Moderátoři: martin_100, Leoš H, Olda, -Ondra-, Globe

Odpovědět
Uživatelský avatar
Globe
řidič angličáku
Příspěvky: 4787
Registrován: pon srp 28, 2006 4:55 pm
Bydliště: Usti nad Labem

Příspěvek

Anonymous píše:Kdyz rikam frcet,tak v tomhle pripade nemyslim ze to auto ma jet 110km/h,ale ze musi byt maximalne vytizeny.A jako kdyz si pojedu nekde nakou bokovku,at palety,nebo naftu,nebo cokoli jinyho(je to jenom priklad,nerikam ze to tak delam)a z tech penez si udelam pekny auto,tak to jako neplati?to se jako pak za mnou nikdo nesmi otoci?Nenech se vysmat,ale nebudu jezdit na starym shnilim sraci,pod kterym prolezim celej vikend,jen proto,ze ostatni firmy si nahrabaly pochybne prachy.A ze ma nekdo pekny auta,to nemusi hned znamenat,ze jede v naky levote!!!!
A Ty jezdis nebo si o kamionech jenom cet v Bravicku? Podle toho co pises to vypada spis na tu druhou moznost
sob zář 02, 2006 10:52 pm

Uživatelský avatar
andy-zmrzlík
Příspěvky: 617
Registrován: úte bře 21, 2006 9:49 pm
Bydliště: Kostelec n/Č.L.

Příspěvek

Anonymous nějak zdrhává nějak od tématu... takovej internetovej profesionální prudič, že? Pochlub se s čím jezdíš!
sob zář 02, 2006 11:17 pm

Uživatelský avatar
Samer
Příspěvky: 2171
Registrován: úte bře 21, 2006 9:55 am
Bydliště: Hamry nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

andy píše:Anonymous nějak zdrhává nějak od tématu... takovej internetovej profesionální prudič, že? Pochlub se s čím jezdíš!
Podle me bude jezdit se Skányjý u Nicotransu, tam je to posledni dobou samej profik :lol: :lol: :lol:
Stara Liazka rezavi. Stara laska nikoli.
sob zář 02, 2006 11:31 pm

Uživatelský avatar
Petr.75
Příspěvky: 822
Registrován: ned črc 09, 2006 2:23 pm
Bydliště: Ostrava

Příspěvek

Samer-www.liaztrucks.com píše:
andy píše:Anonymous nějak zdrhává nějak od tématu... takovej internetovej profesionální prudič, že? Pochlub se s čím jezdíš!
Podle me bude jezdit se Skányjý u Nicotransu, tam je to posledni dobou samej profik :lol: :lol: :lol:
Promin,mozna mi unikla souvislost nebo jsem proste jen necetl dost pozorne,ale o cem se tu dohadujete?Myslim ze debaty jestli je lepsi to nebo ono patri spis do matersky skolky-kazdymu sedi neco jinyho jak jsi sam spravne rekl a jednak si ani trochu nemyslim ze novy auta automaticky znamenaji levotu.A za tu poznamku o Nicotransu by Ti dost lidi co tam jezdi taky zrovna asi nepodekovalo...:-)Nejsem ani na jedne strane,kazdy mate kousek pravdy.
sob zář 02, 2006 11:45 pm

Uživatelský avatar
Samer
Příspěvky: 2171
Registrován: úte bře 21, 2006 9:55 am
Bydliště: Hamry nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Petr.75 píše:
Samer-www.liaztrucks.com píše:
andy píše:Anonymous nějak zdrhává nějak od tématu... takovej internetovej profesionální prudič, že? Pochlub se s čím jezdíš!
Podle me bude jezdit se Skányjý u Nicotransu, tam je to posledni dobou samej profik :lol: :lol: :lol:
Promin,mozna mi unikla souvislost nebo jsem proste jen necetl dost pozorne,ale o cem se tu dohadujete?Myslim ze debaty jestli je lepsi to nebo ono patri spis do matersky skolky-kazdymu sedi neco jinyho jak jsi sam spravne rekl a jednak si ani trochu nemyslim ze novy auta automaticky znamenaji levotu.A za tu poznamku o Nicotransu by Ti dost lidi co tam jezdi taky zrovna asi nepodekovalo...:-)Nejsem ani na jedne strane,kazdy mate kousek pravdy.
Poznamka k Nicotransu je jen vtipek, to bych nechtel aby bral nekdo vazne... to mi trochu uklouzlo, pardon:wink:

Ne ee, ja nerikam ze novy nebo hezky auta znamenaji levotu, to vubec ne. Moje poznamka skoncila v okamziku, kdyz jsem tlumocil co mi bylo receno a to ze Dalja sped je udajne nejak podivne financovanej cemuz bych se vzhledem k jejich milionovejm Scaniim nedivil...ale ze takovy auto musi nutne znamenat levotu nerikam... Rikal jsem jen ze mam rad poctivou praci a ne firmy plny nejlepsich aut ale financovany tunelovanim a podobnejma praktikama...
Stara Liazka rezavi. Stara laska nikoli.
sob zář 02, 2006 11:49 pm

Uživatelský avatar
Petr.75
Příspěvky: 822
Registrován: ned črc 09, 2006 2:23 pm
Bydliště: Ostrava

Příspěvek

Samer-www.liaztrucks.com píše:
Petr.75 píše:
Samer-www.liaztrucks.com píše: Podle me bude jezdit se Skányjý u Nicotransu, tam je to posledni dobou samej profik :lol: :lol: :lol:
Promin,mozna mi unikla souvislost nebo jsem proste jen necetl dost pozorne,ale o cem se tu dohadujete?Myslim ze debaty jestli je lepsi to nebo ono patri spis do matersky skolky-kazdymu sedi neco jinyho jak jsi sam spravne rekl a jednak si ani trochu nemyslim ze novy auta automaticky znamenaji levotu.A za tu poznamku o Nicotransu by Ti dost lidi co tam jezdi taky zrovna asi nepodekovalo...:-)Nejsem ani na jedne strane,kazdy mate kousek pravdy.
Poznamka k Nicotransu je jen vtipek, to bych nechtel aby bral nekdo vazne... to mi trochu uklouzlo, pardon:wink:

Ne ee, ja nerikam ze novy nebo hezky auta znamenaji levotu, to vubec ne. Moje poznamka skoncila v okamziku, kdyz jsem tlumocil co mi bylo receno a to ze Dalja sped je udajne nejak podivne financovanej cemuz bych se vzhledem k jejich milionovejm Scaniim nedivil...ale ze takovy auto musi nutne znamenat levotu nerikam... Rikal jsem jen ze mam rad poctivou praci a ne firmy plny nejlepsich aut ale financovany tunelovanim a podobnejma praktikama...
Jasny,v pohode.Ja rozhodne nejsem ten kdo by nekomu chtel kazat :lol: Na druhou stranu ale takove to ...jedna pani povidala...uz taky nadelalo dost zle krve.K te vybave a upravam auta,u nas je to tak ze zaklad-radio,CB,lednice,konvice,varic...dostanes.Zbytek je na dohode a nebo Ti na to neco pridaji.Teda pokud to neco neni 50 000,- :-))
sob zář 02, 2006 11:55 pm

Uživatelský avatar
Globe
řidič angličáku
Příspěvky: 4787
Registrován: pon srp 28, 2006 4:55 pm
Bydliště: Usti nad Labem

Příspěvek

Petr.75 píše:
Samer-www.liaztrucks.com píše:
Petr.75 píše:Promin,mozna mi unikla souvislost nebo jsem proste jen necetl dost pozorne,ale o cem se tu dohadujete?Myslim ze debaty jestli je lepsi to nebo ono patri spis do matersky skolky-kazdymu sedi neco jinyho jak jsi sam spravne rekl a jednak si ani trochu nemyslim ze novy auta automaticky znamenaji levotu.A za tu poznamku o Nicotransu by Ti dost lidi co tam jezdi taky zrovna asi nepodekovalo...:-)Nejsem ani na jedne strane,kazdy mate kousek pravdy.
Poznamka k Nicotransu je jen vtipek, to bych nechtel aby bral nekdo vazne... to mi trochu uklouzlo, pardon:wink:

Ne ee, ja nerikam ze novy nebo hezky auta znamenaji levotu, to vubec ne. Moje poznamka skoncila v okamziku, kdyz jsem tlumocil co mi bylo receno a to ze Dalja sped je udajne nejak podivne financovanej cemuz bych se vzhledem k jejich milionovejm Scaniim nedivil...ale ze takovy auto musi nutne znamenat levotu nerikam... Rikal jsem jen ze mam rad poctivou praci a ne firmy plny nejlepsich aut ale financovany tunelovanim a podobnejma praktikama...
Jasny,v pohode.Ja rozhodne nejsem ten kdo by nekomu chtel kazat :lol: Na druhou stranu ale takove to ...jedna pani povidala...uz taky nadelalo dost zle krve.K te vybave a upravam auta,u nas je to tak ze zaklad-radio,CB,lednice,konvice,varic...dostanes.Zbytek je na dohode a nebo Ti na to neco pridaji.Teda pokud to neco neni 50 000,- :-))
To je dost slusnej zaklad =) kde jezdis?
sob zář 02, 2006 11:58 pm

Uživatelský avatar
Samer
Příspěvky: 2171
Registrován: úte bře 21, 2006 9:55 am
Bydliště: Hamry nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Petr.75 píše: Ne ee, ja nerikam ze novy nebo hezky auta znamenaji levotu, to vubec ne. Moje poznamka skoncila v okamziku, kdyz jsem tlumocil co mi bylo receno a to ze Dalja sped je udajne nejak podivne financovanej cemuz bych se vzhledem k jejich milionovejm Scaniim nedivil...ale ze takovy auto musi nutne znamenat levotu nerikam... Rikal jsem jen ze mam rad poctivou praci a ne firmy plny nejlepsich aut ale financovany tunelovanim a podobnejma praktikama...
Jasny,v pohode.Ja rozhodne nejsem ten kdo by nekomu chtel kazat :lol: Na druhou stranu ale takove to ...jedna pani povidala...uz taky nadelalo dost zle krve.K te vybave a upravam auta,u nas je to tak ze zaklad-radio,CB,lednice,konvice,varic...dostanes.Zbytek je na dohode a nebo Ti na to neco pridaji.Teda pokud to neco neni 5 000,- :-))[/quote]

Ono snad nebylo dulezity jestli to je u tyhle firmy pravda nebo ne. Pral bych jim aby to pravda nebyla... Je pravda, ze upravy aut do velky miry zavisi na povaze majitele firmy...
Stara Liazka rezavi. Stara laska nikoli.
sob zář 02, 2006 11:58 pm

Návštěvník

Příspěvek

Chtel jsem jen rict,ze tu nechci byt za nakyho prudice a jestli moje nazory tak vypadaji tak sorry.Ja osobne za tu firmu ruku do ohne nedam,ze tam neni neco v neporadku,ale takovyhle reci me dost vytacej.Je to presne styl meho kolegy.ukazu mu na pekny auto a on hned presne vi kde na to ten ridic nakradl,protoze nemuze pochopit ze sem tam jsou lidi blazni a rvou do toho prachy ze sveho.Dalsi vec je ta ze vsude jinde v evrope se kolem jednoho peknyho auta nedela tolik humbuku.Proste auto se da do kupy e uz vali a ne ze objede x vystav a x truckfestu natoci se film a pak teprv jede.A s tim NICOTRANSEM jsi mel trochu pravdu pred rokem jsem tam skoncil.Mel jsem SCANII 164 V8 480 v nalozi asi tak ze tam byla kuchyne s mikrovlnkou,spodni,horni hrazda,2vyfuky.Ted mam 14dni odlitanyho MAGNUMA,ale 15.tyho o 10 vic na konte,ale to auto me do dneska mrzi!!!!
ned zář 03, 2006 12:21 am

ned zář 03, 2006 12:32 am

ned zář 03, 2006 12:40 am

ned zář 03, 2006 12:42 am

Návštěvník

Příspěvek

ObrázekJeste neco z cest.
ned zář 03, 2006 12:45 am

ned zář 03, 2006 12:48 am

ned zář 03, 2006 12:52 am

Odpovědět

Zpět na „SCANIA“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 hostů