Moderátoři: martin_100, Leoš H, Olda, -Ondra-, Globe

Odpovědět
Uživatelský avatar
Pavel Šebek
intercool
Příspěvky: 10887
Registrován: ned říj 21, 2007 4:55 pm
Bydliště: Bystřice

Re: Nová generace FH (2012)

Příspěvek

Jožine, dal bych ti kobit, to by jsi si teprve Volva začal vážit :D
BES - běs
čtv čer 22, 2017 10:33 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: Nová generace FH (2012)

Příspěvek

Pavel.s Liazem jsem jezdil mnoho let,i vlete do Soči treba...mam natrenovane teda.
Neřeším...
čtv čer 22, 2017 10:40 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: Nová generace FH (2012)

Příspěvek

Praskl ten chladic... :shock:
Neřeším...
pát čer 23, 2017 2:56 pm

Uživatelský avatar
JakubS
Příspěvky: 1189
Registrován: čtv bře 13, 2014 9:32 pm
Bydliště: Frenštát p.R.

Re: Nová generace FH (2012)

Příspěvek

u nas asi nemáme Volvo, které by ještě mělo původní chladič klimy. ještě kompresory rády odcházejí. v tomto počasí to jsi měl baaajo co? :roll:
pát čer 23, 2017 11:37 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: Nová generace FH (2012)

Příspěvek

Tak vy tam na kipper jezdite po dirach prece,my jezdime ,,nur autobabh,, :D .Je to skoda takove zakladni veci aby nefungovali.
Neřeším...
ned čer 25, 2017 8:34 am

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: Nová generace FH (2012)

Příspěvek

Vcera pul dne v servisu.Na nic se neprislo vicemene,protoze diagnostika nic neukazala...Rano jsem vyjel z Bohumina smer volvo Havirov.Ujedu par km a klima jela jakoby nic,na plne kule to chladilo.Auto stalo vikend u nas na place,nikdo stim nic nedelal.Tak volam garazmajstrovy a rikam mu,ty ja jsem ujel par km a to normalne chladi..A on,jak uz jsi nabral ten smer,tak tam zajed.Rikam mu ok,dojedu tam,dobry den ,sem tu objednam na opravu klimy ktera vsak chladi.Oni-no a co mame teda opravovat?Rikam-nevim,minuly tyden to ani neskrtlo,hica jak prase a nechladilo to.Ani ty nezavisla.Ok,na kanal teda.Zvazil tu napln,tam chybelo jen 50g,nepodstatne prej,chladic je prej taky ok,kompresor taky ok,tak ze prej byl nejaky filtr ucpany,tak ho vypucoval jen.Nevim ktery mysli ale to je jedno.Tak vyjizdim ze servisu,naproti me vjizdy kolega z jine firmy,s nalestenym fh 500 a rika mi-kuwa me to jede jen 20kmh,nejaky nouzovy rezim ci co,hodinu jedu odstavnym pruhem z OV :D .Njn,volvo.Soferi se nezdravi,bo se uz videli rano v servisu(toho klegu jsem videl naposled nekde v Rusku v roku 2000 asi,takze k necemu to bylo dobre)SCHWEDEN POWER :shock:
Neřeším...
úte čer 27, 2017 6:39 am

Uživatelský avatar
Pavel Šebek
intercool
Příspěvky: 10887
Registrován: ned říj 21, 2007 4:55 pm
Bydliště: Bystřice

Re: Nová generace FH (2012)

Příspěvek

To mu došlo Ad-blue,ne?
BES - běs
úte čer 27, 2017 3:32 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: Nová generace FH (2012)

Příspěvek

Ad blue jak dochazi vypisuje jine hlasky.Neni to zadny blb,cely zivot stravil za volantem,takze dolit adblue pro nej neni zadny problem.Rikal ze mu to odpocitavalo nejaky cas,kdy to zdechne uplne.Asi nejaky mozek na motoru kaput,ci co.Je tam toho dost.
Neřeším...
úte čer 27, 2017 3:59 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4462
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Nová generace FH (2012)

Příspěvek

To jozin: Můžeš mít plnou nádrž AD Blue, a může to napsat "Nesprávné dávkování Ad Blue, k omezení výkonu dojde po 10hodinách" a začne to odpočítávat. Ještě mi nikdo neřekl, co se stane po tom odpočítání. Párkrát se mi to taky rozsvítilo, ale po pár hodinách to zatím vždy zhaslo, tak nevím. Mohl by někdo napsat více zkušeností.
Ono na druhou stranu, zaplatit 20.tis za servis někde v cizině, aby ti nic neřekli a profoukli jen trysku, taky se mi zdá blbé. Proto se každý snaží dojet do svého servisu. VOLVO FOREVER :D :D
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
pát čer 30, 2017 4:20 am

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11897
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Nová generace FH (2012)

Příspěvek

JakubS » pát čer 23, 2017 10:37 pm
u nas asi nemáme Volvo, které by ještě mělo původní chladič klimy. ještě kompresory rády odcházejí. v tomto počasí to jsi měl baaajo co? :roll: .....tak kompresor mám novej a klima zatim drží .... tak musim zaťukat :D

Jožin ...kolik máš na tom naběháno ??
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
sob črc 01, 2017 3:41 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: Nová generace FH (2012)

Příspěvek

martin-pres tri kila-ted me ceka velka vymena,delame vzdy pri sto tisic km.Klima jde,obcas to moc nereaguje na tu teplotu nastavenou a fouka podle sebe ale neresim,hlavne jak chladi.Stejne by nic nenasli.Ad blue uz mam po oprave tak v klidu.Ted zas pozoruji ze ta prevodovka radi kokotiny,vzdy pri plne vaze 25t pri najeti do rondlu to tam hodi nesmysl,necham to prehrat ten SF pri velke vymene pri jednom.
Neřeším...
ned črc 02, 2017 8:20 am

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11897
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Nová generace FH (2012)

Příspěvek

jozin... hm ja mam okolo 420 zatim kromě kompresoru ok, a klasicky accu :mrgreen: olej dělam po okolo 70-80 K max ve furthu , a převodovka... jeden zádrhel .....jedeš po rovině třeba -je fuck kolik maš naloženo a "lechtáš" to +- 1000-1100 ot (skoro bez tahu) a z ničeho nic odkvaltuje o dva kvalty na 1700 a pak "zjistí" že se sekla :D a vrátí to o kvalt někdy zase o ty dva , jako kdyby to mělo blbej impulz z plynu ( ale všim sem si , že tohle dělaj i jiný auta).....jinak zatim ok i podvozek neklepe vule žádná ale zatim no :mrgreen: ale pro sichr to asi v pul míči radši vyměnim :mrgreen: už mě "ladil" že to mám moc dlouho :)
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
ned črc 02, 2017 10:11 am

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: Nová generace FH (2012)

Příspěvek

Tak takove soky jeste nema ta prevodovka.Treba to prijde.Podvozek takyyok,jen mam jeste puvodni gumy,balony uz otocene naopak,tim limcem dovnitr.Takze zadna slava.Na zimu aspon menime na zimni gumy,aspon ze tak.Jeste se stava ze rano jak vstanu zasunu klic pustim radio a vecer co tam byla ta stani stanice uz tam neni,jen to chrci,nevim proc.To same v navigaci se ztrati ta zadana trasa,misim ji tam dat znovu.
Neřeším...
ned črc 02, 2017 11:03 am

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4462
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Nová generace FH (2012)

Příspěvek

To Martin440: :D :D Asi toto budu muset dát přečíst svému šéfikovi. Přesně s tímto se potýkám taky. Nejhorší je že ti to kazí flet známku a já musím poslouchat školení, že mám špatnou známku protože mám vysoké otáčky, mimo jiné. Potom mu dám to samé vysvětlení jak jsi tady popsal, on to přetlumočí ve Volvu, a odezva je, že jediný MY máme stále s něčím problémy. :D :D
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
ned črc 02, 2017 3:45 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4462
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Nová generace FH (2012)

Příspěvek

To martin440: Ještě napíšu, že jsem dostal školení, že musím převodovce pomáhat, jak se dostanou otáčky nad 1400 tak hned pomoci a přeřadit, jenže kolikrát si převodovka postaví hlavu a jde o dva kvalty dolů, a samo 1700otáček a hned body dolů. Když podám tento report šéfovi, tak opatření, jezdi na manuál. Shádáme se, na něj řvu, proč tedy tam ten automat je, proč nedají zarážku (omezovač) na 1400, aby to nešlo výš, nebo cihlu pod pedál, aby nešel sešlápnout plynový pedál, pod brzdu též cihlu aby jsme nemohli šlapat na brzdu, a naše debata končí, "Tak dáme přehrát softwer na převodovku" Takže já bych mohl být každý pátek na servise a přehrávat sofwer na převodovce, restartovat baterky, kapkově dobýjet baterky a ještě by mi mohli každý týden aktualizovat antivirový program. :D :D :D
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
ned črc 02, 2017 4:00 pm

Odpovědět

Zpět na „VOLVO“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů