Mýtné ve Švédsku, tipy na truckstopy, pravidla apod.

Moderátoři: Olda, cuisine

Odpovědět
Radek_s
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 3270
Registrován: stř čer 13, 2007 11:46 am
Bydliště: Opava - Czech Republic

Mýto ve Švédsku

Příspěvek

Nevím jak je to v přístavu Rostock-Trelleborg ,ale jak se jezdi do Švédska z PL tim myslim Šwinoujscie-Ystad nebo Trelleborg,tak mýtné už si můžeš koupit na lodi,primo na recepci,kde dostanes kartu od kajuty. :wink: Teda bylo to tak,jeste pořád to tak je? :wink: :oops:
stř zář 03, 2008 2:09 pm

špacír
Příspěvky: 6
Registrován: pát říj 10, 2008 10:58 pm

Re: Mýto ve Švédsku

Příspěvek

Radek Smuda píše:Nevím jak je to v přístavu Rostock-Trelleborg ,ale jak se jezdi do Švédska z PL tim myslim Šwinoujscie-Ystad nebo Trelleborg,tak mýtné už si můžeš koupit na lodi,primo na recepci,kde dostanes kartu od kajuty. :wink: Teda bylo to tak,jeste pořád to tak je? :wink: :oops:
POKUD SE PTÁŠ I SHOP 10.EURO NA NĚMECKÉ LODI A 100. ŠVÉDU NA ŠVÉDSKÉ LODI TAK UŽ TO NENÍ TAK JAKO DŘÍV TAK TEN SE
TAKY BYCH SE RÁD DOVĚDŠL NĚCO VÍCE O TÉTO FIRMĚ VÍ NĚKDO NĚCO DÍKY
pon říj 13, 2008 9:45 pm

iveco26
Příspěvky: 7
Registrován: úte zář 01, 2009 10:01 pm

Příspěvek

Míto ve švedsku v Trelleborku na shellce vpravo kod byl čtyři jedničky sice jsou tam už všude panely ale u křižovatky se da znovu najet jako na nalodění zaparkovat koupit a zase vyjet ven jinak vesměs na všech pumpach co tam jsou,dá se jet i bez toho pokud člověk chce ušetřit ja to rysknul hodněkrát a v dánsku by měla platit jako ve švedsku,vracel jsem se vždicky dánskem takže platí i tam pokud to teda nezměnily.Jinak na lodi nevím jak ted jestly se dá koupit jezdil jsem ze Sasnitzu hodne neckama tam to nešlo.
Dřiv na kamionu,ted u zedniku.............
pon zář 28, 2009 7:38 pm

Uživatelský avatar
vectrak
Příspěvky: 25
Registrován: ned pro 28, 2008 6:59 pm
Bydliště: Chomutov

Příspěvek

tak jsem si dal jízdu za Švédama,akorát jsem nikde nenarazil na tabulku s placením mýta (od kolika t se platí) po které jsem hned od výjezdu z lodi koukal,bohužel mi ani nikdo z řidičů neporadil,jestli mám někde něco platit na tu 12ti tunu,tak jsem to projel bez placení a bez problémů,zpátky přes Dánsko (tam neplatím)......pokud by někdo zjistil,jak to tam funguje,tak dejte vědět
MAN TGL 12.240 - chlaďák - florexpress
Tatra 815-2 Terno - cas 11
Mercedes-Benz Atego - bedna
čtv pro 24, 2009 9:25 am

YARDA79
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 32
Registrován: pát dub 16, 2010 1:39 pm
Bydliště: Teplice

Příspěvek

Ahoj kluci,mám jezdit Švédsko a rád bych se zeptal,jestli někdo poradí,jak je to tam s dálnicema a jak je to s trajektem,měl bych jezdit z Rostoku.Díky.
sob dub 17, 2010 8:20 pm

+NÁMĚSTEK+

Příspěvek

Placení dálnic je totožné jako v beneluxu
ned dub 18, 2010 7:38 pm

netopyr
Příspěvky: 127
Registrován: pon zář 15, 2008 6:03 pm
Bydliště: kousek od Jihlavy

Příspěvek

plavil jsem se z Rostocku do Treleborku . mýto jsem kupoval v Treleborku hned při výjezdu z přístavu je na souběžné silnici do města pumpa tak tam , potom jsem dokupoval dvakrát ještě ve vnitru a vždy na pumpě a bez problému
A čím je tvůj tatínek? Netopýr - on létá v noci.
pát pro 02, 2011 11:05 am

pismenko
Příspěvky: 4
Registrován: sob dub 21, 2012 9:53 am
Bydliště: Teplice

Příspěvek

Ahoj vsem zitra jedu do svedska nemate nekdo stejny smer ?
sob dub 21, 2012 10:10 pm

delivio

eurovignette Švédsko

Příspěvek

Info pro všechny. platnost eurovignety je stejná pro Švédsko,Dánsko,Belgii,Lucembursko a Holandsko. Pro cestování tak stačí jediný doklad ve všech zemích.
Pro vozidla nad 12 tun.

Lze ji objednat i online a tak nemusíte mít žádný doklad, protože jste v registru a kontrola si vyhodnotí, že jste zaplatili.

Za nepřipoutání bezpečnostními pásy je pokuta do 500SEK .
ned lis 11, 2012 4:00 am

Odpovědět

Zpět na „Švédsko“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti