Moderátoři: martin_100, Leoš H, Olda, -Ondra-, Globe

bazén
Příspěvky: 608
Registrován: ned říj 19, 2008 1:36 pm
Bydliště: Prajzka

Příspěvek

Dnes jsem si poprvé vychutnal jízdu s Volvem, bylo to perfektní svezení.Spotřebu jsem moc neřešil, byl sem rád že si to můžu vyskoušet a ujistit se že mi to s návěsem celkem jde.Ale chce to
praxi,praxi,praxi.
Trasa byla v okolí Havířova.Moc děkuji pořadatelům.
Obrázek
VOLVO FH 500 EEV
pát kvě 18, 2012 10:00 pm

truck-maniak
Příspěvky: 42
Registrován: pát říj 29, 2010 9:56 pm
Bydliště: Usti nad Orlici

Příspěvek

jak se tu bavite o tom manualu, tak vcera jsem koukal na firme na presny vyhodnoceni (mame samozrejme k dispozici jen nase ridice - jelo nas 7 v HK) nejlepsi (24,7l/100km) jel bez pouziti manualu, ale je diskvalifikovanej bo jel po dalnici 60-70kmh druhy (27,2l/100km) mel tusim 6 procent manual a ja byl jen o dve deci hur se 42 procentama na manual.. nejvetsi rozdil mezi nami byl v pouziti volnobezky, on mel 32 procent a ja 16, nejsem na ni zvyklej u Iveca O:-) a to pry udelalo hodne, jinak bych mel tu spotrebu pry o dost niz..
STRALIS 500 EEV - Černej
sob kvě 19, 2012 8:43 am

Pavell
Příspěvky: 1157
Registrován: stř zář 19, 2007 5:30 pm

Příspěvek

Tak jsem odjel svou jízdu, jel jsem v Olomouci, a docela dobrý. I když nějaká decka by se vždycky ještě ušetřit dala. Palubní PC mi v cíli ukázal 28, na nějakých 26 by se to ještě dalo při znalosti trati a auta v klidu stáhnout.
Jinak po delší době jsem jel Volvem, a byl to balzám na mou řidičskou duši, naprosto úchvatný motor, dokonalá převodovka, skvělý komfort jízdy, posaz za volantem, odhlučnění... No bomba, nechce se mi zpátky do Mercedesu...
sob čer 02, 2012 5:42 pm

Odpovědět

Zpět na „VOLVO“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 hostů