Moderátoři: martin_100, Leoš H, Olda, -Ondra-, Globe

Michal8x8S1
Příspěvky: 89
Registrován: sob zář 17, 2011 9:39 pm
Bydliště: Královéhradecký kraj

Příspěvek

a kde to máš v servisu, nám taky jednou praskla trubka na naftu od podávacího, ale to byla e4 R 480, dali novou, nebylo co řešt, stálo to de facto pár stovek, zdržení minimální. Klapalo to hned. Dycky když si nechávám něco dělát přímo u original scanie, pořád se ptám na cenu, každý půl den tam volám, jinak to je pak vážně na obklad :( když je práce auto nebrká, je to křeč :(
úte srp 27, 2013 8:51 pm

TP
Příspěvky: 1976
Registrován: úte kvě 03, 2011 9:37 pm
Bydliště: Řevnice

Příspěvek

No já jsem asi do jezdil.Začlo to prasklou trubkou od nafty a nakonec je to zadřené na klice a tak teď zvažuji zda ji zrušim uplně a pujde na prodej jak je nebo do ni zas cpát prachy za jinej motor.
ned zář 01, 2013 2:57 pm

Jirka Novák
Příspěvky: 5405
Registrován: pon dub 16, 2007 3:37 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

Asi bych zvolil jiné auto, po seznámení se s cenama dílů u Volva jsem ztratil iluze o levných opravách. Když píst do kompresoru velkej asi jako u Jawy 150 si ceněj na 17 000 Kč tak je to do nebe volající rejžování.
Volvo FL 614.
ned zář 01, 2013 6:00 pm

TP
Příspěvky: 1976
Registrován: úte kvě 03, 2011 9:37 pm
Bydliště: Řevnice

Příspěvek

Take to zvazuji že to prodám jak to je.Motor by jeden byl ale za 65tis.k tomu prace dph a jsem tam za 120.Na druhou stranu už 14 dni jezdi Manem a 10,5 litru motor automat neni zrovna ono na moji práci,krom toho to nemá tu neduležtější věc a to je kapota.Už jsem i koukal ale slušnej kapoťak nikde neprodávaj.
stř zář 04, 2013 10:22 pm

mirazapletal
Příspěvky: 4562
Registrován: pon lis 28, 2011 10:06 pm
Bydliště: Zlín

Příspěvek

Se starším autem se zadrbeš vždy, moc sem nesledoval proč ses zbavil rencků, ale jak to v zásadě sleduju, tak Scanie jsou stejné šmejdy jako všechny jiná auta a sypou se, jen stojí 2x víc než třeba ten rencek a s kapotou 3x více... další věcí je, že je možná lepší nasypat peníze do auta které už znáš než kupovat jinou ojetinu u které je NAPROSTO JISTÉ že ty prachy nasypeš taky...

Ale když už kapoťák, udělej si výlet do holandska, tady je to podle mého mtrvé.... A nebo si nech postavit třeba nové Iveco Stratos, euro 6, ušetříš na mýtu, na silniční dani, pár let se to nebude sypat respektive máš to v záruce....
čtv zář 05, 2013 2:28 pm

Odpovědět

Zpět na „SCANIA“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 40 hostů