Mýtné v Rakousku, tipy na truckstopy, pravidla apod.

Moderátoři: Olda, cuisine

Odpovědět
KUNA
Příspěvky: 117
Registrován: čtv říj 22, 2009 7:30 pm
Bydliště: Hospoda

Příspěvek

Ve stokerau býval kdysi automat na dobíjení u agipky, nicméně ta je zrušená takže tam ani nejezděte, první na dálnici je OMV, občas tam pumpaří čech ale jestli tam ještě dělá nevím, jinak bacha když nemáte krabičku, a budete jí kupovat na tej pumpě, nenechte si nakukat od povedeného rakouského pumpaře, že se projeté dvě brány nemusí doplácet, musí, a kolegu to posléze stálo 200 éček.
ned úno 27, 2011 1:49 pm

KUNA
Příspěvky: 117
Registrován: čtv říj 22, 2009 7:30 pm
Bydliště: Hospoda

Příspěvek

Irys mně drobet předběhla než sem to sesmolil :D
ned úno 27, 2011 1:52 pm

Uživatelský avatar
samilik
Greenhorn
Příspěvky: 43
Registrován: stř led 05, 2011 10:24 pm
Bydliště: DAF FX 95/480

Příspěvek

Lidičkové, poraďte mi. Mám na úterý naloženej Marchtrenk. Jedu přes Dvořiště na Linz a už jsem při zpátečce pípal dvakrát. Ani ve Freistadtu není GObox terminál (tedy údajně podle kolegy). Kde můžu dobít před A?
Ať mi každej...............šťastný a veselý
pát dub 22, 2011 7:19 pm

Uživatelský avatar
roadtrain
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 10567
Registrován: sob črc 04, 2009 3:51 pm
Bydliště: CZ-Slezsko-Slaskie

Příspěvek

pokud se nepletu tak hned při vjezdu na A7 směr Linz byl BOX na prodej,sám jsem uvažoval jestli tam dokoupím.
Steinkohle kipper Orientexpress
.................
Bonzáky je třeba spacifikovat,bohužel rozbít ciferník jim nelze,takže je třeba odstřihnout je od zdroje informací.
pát dub 22, 2011 7:52 pm

Uživatelský avatar
samilik
Greenhorn
Příspěvky: 43
Registrován: stř led 05, 2011 10:24 pm
Bydliště: DAF FX 95/480

Příspěvek

Myslíš hned za stavbou? Tam projíždíš tím šuntem, odbočíš doprava na Linz a je semafor. Teď si to nedokážu detailně představit, ale tam je pumpa nebo něco? Já znám až ten Asfinag na kopci.
Ať mi každej...............šťastný a veselý
pát dub 22, 2011 8:44 pm

Uživatelský avatar
roadtrain
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 10567
Registrován: sob črc 04, 2009 3:51 pm
Bydliště: CZ-Slezsko-Slaskie

Příspěvek

jj sjedeš ten padák dolu ono se tam staví,pak doprava je tam semafor a cca 500 metrů je vjezd na dálnici a mám tucha že tam je prodej mýta.já si to už taky moc nepamatuji ale bylo to tam protože pak jsem si nadával že já vůl to tam nekoupil,ale nakonec nebylo potřeba.(a tím že tam začíná placený úsek tak to tam prostě je,Rakušáci nejsou Slováci či Češi kterí to dají až za první mýtnou bránou )a tuším pokud ti to začlo pípat 2 krát tak by tam mělo být cca 30 Eur.
Steinkohle kipper Orientexpress
.................
Bonzáky je třeba spacifikovat,bohužel rozbít ciferník jim nelze,takže je třeba odstřihnout je od zdroje informací.
pát dub 22, 2011 9:16 pm

KUNA
Příspěvky: 117
Registrován: čtv říj 22, 2009 7:30 pm
Bydliště: Hospoda

Příspěvek

ano je tam na 100 procent, na semaforu se dáš doleva k pumpě, projedeš stojany a je po levici u výjezdu, nedávno sem tam dobíjel.
sob dub 23, 2011 12:33 am

driveblast
Příspěvky: 5
Registrován: sob črc 24, 2010 10:59 am
Bydliště: Benešovsko

Příspěvek

Pokud pojedeš ve dne, tak na výjezdu z Freistadtu na pravé straně na kopci je zelená pumpa BP. Tam dobiješ u kasy. Prac doba tušim 7:00 - 21:00.
Pokud se ti nechce šprechtit "rakousky", tak jeď furt dál na Linz a když se po zkopci dáš na T křižovatce doprava k dálnici, tak za cca. 300m je na levé straně žlutá pumpa Agip. K ní zajedeš a nalevo od stojanů je GoBox automat. Je to tušim i v češtině. Problém je, že z té pumpy se dá vyjet jen směrem zpět na CZ, takže se zas potom musíš někde otočit a to bude v úterý, až to všechno poletí dolu, trochu problém.
sob dub 23, 2011 12:52 am

KUNA
Příspěvky: 117
Registrován: čtv říj 22, 2009 7:30 pm
Bydliště: Hospoda

Příspěvek

nee, na tom výjezdu je zase odbočka doprava, celé to objedeš a seš zase na těch světlech.
sob dub 23, 2011 9:39 am

Bender 86
Příspěvky: 424
Registrován: stř úno 02, 2011 10:25 pm
Bydliště: Ledeč na Sázavou

Příspěvek

čus.Zejtra jedu přes Hatě na Víden.Kde na Hatích koupim rakouskou krabičku na mýto??
Dík!
ned čer 03, 2012 2:41 pm

Uživatelský avatar
petr1980
Příspěvky: 46
Registrován: pon dub 09, 2012 12:19 pm
Bydliště: Jihlava

Příspěvek

Na Hatích je jenom automat, nejbližší místo kde se to dá koupit je Hollabrun. Já ji tam vyřizoval na pumpě co je na posledním sjezdu na Hollabrun z obchvatu. Je to těsně před placeným úsekem a je to tam i značené. Je to myslím pumpa Agip
Dříve
Renault Midlum - solo
Renault Premium - souprava tandem
Renault Premium - souprava tandem BDF
Nyní
Scania R440 - souprava tandem BDF

Každý den odpoledne a večer na trase Jihlava-Brno-Bratislava-Jihlava
ned čer 03, 2012 7:08 pm

Bender 86
Příspěvky: 424
Registrován: stř úno 02, 2011 10:25 pm
Bydliště: Ledeč na Sázavou

Příspěvek

Dík za odpověd!Já už tam dva roky nebyl,a mam sběrák do Vídně tak sem z toho trochu nervní.
ned čer 03, 2012 7:39 pm

kaktuss

Příspěvek

Tak nevím, jestli je to pro vás novinka, ale kdyby to někdo ještě nevěděl, tak lze německý TOLL COLLECT zaktivovat na placení rakouské dálnice. Musí se písemně zažádat.
ned črc 22, 2012 2:29 am

Bandita
Příspěvky: 20
Registrován: sob črc 23, 2011 7:15 am
Bydliště: Jirkov

Příspěvek

Ahoj kolegové,

v pondělí jedu po 3 letech do Rakouska a musím koupit Go Box.Nevíte,kde by se dal koupit???jedu přes Dolní Dvořiště,děkuji
A ještě jedna věc,pokud byste někdo věděl????Nevím na koho krabičku koupit,protože pracuji ve firmě,kde je pronajímatel a nájemce vozidla.Nájemce vozidla je pronajímatelův syn.V TP je zapsán otec (tedy pronajímatel vozidla),ale v koncesi,euro licenci je zapsán nájemce vozidla (tedy jeho syna).Mohl byste mi prosím někdo poradit do neděle na koho krabičku koupit???Předem Vám moc děkuji za odpověď kolegové
pát srp 03, 2012 6:26 pm

kaktuss

Příspěvek

Hoj.Vezmi si s sebou kartu nebo po případě hotovost a malý techničák a na konci Freistadtu na pravé straně na kopečku čerpačka BP.Řekni,že potřebuješ nový gobox dobíjecí nebo postpay a o víc se nestaráš.Dělají od 7hod.
ned srp 05, 2012 1:52 pm

Odpovědět

Zpět na „Rakousko“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů