Mýtné v Holandsku, tipy na truckstopy, pravidla apod.

Moderátoři: Olda, cuisine

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Vignetu nepotrebujes vsude.Nepotrebujes ji na okresky.Priklad-nakladam casto v Roermond,a do M,,gladbach ji nepotrebujes.Jinak mi ji sef kupuje pres net,je to prej nejaky PL portal,posle mi jen v sms nejake hausnumero s aktualnim datumem a ja vic neresim.
Neřeším...
sob lis 12, 2016 7:49 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11897
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Příspěvek

auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
ned lis 13, 2016 3:34 am

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: Rada

Příspěvek

Policie v NL se vyznamenala minuli tyden.Jel od nas kolega,u Breda to stahl motorkar.Auto pul roku stare fh500e6.Stahl mu kartu a zeptal se ho zdy manipulaval s tachografem.Rikal ze ne.On ze jo ,2500eur pokuta.Cumi na nej a rika mu,ne.Policajt ok,jedem na STK.Tam na kanale mu vytahli tachograf.nic nenasel.Tak zacal ty svazky kablu co vedou po volvu rozpojovat.Taky nic nenasel,tak napojil zvlaste kabel od prevodovky nahoru.Zase nic,vse bylo jak melo byt.Nasrany to vse zkompletovaly zpet,kolega si rika konecne,a on,ne,moment.Budem cejchovat tacho a plomby nove.Zacal mu ofoukavat zadni pneu na tahaci na 8atm.To uz se kolega nasral a rika mu,co dela,ze mi foukame na 7.5atm.On at nemudruje,dofoukal,ocejchoval,dal mu papiry zpet,zadnych 2500e nechtel uz a at jede do prdele.Kolega mu podekoval,ze uz muze jet fakt do riti.ANTW nakladaji do 15h hlinik,a on tam zamrdal 5h...Arogantni hovada.
Neřeším...
pát bře 10, 2017 6:27 pm

Odpovědět

Zpět na „Holandsko“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti