Mýtné v Maďarsku, tipy na truckstopy, pravidla apod.

Moderátoři: Olda, cuisine

Odpovědět
tommusil
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 1043
Registrován: ned bře 29, 2009 8:16 pm
Bydliště: Moravský Krumlov

Re: Madarsko

Příspěvek

prosím vás to Komárno zákaz náklaďáku 20t nebo kolik tam píšou,když su prázdnej 15t tak tam taky nemůžu,jak ta váha je.děkuju
ned dub 16, 2017 11:26 pm

mtc

Re: Madarsko

Příspěvek

tommusil -záleží co máš za auto,jestli kamion tak tam ani nejezdi,běžná pokuta za přejezd těch 20t je 100€,pokud máš jen solo tak můžeš bez problémů.Berou celkovou váhu vozidla at je prázdné nebo plné.
pon dub 17, 2017 11:09 am

tommusil
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 1043
Registrován: ned bře 29, 2009 8:16 pm
Bydliště: Moravský Krumlov

Re: Madarsko

Příspěvek

mtc díky mam kamion,tak nic budu jezdit z esztergomu na gyor a rajku.
pon dub 17, 2017 2:10 pm

Mickl
Příspěvky: 255
Registrován: stř led 30, 2013 6:11 pm
Bydliště: Česká Třebová

Re: Madarsko

Příspěvek

My jezdime Gyor-Madvedov-Calovo-Blava. Pac přes H je to pecka
pon dub 17, 2017 3:13 pm

tommusil
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 1043
Registrován: ned bře 29, 2009 8:16 pm
Bydliště: Moravský Krumlov

Re: Madarsko

Příspěvek

Ja tam jezdim večer a v 21h zpět do brna tak to není tak hrozny,jen mě sere že musíš přes parkoviště a kolikrát je to tam divočina
pon dub 17, 2017 3:32 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: Madarsko

Příspěvek

Proc pecka?Mnohem vetsi pecka je pro madara nase D1,to mi ver.Az bude v CZ tak rozvinuta dalnicni sit hajo v Madarsku,budu rad,jen se toho urcite nedoziju.Nemuzes brat nejaky Gyor co je za carou,koukni do mapy kde vsude vedou dalnice z Budapesti a pak koukni do mapy kde veda dalnice z Prahy.
Neřeším...
pon dub 17, 2017 9:56 pm

Mickl
Příspěvky: 255
Registrován: stř led 30, 2013 6:11 pm
Bydliště: Česká Třebová

Re: Madarsko

Příspěvek

Madari nemaj placeny pouze dalnice a kdyz sem spocital prumer placeni tak me vyslo 8,46kc za km (40t celkova E6) ukaz mi kde mas takovou cenu na km i po soustkach jozine?
stř dub 19, 2017 7:57 pm

mtc

Re: Madarsko

Příspěvek

Ano mají drahé mýto,u nich jde vidět že za to vybrané mýto něco budují.Namátkově třeba dálnice Gyor -Szombathely.Komplet hotová.Už začínají opravovat i ty rozbité šoustky.U nás se vybere mýto,zalepí se pár děr a tím to končí.Kam jdou vybrané miliony nikdo neví
čtv dub 20, 2017 7:34 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: Madarsko

Příspěvek

mickl-ze maji cenu jaku maji za to ja nemuzu.V CH das za km ecko temer a taky tam nejezdis po zlatych silnicich,naopak,na tech bundes klikatych nic moc.Okresky se plati i u nas,prutah Trincem jedes po uplnem tankodromu,v neustalych kolonach a taky to platis.muzes prijet se knam podivat.Tak tam nejezdi,jak ty madari tak nesnasis teda,dopravcu je plno,a i jine auto ti daji nez Iveco treba.Budu se opakovat,z Budapesti kam se vydas jaky smerem jedes po danici,kde maji navic i normalni parkoviste,nejenom pumpy.Maji plno okresek dobitych je taky pravda,ale nejde opravit vse hned.
Neřeším...
sob dub 22, 2017 2:27 pm

Mickl
Příspěvky: 255
Registrován: stř led 30, 2013 6:11 pm
Bydliště: Česká Třebová

Re: Madarsko

Příspěvek

Jozin: Trochu se zamysli co pises a zjistis ze motas paty přes devaty. Nikde jsem nepsal ze do H nechci jezdit a ani ze je nesnasim. Jen jsem napsal ze to tam je na silnicich (myto) drahy tak se snažíme jezdit co nejmíň km po H. To ze jsi flustrovanej a zakomlexovanej z FH ti nemuzu a taky ti to tady nedavam najevo v kazdym prizpevku. Me a 98% ridicu kteří jezdili narozdil od tebe s Ivecem auto nevyhovuje. Ja narozdil s FH jezdil a proto muzu aspoň srovnávat. Tvoje názory v mnoha smerech schvaluju a souhlasim snima a i tebe jako osobnosti si občas tady vazim ale občas ti to v bedne precvakne a mnoho lidi se tady nestaci divit co tady plodis za prizpevky jen aby jsi mel poslední slovo. Mnohokrat zalezi na kvalite nez kvantite
sob dub 22, 2017 2:55 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: Madarsko

Příspěvek

To jsem asi nepochopil.Ja z fh zakomplexovany najsem,sedim v nem cely zivot v podstate.Od Fka,pres eev500 ted v novem e6.Pisu jen realne vsechny trable kolem nej,a nenosim ani nosit trenky Volvo nebudu.Dokonce i osobni Volvo jsem mel doma,jako funglac,zadnou ojetinu,At si v obrazePosledni slovo netreba urcite,s ivecem jsem jen rok pojezdil,do Ruska,a bez zavad..K tomu Madarsku-me ty cesty tak hrozne vubec nepripadaji co tam maji,naopak napr.zelez.prejezdy maji na absolutni spici,vsimni si.Taky si myslim ze to maji dobre udelane to myto,myslim system placeni,pokud mas tu krabicku neni vubec zadny problemy.Bez krabice to je oprus,ale jde to.Na sousednim slovensku bez krabice neujedes ani metr,a taky pipa kdejaka okreska.Celkove si myslim ze madarsko dost investuje,na takove polsko to samozrejme nema,co ti tam vybudovali cest,silni dalnic a obchvatu to jsem nam muze jen zdat.A je mi uplne jedno zda to platila unie,co polska vlada,vysledky maji.Co se stavi u nas??4km D3 od nikud nikam??Ostuda.
Neřeším...
sob dub 22, 2017 5:12 pm

Odpovědět

Zpět na „Maďarsko“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů