Mýtné v GB, tipy na truckstopy, pravidla apod.

Moderátoři: Olda, cuisine, BajlachVT

Odpovědět
Uživatelský avatar
Hansov
Příspěvky: 118
Registrován: čtv lis 06, 2008 8:40 am
Bydliště: Ostrava

Uprchlíci

Příspěvek

Ahoj, po hooodne dlouhé době jsem jel do Velké Británie a obával se, po různých zprávách co jsem slyšel co se děje u pristavu, jak to bude s uprchlikama na cestě tam u Calais a byl jsem hodně překvapen. Cesta je oddělena dvěma ploty po každé straně a mezi nima chodí policajti. Zřejmě z nich mají uprchlíci strach a zatím se drží za plotem. Takže cestou přes Calais je to v klidu. Snad toto info někomu pomůže kdo tam taky nějaký rok nebyl a neměl možnost se někoho zeptat.
ned črc 24, 2016 5:55 pm

Stanik70
Příspěvky: 63
Registrován: stř úno 12, 2014 8:27 am
Bydliště: Země krále Chachara

super

Příspěvek

Dik za info
úte črc 26, 2016 3:08 pm

slobo
Příspěvky: 697
Registrován: stř srp 19, 2009 2:09 pm
Bydliště: ICTY local in The Haague

Příspěvek

:
:
:
:

Obrázek

publi
September 5. 2016
http://www.barenakedislam.com/2016/09/0 ... at-calais/


Calais
Nejspíše největší evropská NO-GO zóna,
...plná obchodu z drogami, nemocí, násilí a prostituce,
je úkazem naprostého selhání evropských elit.

Vina je navíc přenesena na řidiče, kteří ...
http://pravyprostor.cz/za-dzungli-v-cal ... ch-nevedi/
sob zář 10, 2016 2:44 am

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11897
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Příspěvek

vždy se najde idiot, pro kterýho je to " v pohodě", místo aby se lidi semkli a totálně a mezinárodně ten zkurvenej přístav bojkotovali ...... bylo by tam čisto do 14 dnů......
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
sob zář 10, 2016 11:19 am

Uživatelský avatar
Johnny_P
Příspěvky: 2092
Registrován: ned srp 09, 2009 12:56 pm
Bydliště: Kolín

Příspěvek

Hansov: přes Calais sice nejezdím, ale co tak čtu tak jednou projedeš sice v pohodě a nepotkáš žádného, ale pak jich tam je že se nehneš.
útočí na kamiony nárazově a nahodile "ve vlnách"
V Dunkerque jsem tak několikrát žádného nepotkal a na pohodu jsem pauzoval na to nehlídaném prašanu, než sem na mě jednou uprostřed noci dost brutálně dobývali do kabiny, to pak vidíš hned jinak :wink:
Scania R streamline Topline E6 (2015) + plachta Krone(2015) lowdeck
Mými životními vzory jsou Kentán z Montargi, Bender a Homer Simpson
sob zář 10, 2016 12:49 pm

Uživatelský avatar
Hansov
Příspěvky: 118
Registrován: čtv lis 06, 2008 8:40 am
Bydliště: Ostrava

Příspěvek

Jel jsem tam, přes den a po hooodně dlouhé době a bylo to ok. Tady tyhle fotky jsou z noci, to může pak být jiné. Založil jsem tohle téma, protože jsem žádné info neměl když jsem tam jel.
ned zář 11, 2016 9:21 am

Uživatelský avatar
Hansov
Příspěvky: 118
Registrován: čtv lis 06, 2008 8:40 am
Bydliště: Ostrava

Příspěvek

Johnny_p: no pauzovat před přístavem přes noc bych vůbec neriskoval, zaprvé to je mnohdy zakázané firmou a zadruhé riskuješ, že pokud Tě nevyberou tak můžou někde zalézt, obzvlášť když má někdo plachtu. Zapauzuju někde v BE a mám klid, a pokud Ti dispečer nařídí zajet co nejdál, nařizovat Ti může cokoli, ale když Ti najdou uprchlíka, sedět za Tebe nepude :-)
ned zář 11, 2016 9:31 am

Uživatelský avatar
Hansov
Příspěvky: 118
Registrován: čtv lis 06, 2008 8:40 am
Bydliště: Ostrava

Příspěvek

martin440: tos myslel jako mně?
ned zář 11, 2016 9:35 am

Gallič
Příspěvky: 206
Registrován: sob bře 16, 2013 7:02 am
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek

Hansov: Martin tím myslí to, že tam je situace špatná přes deset let a nic se neděje, kdyby dopravci udělali několikadenní blokádu GB komplet, tak bys viděl, jak by se to rychle všechno dalo do pořádku.
ned zář 11, 2016 9:45 am

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11897
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Příspěvek

Gallič..... aspoň jeden komu to myslí :wink: .... a debilní keci a hovna o tom, že když odmítnu jet přes tenhle humus , že někoho vyhodí a nevim co ještě neberu ......každej kdo tam jede už z principu považuju za vola , pokud to někoho uráží, je to jeho problém , můj ne ...... nějaký ploty ani genitální nápad postavit betonovou zeď nic neřeší, problém se jen odsune na začátek, nebo konec zdi, či plotu...jediná šance je to srovnat se zemí, a vypálit do mrtě ....a ani to nepomůže , oni ten humus vytvoří jinde.... ...ono se to krásně plká, když se "náhodou " nic nestane ,,,,, kokotský firmy při prvních rozbitejch autech chtěli náhradu po šoferech :roll: :savle: zeptejte se těch , co to zkusili na vlastní kůží ...bejt těma zmrdama "obohacenej" ...... jestli jste si neuvědomili, tohle je regulérní invaze a válka na ovládnutí celýho kontinentu...... říká Vám něco "calgeriho plán"????.... plán na import cca56-60 milionů muslimů do evropy za učelem jejího oslabení , smíchání obyvatelstva ( a jedno jakým způsobem , a je jedno kolik poteče krve!!!) za účelem vytvoření snědého evropského poloblba , polokokota s IQ cca 70 , dost debilního na to, aby se dal snadno ovládat , a dost chytrýho na to, aby mohl manuálně pracovat .... zajímáte se vubec někdo o to ???? o vaši budoucnost ???? co bude s vašimi dětmi, vnoučaty ????? schyluje se k apokalypse, kterou si nikdo neumí představit.....

prozatím přeji každému naivkovi bezpečný průjezd tím svinstvem v calais ..pokud už je tak blbej, že tamtudy jede.... :roll: :wink:


jinak stačí hledat a téma na připrchla je zde .....jen nebejt línej :lol: :

viewtopic.php?t=15827&start=120
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
ned zář 11, 2016 11:42 am

Odpovědět

Zpět na „Velká Británie“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů