Moderátoři: martin_100, Leoš H, Olda, -Ondra-, Globe

Odpovědět
Uživatelský avatar
mikunited
Příspěvky: 216
Registrován: ned lis 12, 2006 9:25 pm
Bydliště: Praha

Re: Nová generace FH (2012)

Příspěvek

já musím 3x za den to rádio restartovat, po nastartování motoru někdy přestane hrát a tak pomůže jenom restart nebo zastavit, vypnout motor a někdy se to chytne, hodně otravné, reklamovat to budu až při výměně oleje po 100 tis. km (nyní mám najteo 20tis. Km), snad přehrajou a zauktalizujou software Jinak s ostatním zbytkem vozu jsem spokojen
stř dub 12, 2017 6:56 am

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: Nová generace FH (2012)

Příspěvek

S radiem jsem spokojen.Nikdy jsem zadne lepsi nemel v jinem aute.Hraje dobre,zvuk solidni,grafika krasna bych rekl,ovladani zvuku i stanic intuitivni,bez vyhrad.Stim spokojenost.Ted jsem doma 2dny tak jak to dnes restertuji bude to snad ok a nebudu v Kladne porad :D
Neřeším...
stř dub 12, 2017 7:18 am

Uživatelský avatar
mikunited
Příspěvky: 216
Registrován: ned lis 12, 2006 9:25 pm
Bydliště: Praha

Re: Nová generace FH (2012)

Příspěvek

Ja jsem s nim taky spokojeny, da se tam fakt nastavit dost veci, obrazovka funguje perfektne na dotyk, hudba se da poustet i z internetu ale proste je tam v tom programu chyba a 3x za den restartovat system me nebavi, sice to trva asi pul minuty ale je to cinnost navic. Navigace tomtom je taky dobra
stř dub 12, 2017 7:40 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: Nová generace FH (2012)

Příspěvek

ja mam edition sociale,neni to dotykova obrazovka,ani tomtom,ale to vubec neva.
Neřeším...
stř dub 12, 2017 9:08 pm

kocour16
Příspěvky: 23
Registrován: sob čer 30, 2012 5:25 pm
Bydliště: jeseník

Re: Nová generace FH (2012)

Příspěvek

Včera jsem byl na kampani ve volvu, říkám borcovi,že mi nejede handsfree. Mechoš na to,
že přehraje software. Parádička, všechno frčelo, chrněl jsem tam a jak se ráno probudím, zapnu rádio a nic. Pořád jen načítalo. Tak jsem znovu najel a výměna rádia...
Jsem zvědav, za jak dlouho bude druhé :mrgreen:
čtv dub 13, 2017 8:07 pm

kocour16
Příspěvky: 23
Registrován: sob čer 30, 2012 5:25 pm
Bydliště: jeseník

Re: Nová generace FH (2012)

Příspěvek

Nemáte náhodou někdo ty origo přídavné dálkové nahoře v rozích kabiny, místo poziček?
Zajímalo by mě, jak to svítí.. :shock:
čtv dub 13, 2017 8:10 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: Nová generace FH (2012)

Příspěvek

Ja zmenil telefon,Caterpilar mi nacita a funguje v poho,nokia stara mi nesla.Zmen telefon a je to.problem s navigaci mam vyresen,po dvou dnech stani a odpojeni baterek uz auto zjistilo ze opravdu nejsem v Kladne.Co jeste nechapu na te navi je ,ze nezna nektere fakt velke mesta,i kdyz to napises gramaticky spravne a treba tri krat po sobe.Myslim ze je uplne chyba ze tam nezadavas vubec zemi,napises treba BERG a tam ti vyskoci vsechny co zna,od D,A ,CH....
Neřeším...
pát dub 14, 2017 8:59 am

Uživatelský avatar
JakubS
Příspěvky: 1189
Registrován: čtv bře 13, 2014 9:32 pm
Bydliště: Frenštát p.R.

Re: Nová generace FH (2012)

Příspěvek

Mi to radio celkem šlape, jen bych uvítal trochu rychlejší reakce displeje. Při přepínaní z radia na AUX se po zmáčknutí tak tři vteřiny nic neděje, přitom funkce už je změněna.
Jinak mi na poslední garančce přenastavovali ventily a od té doby mám spotřebu o 1,6l menší. Nevím jaký to má na to vliv (nejsem mechanik) ale se spotřebou jsme s Volvama nejlepší. Zbytek auta zatím šlape, jen ta točna... přes zimu byl celkem klid, ted už to zas rezne. Mažu to jak o dušu a vydrží to tak týden.
pát dub 14, 2017 1:03 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: Nová generace FH (2012)

Příspěvek

Tocnu vubec nevnimam,jako by tam nebyla.Rozpojene jsem to dlouho nemel a ani nic nemazu.Me sere ze tam nemam blatniky na zadni naprave,mam naves plachtu ScwarzmulerSPA,odlehceny stema dira zboku v sasi,a rve to blatniky dolu.A to neni mulda(koryto)
Neřeším...
pát dub 14, 2017 1:44 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: Nová generace FH (2012)

Příspěvek

Takze to neodchazi kompresor ale spojka kompresou,ted jak na bezicim pasu.Minuly mesic tri auta po sobe,vsechny v NL.takze sem posledni na rade,z jedne varky aut.Pocitam ze to mrdne nekde v tunelu nebo tak neco.Kolega vcera v Roterdam na pumpe,idealni stav,rano vstal a jen to nenafukal.tak dojel servis a poladil to.Ani denni vykon si nedojebal,jak stal.
Neřeším...
sob dub 29, 2017 8:11 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: Nová generace FH (2012)

Příspěvek

4.auto behem mesice,na tu spojku kompresoru... :wall: Ale jinak to je drzak,Volvo je volvo :wall:
Neřeším...
pát kvě 05, 2017 4:41 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4489
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Nová generace FH (2012)

Příspěvek

Nový pozdrav volvistů. Už jsi dělal spojku na kompresoru??? :D :D :D Osobně už mě táhli do servisu :D :D Potupa potupa, ani s liazkou jsem nebyl na klacku :wall: :wall: Docela by mne zajímal názor kolegy co tady zastával Volvo, kde jsem udělal chybu, nebo jak se řádně starat aby ta spojka neodcházela.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
stř kvě 10, 2017 9:12 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: Nová generace FH (2012)

Příspěvek

V pondeli se mi rozsvitila zavada motoru-nejaky bazmeg na ADblue.Delal jsem jakoby nic a pokracoval dal.Ve streddu dalsi zavada-spatna ridici jednotka motoru,ale furt to jelo...Tak jsem to dnes odstavil v servisu v Havirove,sepisuji zakazku,a kravatak se pta-je to vse?a ja ne,udelejte mi pri jednom i tu spojku kompresoru,at tu nejedu za tyden znovu,nebo me netahnou nekde z tunelu :shock: .Vedle sedel nejaky jiny kravatak,nejaky majitel dopr.firmy jsem pochopil,plne ruce prospektu FH 500,se na nej divam a rikam mu-myslim ze s budem potkavat casteji :D
Neřeším...
pát kvě 12, 2017 6:37 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: Nová generace FH (2012)

Příspěvek

Zapomel jsem ne lednicku.Prestala chladit.I kdyz sviti furt zelene,je jedno co tam nastavim,ale nechladi(baterky nove,treti,gelovky :lol: )Ale asi to bude ma vina,ja ji v zime uplne vypinam,pouzivam jen jako box na jidlo,do toho auta tak tahne jak jsou mrazy ze teplotni rozdil rano v nezapnute lednici a prihradce vedle slart paky neni zadny.Tak asi byla v soku jak jsem po ni neco chtel po takove dobe.
Neřeším...
sob kvě 13, 2017 6:56 am

Uživatelský avatar
Matúš Sabo
Zaklinač
Příspěvky: 2428
Registrován: úte úno 22, 2011 3:08 pm
Bydliště: Bystre n/T

Re: Nová generace FH (2012)

Příspěvek

fotku som čmajznul s FB, pred 2 týždňami som ho videl potulovať sa v okolí Košíc, podľa komentov na FB je dotiahnuté z Hamburgu

Obrázek
ned kvě 14, 2017 8:01 pm

Odpovědět

Zpět na „VOLVO“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů