Moderátoři: martin_100, Leoš H, Olda, -Ondra-, Globe

Odpovědět
tir007
Příspěvky: 65
Registrován: čtv bře 05, 2009 5:14 pm

SCANIA 124 2001 nebrzdi

Příspěvek

zdravim mam problem s mojou scanii totizto mam kotucovy naves 2003 a tahac 2001 vsetko sami kotuc a ked treba zabrzdit tak uz nevladzem pedal mackat co tak silno nan musim tlacit aby brzdila mam pocit ze slabo brzdi naves nevie mi niekto poradit co s tym moze byt ?
čtv říj 13, 2011 6:03 pm

fialakojetin
Příspěvky: 102
Registrován: sob zář 03, 2011 9:26 pm
Bydliště: petrovice

Příspěvek

Teď je důležitý pocit za volantem. Tlačí tě návěs nebo auto nebrzdí. A jak je na tom spojení ABS nebo EBS? Tyto systémy se někdy nemaj navzájem rádi.
čtv říj 13, 2011 8:55 pm

Uživatelský avatar
pavel 815
Příspěvky: 5001
Registrován: stř říj 08, 2008 10:33 pm
Bydliště: okoli brna

Příspěvek

Prvně bych šel po zátěžácích....
Nemít TATRU stojím tam ještě teď !!! Nezlobte se pane,já věřím že máte nejlepší ceny,ale Fridex fakt nepotřebuji...
čtv říj 13, 2011 9:25 pm

TP
Příspěvky: 1976
Registrován: úte kvě 03, 2011 9:37 pm
Bydliště: Řevnice

Příspěvek

Napiš k tomu něco víc,jako třeba co ABS kotrolka svítí?jde ti ABS od návěsu?Svítí ti od něj kontrolka?atd.je to hodně otázek a ještě víc odpovědí.Například když má návěs EBS a auto ABS a to EBS od návěsu nejde tak ten návěs taháš porázdnu smykem,všechny gumy ko.On se totiž návěs přepnul do nouzového režimu a brzdí na tvdo.Určitě to opravěj Brzdy Baumrukr nebo STS Soběslav,Když budeš chtít napiš soukromou zrávu dám ti na oboje kontakt TOM
pát říj 14, 2011 1:27 am

tir007
Příspěvky: 65
Registrován: čtv bře 05, 2009 5:14 pm

Příspěvek

tahac i naves maju EBS naves je v poriadku co sa tyka EBS a na scanii mi to obcas zasvieti abs a ret a neviem kde je zrada v servise mi menili snimac abs ale aj tak nie vzdy ale obcas sa mi to rozsvieti a mam pocit ze ma tlaci naves musim poriadne tlacit na brzu aby to brzdilo. jazdil som aj s manom a tam stacilo brzdu posteklit a letel som cez okno a v scanii mam pocit ze ani nezabrzdim ci to nebude nahodou niekde okolo navesoveho brzdica alebo neka sranda na navese neviem ...
pát říj 14, 2011 10:23 am

Odpovědět

Zpět na „SCANIA“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 50 hostů