Mýtné ve Švýcarsku, tipy na truckstopy, pravidla apod.

Moderátoři: Olda, cuisine

Gallič
Příspěvky: 206
Registrován: sob bře 16, 2013 7:02 am
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek

od Delivio
Je hodně hraničních přechodů kudy projet do CH. Aby jste nemuseli hledat jednotlivé přechody tak je taková pěkná stránka.Říkám jí klikačka Very Happy
Jen klikáte a čtete
Klikněte na region.Pak klikněte na označený hraniční přechod( plné a půl body mají rozdílné povahy přechodů)
Test
klikněte třeba region BL pak bod Basel-Weil-Autobahn rozevře se další stránka a tam klikni na kolonku Basel-Weil..zollinspektorat.......otevře se další stránka kde najdete informace jako je
adresa,telefon,status přechodu (Transit,ADR atd) pracovní doba a další informace.

http://www.ezv.admin.ch/dienstleistunge ... ml?lang=en

Můžete si to vyzkoušet na dalších přechodech ve stejném postupu.Myslím, že to bude poučné a pomůže to.
ned úno 23, 2014 2:31 am

pučanges
Příspěvky: 757
Registrován: stř lis 06, 2013 7:13 pm
Bydliště: CZ

Příspěvek

kluci,říkal mi jeden,že jezdí hodne přechod Margaritou,to je ten přechod Rakousko-Švýcarsko Sankt Margarethen ? Dík..
ned dub 27, 2014 8:15 am

Giggsy
Příspěvky: 154
Registrován: ned pro 23, 2012 8:56 pm
Bydliště: Ostrava

Re

Příspěvek

Zdar chlapci po delší době jedu do Švajcu jak to funguje nebo nefunguje na přechodu Weil am Rhein-Basel mám vyclení na Gerlachu
Musí se někde sjíždět z dálnice?A od kolika dělaj na Gerlachu?díky za info :lol:
Když mi bylo pět, maminka mi řekla, že klíčem k životu je štěstí. Když jsem přišel do školy, zeptali se mě, co chci být, až vyrostu. Napsal jsem "šťastný". Řekli mi, že nerozumím zadání. Já jim řekl, že oni nerozumí životu.
ned črc 13, 2014 6:41 pm

RomanB
Příspěvky: 342
Registrován: sob říj 13, 2007 11:06 am

Příspěvek

Giggsy na gerlachu dělají od 5 od rána nikde sjíždět z dálnice nemusíš zajedeš na parkoviště podle cedulí na dálnici udělej si rovnou mýtné( někdy ho chtějí na Gerlachu vidět protože CH celníky už máš orazítkované od nich) a jdi do té velké hnědé budovy 2 patro tam je Gerlach. Ale připrav se že tam budeš čekat. Já přez ně jel na tomto přechodu cca 5x a minimální doba čekaní 2 hodiny.
ned črc 13, 2014 10:46 pm

delivio

Příspěvek

kluci,říkal mi jeden,že jezdí hodne přechod Margaritou,to je ten přechod Rakousko-Švýcarsko Sankt Margarethen ? Dík..
Ano
úte črc 15, 2014 12:11 am

paprna
Příspěvky: 714
Registrován: stř říj 21, 2009 10:27 am
Bydliště: Morava

Příspěvek

Tak uz nam otevreli Koblenz. Ta masinka na Svycarske strane, je na odevzdavani toho Laufcetlu, ze? Misto policajta.
Střídač. Uz nestridam :P
http://www.youtube.com/paprna
ned říj 12, 2014 6:26 pm

bela.sutto
Příspěvky: 1
Registrován: ned zář 14, 2008 9:35 am
Bydliště: olomouc

Příspěvek

Ahoj.Tak ruzně jsem slyšel že švýcaři mají nějaké omezení co se týče dovozu jídla.To se vztahuje i na pracovní cestu s kamionem?Nevím co si o tom mám myslet a jestli tomu tak opravdu je??
ned srp 16, 2015 12:50 pm

lukasV

Příspěvek

to ma kazdy stat. treba pozriet colne vyhlasky.
ned srp 16, 2015 2:15 pm

mimner
Příspěvky: 3
Registrován: stř zář 18, 2013 11:34 am
Bydliště: Brno

Basel

Příspěvek

Zdravím, včera jsme po dlouhé době opět jeli do Švýcarska. Fronta před přechodem asi 4 km, takže celkem i s vyclením to vyšlo na 5 hod zdržení. To je normální, nebo vyjímečný stav?
pát pro 11, 2015 9:33 am

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11891
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Příspěvek

normální stav ......
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
sob pro 12, 2015 3:36 am

Odpovědět

Zpět na „Švýcarsko“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti