Mýtné v Holandsku, tipy na truckstopy, pravidla apod.

Moderátoři: Olda, cuisine

Odpovědět
jozin
2. NAPOMENUTÍ

Chemicka v Hoek.NL

Příspěvek

Mel jsem tu cest absolvovovat nakladku v Holandsku,nasincama opevovanou zemi.Opet me utvrdily v tom ze to je banda zakomplexovanych curaku,kteri delaji vse pro to aby tam nikdo z vychodu,jakoze i CZ nejezdil.Zacnu po poradku,neresim teplotu 39 ve stinu a ty jdes na branu v monerkach,veste,helme bralech spuntech v usich se nahlasit.Manekyn za pultem rika ok,jeste ridicak.Jdu zpet.Pas a TP mel v rukach.Rika,gut,bez k pocitaci a udelej,testRikam mu jaky test?On at nemamram a jdu.22 otazek,v kolik se hlasi kazdy tyden kontrolni signal,kolik maji tonu vystraznach,pri jakem sgnalu kontronnim mas nechat praci a jit,a telefonni cislo kde mas volat v pripade unfalu.Vse jsem vicemene pochopil,jen zaverercny test byl v nemcine.To jsem neuspel a propadl.Me nemcina na parkovisti s helmutama na to nestacila.Tak jsem podekoval,a sel do auta a vola sef.V klidu,odepni naves,dojede NL trucker a naloozi to.Rikam ok.Dojel,stary srot Daf chlap bez zubu,rika ze vse vi,vzal muj naves o djel.Za 4h se vratil ze je vse alles gut,dal mi dva CMR.dve vykladky v CZ a ze jede domu.Otevru vrata,cumim na to 23tun nalozench do trech poli.Rikam mu to je asi uplne na picu ne?Ne to je super.Zacvaknu naves a rikam pojd se podivat ,13T900kg na hnaci je gut??Jo to je ok...
BMW 4,4 V8 745i.
čtv čer 22, 2017 10:35 pm

jirka.v

Re: Chemicka v Hoek.NL

Příspěvek

Kolega vše udělal, i testy. Pak se nakládajícímu něco nelíbilo (řekl mu to holandsky), ale nedokázal pochopit co, tak ho vyhodil z nakládky (to už začal anglicky nebo německy). Že si má teda počkat na Holanďáka. Šéf zavelel, že buď naložit nebo jede pryč. Nějak se neměli k nakládce, tak čau. Kdyby to takhle udělal každej, tak by bylo po problémech a za rok by se ještě možná klanili. Bohužel každej přistoupí na tuhle hru a dělaj z nás blbce. Ta chemička je už docela profláklá a hodně dopravců jim tam nejezdí z principu. Já díky bohu tam ještě nenakládal a modlim se, aby to tak zůstalo.
pát čer 23, 2017 6:33 am

jozin
2. NAPOMENUTÍ

Příspěvek

Vetsi davku ignorace jsem nikdy nezazil,nikde,ani v namyslene Moskve,to je co rict.Zapomel jsem dodat z kurty byly popadne u v Zatcu na prvni vykladce,takto genialne to zakurtoval jakoby do kriza.At si nakladaji a vozi samy ja uz tam taky urcite nikdy nepojedu.
BMW 4,4 V8 745i.
pát čer 23, 2017 2:53 pm

slobo

Příspěvek

jJ :hands:

"At si nakladaji (napouštějí) a vozi samy"

ilustr.: :dance:

Obrázek
\9/
pát čer 23, 2017 6:20 pm

Odpovědět