Moderátoři: martin_100, Leoš H, Olda, -Ondra-, Globe

Odpovědět
ghost
Příspěvky: 33
Registrován: čtv pro 06, 2007 11:12 am

praktické úpravy do SCANIE R

Příspěvek

Kluci hodte sem nějaký nápady jak jste si vylepšili Rko. Ne ty srandovní fotky Vápeníků a spol.. Já řeším jak vylepšit tu trapnou postel. Taky rozvod topení... atd Díky
sob pro 08, 2007 12:03 am

Uživatelský avatar
Samer
Příspěvky: 2171
Registrován: úte bře 21, 2006 9:55 am
Bydliště: Hamry nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Re: praktické úpravy do SCANIE R

Příspěvek

No, jasně...s vylepšování Scanií máme hodně zkušeností... Začni tím, že prodáš Scanii a kouppíš si Liazku... Pak se do toho můžeš pustit... :lol:
Stara Liazka rezavi. Stara laska nikoli.
stř pro 12, 2007 10:50 pm

Uživatelský avatar
Olda
Timy1123
Příspěvky: 5905
Registrován: stř bře 01, 2006 4:37 pm
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

:valetsesmihy: :valetsesmihy: :valetsesmihy:
stř pro 12, 2007 11:23 pm

ghost
Příspěvky: 33
Registrován: čtv pro 06, 2007 11:12 am

Příspěvek

:lol: :lol: Taky možnost :lol: :lol:
čtv pro 13, 2007 12:01 am

martin_100
pomocný admin
Příspěvky: 2809
Registrován: stř bře 01, 2006 3:05 pm
Bydliště: beercity

Příspěvek

Kup si volvo a budeš mít dokonalý auto na kterym budou úpravy zbytečný :twisted:


No a teď bych prosil zpátky k tématu :wink:
čtv pro 13, 2007 3:29 pm

Uživatelský avatar
OndraH
Příspěvky: 91
Registrován: sob bře 04, 2006 12:53 pm
Bydliště: Praha 13

Příspěvek

martin_100 píše:Kup si volvo a budeš mít dokonalý auto na kterym budou úpravy zbytečný :twisted:


No a teď bych prosil zpátky k tématu :wink:
Dej si za to IP BAN :lol:
čtv pro 13, 2007 9:13 pm

v8lado
Satan s bradkou
Příspěvky: 459
Registrován: ned čer 18, 2006 12:57 am

Příspěvek

Foto sice nemam,ale za spolujezdcovou sedackou jsem vyndal tu plastovou pricu,dal jsem tam kompresorovku na podyl a hadici od topeni jsem zariz a mam ji vedenou kolem suplete tak,ze mi vyfukuje primo na tunel.Z 2.strany se mi mezi lednici a bocni stenu akorat vejde stara skolni brasna plna map a pred ni plastovej kandak na vodu.S posteli jem nic nedelal,ta mi,i pri me velikosti,zadny problemy nedela. ..........ze uz jsem vas s tema liazkama dlouho ve spanu nepotkal?????
pát pro 14, 2007 10:54 pm

ghost
Příspěvky: 33
Registrován: čtv pro 06, 2007 11:12 am

Příspěvek

v8lado píše:Foto sice nemam,ale za spolujezdcovou sedackou jsem vyndal tu plastovou pricu,dal jsem tam kompresorovku na podyl a hadici od topeni jsem zariz a mam ji vedenou kolem suplete tak,ze mi vyfukuje primo na tunel.Z 2.strany se mi mezi lednici a bocni stenu akorat vejde stara skolni brasna plna map a pred ni plastovej kandak na vodu.S posteli jem nic nedelal,ta mi,i pri me velikosti,zadny problemy nedela. ..........ze uz jsem vas s tema liazkama dlouho ve spanu nepotkal?????

jj zkusím to tak promyslet. Na tu postel si nejspíš koupím 90cm matraci na které bude držet prostěradlo a přes den bych ji vždy odklopil k zadní stěně.
ned pro 16, 2007 12:05 am

Uživatelský avatar
scania trucker
Příspěvky: 268
Registrován: úte bře 18, 2008 7:37 am
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

no ono záleží jaké máš topení.Já mám vodníka a rozvod je super a pokud chvíli vydžiš budu mít drzy dodělanou polici se skřínkou dozadu na stěnu.Pak jsem dám foto a nějaký návod.
ghost píše:
v8lado píše:Foto sice nemam,ale za spolujezdcovou sedackou jsem vyndal tu plastovou pricu,dal jsem tam kompresorovku na podyl a hadici od topeni jsem zariz a mam ji vedenou kolem suplete tak,ze mi vyfukuje primo na tunel.Z 2.strany se mi mezi lednici a bocni stenu akorat vejde stara skolni brasna plna map a pred ni plastovej kandak na vodu.S posteli jem nic nedelal,ta mi,i pri me velikosti,zadny problemy nedela. ..........ze uz jsem vas s tema liazkama dlouho ve spanu nepotkal?????

jj zkusím to tak promyslet. Na tu postel si nejspíš koupím 90cm matraci na které bude držet prostěradlo a přes den bych ji vždy odklopil k zadní stěně.
stř srp 20, 2008 9:51 am

Uživatelský avatar
scania trucker
Příspěvky: 268
Registrován: úte bře 18, 2008 7:37 am
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

to by mě zajímalo kolik blbů se tu ještě najde.Pokud umím číst tak vydím že jdu di sekce scánia.Apropo s volvem jsem jezdil,nevím kde vzal že s ním nejsou problémy.
OndraH píše:
martin_100 píše:Kup si volvo a budeš mít dokonalý auto na kterym budou úpravy zbytečný :twisted:


No a teď bych prosil zpátky k tématu :wink:
Dej si za to IP BAN :lol:
stř srp 20, 2008 9:54 am

ghost
Příspěvky: 33
Registrován: čtv pro 06, 2007 11:12 am

Příspěvek

Zdar abych se přiznal nic co jsem chtěl jsem zatím neudělal.
Topení mám teplovzdušný nový rozvod do zimy doufám zvládnu. Zatím
ned srp 24, 2008 8:23 pm

Uživatelský avatar
Foglik
čelo až na záda
Příspěvky: 1899
Registrován: stř čer 04, 2008 9:41 pm
Bydliště: Přeštice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

S tím topením jsem to měl pořešený tak, že ten hliník, co v něm máš výfuk tepla(za spolujezdcem) jsem přendal za řidiče a od řidiče ke spolujezdci. Stačí ho jen otočit vzhůru nohama a vyříznout závit pro ty horní plasty. No a z výfuku jsem udělal vlastně sání a ze sání výfuk na tunel. Nabírá to chladnější vzduch od dveří, takže to víc topí a fouká to na tunel, takže se ráno postavíš na teplé.
Zní to složitě, ale je to jednoduché a pomůže to.
pon zář 22, 2008 11:47 pm

eearl
Příspěvky: 5
Registrován: pon bře 09, 2009 3:41 pm
Bydliště: beroun

Příspěvek

nesmysl, musel bys otočit i bufíka, takhle to furt saje u řidiče a fouká přes spolujezdce, jenom přes jinou mřížku. já to mám udělaný jak je to popsaný nahoře a fungujeto dobře.
pát dub 17, 2009 7:43 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11897
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Příspěvek

nebo si tam dej WAW :D :D :D
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
pát dub 17, 2009 9:58 pm

Uživatelský avatar
Foglik
čelo až na záda
Příspěvky: 1899
Registrován: stř čer 04, 2008 9:41 pm
Bydliště: Přeštice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Proč by to měl bejt nesmysl a musel bych otáčet bufíka?
Jenom jsem vyměnil hadice, bufík zůstal tak jak byl. Krátkou sací hadici jsem dal jako výfukovou a dlouhou výfukovou hadici jsem dal za řidiče jako sací. Není to nic složitého. Jenom se museli přeházet ty desky a hliníky ve kterých drží se museli dát vzhůru nohama a taky přehodit. Problém byl jen s tím, že si měl hasičák u spolujezdce.
pát dub 17, 2009 10:55 pm

Odpovědět

Zpět na „SCANIA“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů