Mýtné v GB, tipy na truckstopy, pravidla apod.

Moderátoři: Olda, cuisine, BajlachVT

Odpovědět
Alduch
Příspěvky: 3
Registrován: pon črc 29, 2013 1:23 am
Bydliště: Kosmonosy 699

kdo jezdi anglii ci skotsko? potrebuji pomoct odstehovat!

Příspěvek

Zdravim vsechny ridice velkych aut!
Mam dotaz ohledne prestehovani ze skotska do CR. po 10 letech jsme se rozhodli s rodinou se prestehovat zpet do CR a hledam reseni jak to uskutecnit, jelikz mame dost veci a do naseho osobniho auta se to nevejde a tak bych rad oslovil nejakeho ridice kterz by nam mohl eventuelne odvest vetsi cast nabytku do cr. nechci to zadarmo.
dekuji za nabidky ci za eventuelni napad nebo pomoc!!
pon črc 29, 2013 3:21 pm

jirka382

Příspěvek

kamaráde, nevím jestli zde pochodíš, tohle bys asi mněl řešit přes nějakou spedici či dopravce, prázdnej domů asi nikdo nejezdí
pon črc 29, 2013 10:02 pm

Alduch
Příspěvky: 3
Registrován: pon črc 29, 2013 1:23 am
Bydliště: Kosmonosy 699

Příspěvek

zdravim , pres expedici je to snazsi resit ale taky si vic priplatis . Nerikam ze kazdy jede zpet prazdnej ale treba neni uplne plnej. A myslim ze kazdymu se hodi kazda koruna me ze usetrim a druhe strane ze bude mit neco extra :-)
úte črc 30, 2013 12:24 am

jirka382

Příspěvek

neříkám, že úplně plnej, ale to pak hrozí, že mu zavolá dispo a bude dokládat třeba ve F nebo D - je to těžký
úte črc 30, 2013 9:17 am

lukasV

Příspěvek

Ved tam jazdia dodavkari, ktori tam chodia po baliky. Staci sa s nimi len dohodnut, ze mas pre nich plnu dodavku a s radostou ti to odvezu.
Terminy su vacsinou na 3 mesiace dopredu plne.
úte črc 30, 2013 2:16 pm

Alduch
Příspěvky: 3
Registrován: pon črc 29, 2013 1:23 am
Bydliště: Kosmonosy 699

Příspěvek

jo taky je to reseni ale myslim si ze cena bude lakava jen pro jednu stranu ale ne urcite pro me to by se pak vypaltilo koupit dodavku aby vydrzela tech 1200 km a pak si to odvezt sam. mas nejaky ucity kontakt ci odkaz?
Dekuju
úte črc 30, 2013 8:25 pm

miksanova
Příspěvky: 2
Registrován: ned zář 08, 2013 10:04 pm
Bydliště: Cvikov

Příspěvek

Záleží na tom jaká je tvá představa co se týká finanční stránky, co dát tomu kdo tě bude stěhovat, další věc je co vše potřebuješ odstěhovat at už osobní pytle tak i nábytek atp.. a zda se i nějaký nábytek dá takhle demontovat. Já se stěhovala cca něco přes 500 km do jiného z bytu 2+1 a měla jsem problém sehnat levné stěhováky až po týdenním hledání a rozmýšlení aa taky díky známým jsem narazila na stěhováky kteří sice nemají nákladák ale jen dodávky a stehovali mě na dve fůry, tedy dva dny no a cenově mě taky přišli na přijatelnou částku, jenže při takto vzdálenějším stěhování chtějí zálohu předem, alespon mě to bylo takhle řečeno, takže hodně štěstí při shánění, kdybys chtěl mohu poslat na ně kontakt.
ned zář 08, 2013 10:27 pm

Odpovědět

Zpět na „Velká Británie“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů