Moderátoři: martin_100, Leoš H, Olda, -Ondra-, Globe

AAROO
Příspěvky: 406
Registrován: ned úno 22, 2009 3:04 pm
Bydliště: Chotěboř

Příspěvek

a co když ti vypnou baterie?To pak bude po alarmu ne?To by si musel dát na přímo od baterek jako je tachograf ne??
pát kvě 07, 2010 3:37 pm

toro6
Příspěvky: 2
Registrován: stř kvě 05, 2010 6:14 pm
Bydliště: svatobořice 152,69604

Příspěvek

jo máš pravdu s těma bateriema,záleží jak to vyřeší elektrikář dal jsem jen tip. a co jsem se bavil s chlapama co byly vykradení tak jim prostě šroubovákama rozjebaly zámky a vlezly do kabin,v takovém případě by to fungovalo ok,nikdo z nich neměl vypnutý bateriák,samozřejmě to není 100% ochrana ale čím víc
zabezpečení pro nás tím líp :roll:
sob kvě 08, 2010 3:47 pm

AAROO
Příspěvky: 406
Registrován: ned úno 22, 2009 3:04 pm
Bydliště: Chotěboř

Příspěvek

to jo souhlasim
sob kvě 08, 2010 3:50 pm

dayvi
Příspěvky: 1
Registrován: pon čer 21, 2010 2:59 pm
Bydliště: Pardubice

Příspěvek

AD,,Hroch.R420,, Viděl jsem celkem jednoduché -podobné zabezpečení :místo petlice do dveří u SCANIÍ očko s 6mm závitem,proti tomu na madlo pravé ruky(u řidiče) do provrtané díry druhé očko.Jsou-li nad sebou,stačí na noc jen nasunout z vrchu šroub (čep lodní plonby) a je to místo kurty myslím celkem dobré.
sob črc 03, 2010 5:24 pm

grifin6

Příspěvek

ahoj.ja davam pri noclehu pod packu otevirani dveri u scanci pri zamknutem centralu pulku dreveneko kolicku na pradlo.(nebo kousek vetvicky podobne oriznute)spoleham na to.je vlastne zablokovanej zamek otevreni dveri.ale netusim as nekdo zamek zvenku rozlouskne jestli se dostane "na besedu".... u mana mi to zkouseli otevrit v bratislave takovym bodcem co se s nim oteviraji obalky.jsem to ukazal v kanclu a zensky hned vedeli oc jde.ja bych to nevedel.mi to v zamku zalomili,dovnitr se nastesti nedostali a nebo je nekdo vyrusil.netusim.
sob srp 07, 2010 12:22 pm

landys
Příspěvky: 40
Registrován: čtv srp 16, 2007 9:49 am

Zabezpečení Scanie

Příspěvek

Po opuštění Scanie jsem bezmocný, moc se toho vymyslet nedá. Když spím, spím ale klidně :-) Namontoval jsem si couvací sirénku na spínače ode dveří - docela jednoduchá instalace. Jak je nahoře spínač osvětlení, tak jsem nad něj přidal ještě jeden a na noc jen cvaknu. Takže z jednoho spínače beru signál ode dveří a vedle i napájení a sirénku mám volně položenou hned vedle na magnetu reproduktoru k vysílačce. Už mě to 3x houklo a funguje to jen na takových parkovištích jako je U Křepelky u Olomouce či v Ostravě ještě přidám kurtu od madla k madlu :D
ned čer 19, 2011 5:19 pm

Martinek88
Příspěvky: 15
Registrován: pon led 19, 2015 1:01 pm
Bydliště: Brno

RE

Příspěvek

Ahoj, urcite zkus popremyslet o zabezpeceni od zederu, zamek montuji primo na sloupek rizeni takze pro zlodeje velice tezke :) mam ho take a musim zaklepat jeste mi s nim nikdo neodjel :)
čtv led 22, 2015 11:31 am

Martinek88
Příspěvky: 15
Registrován: pon led 19, 2015 1:01 pm
Bydliště: Brno

re

Příspěvek

Ahoj chlapi, slyseli jste nekdy o mechanickem zabezpeceni zamku volantu ? :) to je ucine zajisteni vaseho plechoveho milacka proti zlodejum
ned pro 27, 2015 11:18 pm

corsair
Příspěvky: 114
Registrován: ned dub 19, 2015 9:33 pm
Bydliště: Tvrdosin

Příspěvek

Ja sa kurtnujem vovnutri. Kolega mi to doporucil ale dodal ze jeho aj tak vybielili, ze jednoducho odpojili baterky, ked to isiel skontrolovat ovalili ho a vybrali vsetko co mal.
sob úno 06, 2016 1:56 pm

Odpovědět

Zpět na „SCANIA“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů