Mýtné v Itálii, tipy na truckstopy, pravidla apod.

Moderátoři: Olda, cuisine

Uživatelský avatar
pavel78
Příspěvky: 1298
Registrován: čtv led 29, 2009 2:06 pm
Bydliště: Budyně nad Ohří

Příspěvek

je to právo šupito presto essere primo :lol: :lol:
:hand:
sob lis 05, 2011 5:25 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11897
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

*pepa*

Příspěvek

nekoukej na přednost a podobný blbosti řid se rozumem a stylem jakým jezdí oni, ale měj oči všude...u nich to neni kurvárna, oni prostě maj styl.....svuj... :wink: :D
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
sob lis 05, 2011 6:28 pm

*pepa*
Příspěvky: 10
Registrován: úte kvě 19, 2009 9:18 am

Příspěvek

Taky tak jezdím,radši se nikam necpat,ať se pošťuchají sami mezi sebou. :D
ned lis 06, 2011 9:30 pm

TTNandy
Příspěvky: 880
Registrován: stř lis 09, 2011 8:39 pm
Bydliště: Dubí

Příspěvek

:D Před mnoha lety jsem tam jel s Karosou zájezd.Byla to hrůza,toužil jsem mít samopal!!!! :D Od tý doby mi teda Itálie ani Italové vůbec nechyběj.......... :D :D :D
TTN
úte led 03, 2012 6:15 pm

milan.p
Příspěvky: 493
Registrován: úte čer 24, 2008 9:16 am
Bydliště: Praha

Příspěvek

Poradil by jste mi někdo nejideálnější trasu Praha- Milano, s dvanáctitunou chladákem ? V Itálii jsem byl jednou, v Benátkách Karosou :roll: a tet mám nabídku začít tam jezdit stabilku.
stř led 25, 2012 10:12 pm

Uživatelský avatar
Pavel Šebek
intercool
Příspěvky: 10887
Registrován: ned říj 21, 2007 4:55 pm
Bydliště: Bystřice

Příspěvek

BES - běs
stř led 25, 2012 11:12 pm

Lucia Florencia
Příspěvky: 2
Registrován: stř říj 03, 2012 1:58 pm
Bydliště: Florencia

Příspěvek

Ahojte,

volam sa Lucia, som z Bratislavy, ale momentalne studujem vo Florencii. Kazde dva tyzdne musim chodit domov a cesta je draha.

Preto by som sa chcela spytat, ci by bolo mozne sa niekedy s niekym zviest, kto bude mat cestu z Prahy/Bratislavy do Florencie a/alebo naspat? Alebo na koho by som sa mohla obratit, alebo kde je mozne zistit trasy a casy odchodov kamionistov alebo akokolvek sa k tomu dostat?

Dakujem velmi pekne,

prajem vela uspechov na cestach,

Lucia.
Ahoj.
Volam sa Lucia, pochadzam z Bratislavy, ale momentalne studujem vo Florencii.
Mam rada sport, spoznavanie novych ludi a nove miesta.
stř říj 03, 2012 7:49 pm

lukasV

Příspěvek

Ahoj,

zrejme taku stabilku tu jazdi malokto - mozno odtialto aj nikto. Jedine ist na "blind" a obehnut nejake parkoviska a minimalne poliaka najdes urcite ktory ta zoberie :wink:
čtv říj 04, 2012 10:53 pm

Lucia Florencia
Příspěvky: 2
Registrován: stř říj 03, 2012 1:58 pm
Bydliště: Florencia

Příspěvek

dakujem za radu. beriem ju do uvahy :)
Ahoj.
Volam sa Lucia, pochadzam z Bratislavy, ale momentalne studujem vo Florencii.
Mam rada sport, spoznavanie novych ludi a nove miesta.
pát říj 05, 2012 1:14 pm

soulcheck
Příspěvky: 625
Registrován: čtv lis 05, 2009 4:02 pm
Bydliště: Hostim

Příspěvek

Ahoj všichni,od dubna mě nejspíš čeká tak jednou měsíčně "výlet" do Itálie. Dáte někdo aktuální info jak to tam chodí s placením dálnice,parkingem a tak všeobecně?? Budu tam jezdit asi jen přes Villach.
Díky moc
pon bře 18, 2013 7:29 pm

jirka382

Příspěvek

Nic novýho. Přijedeš na platidla, vezmeš lístek a když sjedeš z dálnice, tak zaplatíš, vesměs automat, někde s obsluhou. Mimo obec se svítí. Já parkoval na parkovištích s pumpou Autogril. Jinak policajti jako všude, když budeš jezdit jak máš, tak na tebe serou. Pokud by jsi jel Brenerem, tak bacha na rychlost. Je tam 40 a pak 60 až do Modeny zákaz předjíždění. Dost po tom jdou, berou noty. Na platidlech pouze bacha aby jsi jel správným pruhem, nesmíš vjet do pruhu na ty jejich VIA karty, ale je to dobře značený. Už mě nic nenapadá.
Naposledy upravil(a) jirka382 dne úte bře 19, 2013 2:27 pm, celkem upraveno 1 x.
pon bře 18, 2013 8:06 pm

soulcheck
Příspěvky: 625
Registrován: čtv lis 05, 2009 4:02 pm
Bydliště: Hostim

Příspěvek

a jakýma kartama se dá platit na těch platidlech? a někde tu bylo psáno,že se přes Brener nesmí se dřevem,já budu vozit nábytek,ale jen 12t Dafem,to se na to taky vztahuje? Kdyby náhodou...
pon bře 18, 2013 8:47 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11897
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

soulcheck

Příspěvek

no měli by bejt "nabitý" :D :D bud jejich viacard -nebo v podstatě jakákoliv kreditka nebo hotově - s tankovacíma nevim už tam nejezdim ani nevim jestli tam berou šelky a pod DKV asi jo -von to sem někdo písne
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
pon bře 18, 2013 9:33 pm

jirka382

Příspěvek

No s těma tankovacíma kartama nevím, my máme Shell a ta tam nejde, určitě jde jakákoliv keditka. Hotovost je nejspolehlivější. Já už ti asi taky víc neřeknu. Taktéž jako Martin už tam nejezdím.
úte bře 19, 2013 2:26 pm

soulcheck
Příspěvky: 625
Registrován: čtv lis 05, 2009 4:02 pm
Bydliště: Hostim

Příspěvek

tak řeknu šéfikovi,ať mi dá nějakou tu tisícovečku euro sebou a nějak to dopadne :) každopádně díky za rady!
úte bře 19, 2013 5:07 pm

Odpovědět

Zpět na „Itálie“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů