Moderátoři: martin_100, Leoš H, Olda, -Ondra-, Globe

Odpovědět
Uživatelský avatar
scania trucker
Příspěvky: 268
Registrován: úte bře 18, 2008 7:37 am
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

intercool píše:To scania trucker a ostatní:

Helmuti jsou pyšný na mercedes a Crushoti zase na kredenc. A asi i Italové na Iveco.... takže asi tak. A o bufíku jsem nic nepsal, sám mám ve volvu se kterým jezdím horkovzduch....

to socoman:

On je propastný rozdíl mezi Stralis AT a AS, ale napsal jsi to dobře.
helmuti můžou být pišní a i ostatní.Každá značka má svý pro a proti-ale pokud jsme se tu bavily o kvylitě tak scanie je hodně vepředu.Nebavím se o bydlení ve scanii ale o kvalitě!To jen pro rejpali atd.
sob lis 01, 2008 9:22 am

Helena

Příspěvek

scania trucker píše:Každá značka má svý pro a proti-ale pokud jsme se tu bavily o kvylitě tak scanie je hodně vepředu.Nebavím se o bydlení ve scanii ale o kvalitě!To jen pro rejpali atd.
Neber to, prosím tě, ve zlým, ale když ve slovech bavily a rejpali vyměníš ty poslední písmenka, tak bude tvůj příspěvek gramaticky skoro správně.
sob lis 01, 2008 9:29 am

Helena

Příspěvek

Protože tuhle chybu dělá hodně z vás, tak byste si to možná mohli zapamatovat takhle: všechno, co dělají chlapi, je na konci měkký. Takže chlapi jeli, koupili, mazali atd. Prostě chlapi to mají měkký :D .
sob lis 01, 2008 9:36 am

trucker100
Příspěvky: 254
Registrován: pon led 14, 2008 3:36 pm
Bydliště: Rychnovsko

Příspěvek

A to je dobře,nebo špatně? :lol:
sob lis 01, 2008 9:41 am

Helena

Příspěvek

:D To by jsme měli rozebírat někde jinde, nebo z nás bude David na nervy :D .
sob lis 01, 2008 9:48 am

trucker100
Příspěvky: 254
Registrován: pon led 14, 2008 3:36 pm
Bydliště: Rychnovsko

Příspěvek

David jistě promine :D ,ale mateřského jazyka českého není nikdy dost,že?
sob lis 01, 2008 10:08 am

Uživatelský avatar
socoman
Příspěvky: 193
Registrován: ned črc 06, 2008 7:11 pm
Bydliště: Humenné
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

chlapi (a Helena) :lol: a vam tiež tečie na horny schod? pride mi to ako dost nedotiahnuta vec od scanie. je to blbost, ale naserie, ked si necham šlapky na schodoch a ked prsi, tak do nich tecie. ak je uz ten schod schovany za dverami, mohli to vykoumat s tesnenim, aby na neho nekvapkala voda.
neviem teda, mozno mate nejaky typ, ako to odstranit. lebo zbytocne si robim bordel v kabine od mokrych topanok, kedze jazdim bosi.
Ritero Xaperle Bax
sob lis 01, 2008 10:31 am

gugýto
Příspěvky: 3642
Registrován: pon pro 18, 2006 7:14 pm
Bydliště: Okres HODONÍN

Příspěvek

U nás chlapi ten lem u toho schodu mají podlepený a prej na to přestane téct...Ale taky se mě stalo,že jsem si tam dal boty do rána pršelo..Otevřu dveře..A ejhle bota plná vody. Starý kamioňák se mě vysmál :lol: :lol:
Rozvážet a Loupat
Cibka Express.
sob lis 01, 2008 11:01 am

Uživatelský avatar
scania trucker
Příspěvky: 268
Registrován: úte bře 18, 2008 7:37 am
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Helena píše:
scania trucker píše:Každá značka má svý pro a proti-ale pokud jsme se tu bavily o kvylitě tak scanie je hodně vepředu.Nebavím se o bydlení ve scanii ale o kvalitě!To jen pro rejpali atd.
Neber to, prosím tě, ve zlým, ale když ve slovech bavily a rejpali vyměníš ty poslední písmenka, tak bude tvůj příspěvek gramaticky skoro správně.
už mám dost-no promiň splést se může snad každý,ale o gramatiku tu snad nejde ,ale to je fuk vždy se někdo najde a nepůjdu mu pod vousy.Nedá se nic dělat,snad je tento příspěvek správně a pokud ne tak jse všem moc omlouvám.
sob lis 01, 2008 12:34 pm

Uživatelský avatar
scania trucker
Příspěvky: 268
Registrován: úte bře 18, 2008 7:37 am
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

socoman píše:chlapi (a Helena) :lol: a vam tiež tečie na horny schod? pride mi to ako dost nedotiahnuta vec od scanie. je to blbost, ale naserie, ked si necham šlapky na schodoch a ked prsi, tak do nich tecie. ak je uz ten schod schovany za dverami, mohli to vykoumat s tesnenim, aby na neho nekvapkala voda.
neviem teda, mozno mate nejaky typ, ako to odstranit. lebo zbytocne si robim bordel v kabine od mokrych topanok, kedze jazdim bosi.
prosímtě musíš zasilikonovat mezeru mezi kabinou a vnitřním schodem pak bude vše ok.
sob lis 01, 2008 12:36 pm

Helena

Příspěvek

Víš, ty a tvoje Královna jste docela středem pozornosti a taky máš být na co hrdý. O to víc tě budou lidi pozorovat a kritizovat. Já neposuzuju lidi podle toho, jestli píšou gramaticky správně, nebo jak vypadají, ale většina lidí to bohužel dělá. Myslela jsem to dobře a jestli jseš chytrej, tak tu kritiku vezmeš pozitivně.
sob lis 01, 2008 12:38 pm

Uživatelský avatar
scania trucker
Příspěvky: 268
Registrován: úte bře 18, 2008 7:37 am
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

já myslím že mám obyčejné auto.Královnu jsem udělal jak nejlíp jsem mohl a jsem hrdý na to že je to jen má práce.Je pravda je tu hodně rejpalů co jse do mě opírají.napsal jsem ti co jsem říci chtěl a věřím že jsis to vzala tak jak jsem to myslel.Jo kritiku beru a beru ji vážně od toho kritika je.Já češtinu nikdy neuměl na jedničku,holt mě ve škole brali jiné věci a tak se za občasné špatné i,y omlouvám a určitě to vezmeš ty i ostatní.ikdyž se najdou tací jako letos na festu co přijdou opruzovat a říkat mé chyby veřejně a i si lidé vymíšlejí a to mě moc mrzí!
sob lis 01, 2008 12:44 pm

Radek_s
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 3270
Registrován: stř čer 13, 2007 11:46 am
Bydliště: Opava - Czech Republic

Příspěvek

ach jo :roll: :roll: takové blbosti tu resíte.... :roll: :roll: Helčo,nic proti,ale Renda ma pravdu....kazdy občas napise tu chybičku i kdyz nekdy hrubou,ale vzdyt je to prece jedno,ne? ja jsem ve skole snad taky nemel nidky z čestiny jedničku,no tak jednu možná jo ,v první třídě :D :lol: . Nevim proc ho kritizujete,auto ma moc pekný,krásně si to udelal,vlozil do toho urcite spoustu penez.....je naprosto zbytečný se tu hádat kvuli takovým hloupostem.
sob lis 01, 2008 1:39 pm

Helena

Příspěvek

Radku my se nehádáme, my si vyměňujeme názory :D . Já si ale nemyslím, že je to jedno, jak kdo píše. My se tady nevidíme, jak vypadáme, takže dojem děláme jenom písemnou formou. Není to jenom gramatika, ale taky volba slov a úprava a já jsem už jednou napsala, čte to tu spousta lidí a třeba i ti, kteří nemají rádi náklaďáky na silnicích. No a když si přečtou pár příspěvků se spoustou hrubek, tak si řeknou: řidiči náklaďáků je banda blbců :? . Já jsem jenom znovu zkusila vysvětlit, jak je to s měkkým a tvrdým ve slovesech, protože to bije do očí! A zkusila jsem to vtipnou formou, aby se to dalo zapamatovat. Myslíš si opravdu, že je to blbost? Až budeš někde podávat písemnou žádost o práci, tak mi věř, že to měkký, nebo tvrdý může rozhodnout, jestli tu práci dostaneš.
sob lis 01, 2008 1:52 pm

Radek_s
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 3270
Registrován: stř čer 13, 2007 11:46 am
Bydliště: Opava - Czech Republic

Příspěvek

No tak co,tak budeme jen banda blbcu,my se za to stydet urcite nebudeme za tu praci kterou delame....ja este nerobim,ale ver mi,ze na to povolání budu pyšný :wink: :wink:
sob lis 01, 2008 2:06 pm

Odpovědět

Zpět na „SCANIA“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 hostů