Mýtné/známky na Slovensku, tipy na truckstopy, pravidla apod.

Moderátoři: Olda, cuisine, BajlachVT

jarouš666
Příspěvky: 16
Registrován: sob lis 15, 2014 8:49 pm
Bydliště: hranice

mýto

Příspěvek

Borci prosím Vás o radu :? Mám jet na sk,a po pravdě nevím ani tuk jak ta krabička funguje na to mýto. :roll: Upozornuje to na nízkej kredit,nastavují se nápravy,dobijí se kde atd........díííkas
Nerad bych dopadl jak ten kolega co psal že to zapoměl zapnout a dostal 1500 E,já to asi zapnout nezapomenu,ale bez kréda,nebo špatně navolené nápravy budou možná na tom samém........... :shock: :shock: díík za každou radu
ned pro 07, 2014 12:04 pm

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

Tak tu krabici na miste kde koupis oni ti ji hned nastavi! To jenom vrazis do zasuvky at ma proud a hotovo! Ja jsem do toho take blbej a proto ti to tak jednoduse pisu!
Ja ji kupoval do tatry na Makove, dal jsem ty zensky malej technicak rekl jsem ji ze jedu z Makova do Vysneho Nemeckeho, tak ona to hned nacvakala do systemu tu krabici nastavila na 3 napravy, a jenom rekla nedelat nic jenom dat do zasuvky! Ja ji to zaplatil a jel.
Jinak pri kazdem odecteni to pipne jednou a sviti to zelene, kdyz dochazi kredit tak to pri odecteni pipne dva krat a zacne to svitit cervene. A ono kdyz dochazi kredit a pipne to dvakrat rozsviti se to cervene tak to mas este na dojeti nejakych 100 km kdyz se nepletu!
Jinak ty cucaky kteryma se ta bedna lepi na okno, tak tu velikou krabici nechteji drzet, proto ji radci umistnit tak aby ti po ceste nezrala nervy kazdych 5 km jak mne!
To vis, slovenska hlava jeste nic dobreho nevymyslela, jenom dej penize ihned, a tady toto je tomu jasny priklad!
ned pro 07, 2014 1:01 pm

jarouš666
Příspěvky: 16
Registrován: sob lis 15, 2014 8:49 pm
Bydliště: hranice

Příspěvek

:wink: díík bráácho,sice ji v autě nainstalovanou už mám,ale jedu tam poprvé..........po dloooouhéé době kdy ještě platila známka.Jelikoš pojedu taky přes makov nad ránem,tak si pro svuj dobrej pocit asi s tou škatulkou skočím ža nějakou pov. osobou tam někde.Dík za radu
ned pro 07, 2014 1:14 pm

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

Pockej! Pockej! S tim dobrym pocitem! Nevim jak dnes, ale tenkrat t.j. v minulem roce v lete, tam na Makove v tom kde prodavaj to myto, tam delala takova I kdyz mlada, ale hnusna protivna kraaaaaaava! Takze kdyz tam bude, tak ten dobrej pocit, a mineni o slovacich hned zmenis a cela ta tvoje cesta bude ze skurvenou naladou!
Ta kunda tam, ta ti byla tak hnusna, ze ja pak nezral cely den, co jsem stratil chut do jidla!
Ja zasel naproti do toho bistro, na kafe, nasranej jak cert, tam zase dela takova pohledna cernovlaska, a tak ji znam nakolik se tam pored zastavim, a ona se mne pta! Co ste tak nasranej? Povidam! Heledte! Nevim kde tu kundu tam hledali aby ji dosadili nato misto, ale to vam povim, prvne a posledne co jsem tam v krocil! A ta prodavacka v bistro povida! Tak to nejste sam kdo si stezuje, stezuji si vsichni kamionaci!
Tak nevim, asi nekomu dobre dala, aby ji tam zamestnal! No?! Co chces! Slovensko! Tak stastnou cestu!
ned pro 07, 2014 1:24 pm

jarouš666
Příspěvky: 16
Registrován: sob lis 15, 2014 8:49 pm
Bydliště: hranice

Příspěvek

:D :D :D :D díík :D
ned pro 07, 2014 1:29 pm

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

Tak mas to stesti ze na Slovensko moc nejezdis! Ja to mam horsi protoze delam na Ukrajine a tak do CR tak pres Slovensko!
Takze pro tebe to chce se moralne pripravit!
Zacina to prodejnim mistem mytnych jednotek, a pak pokracovanim nekonecnych policajtu na kazdem kroku, ktere doplnuji cikani!
ned pro 07, 2014 1:32 pm

jarouš666
Příspěvky: 16
Registrován: sob lis 15, 2014 8:49 pm
Bydliště: hranice

Příspěvek

no práávě že od zítřka min. třikrát týdně sk :?
ned pro 07, 2014 1:37 pm

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

Tak pak si mozna nato Slovensko casem I zvyknes! :lol: Jenom bacha at tam nezblbnes! :lol:
ned pro 07, 2014 1:41 pm

jarouš666
Příspěvky: 16
Registrován: sob lis 15, 2014 8:49 pm
Bydliště: hranice

Příspěvek

nezblbnu???? :lol: nestraš.........
ned pro 07, 2014 3:07 pm

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

Vzdyt uvidis! :lol: Na Slovensku to funguje tak! Kdyz normalne uvazujes, tak udelej pravy opak, a pak to bude "original" spravne po slovensky! :lol:
ned pro 07, 2014 3:12 pm

jarouš666
Příspěvky: 16
Registrován: sob lis 15, 2014 8:49 pm
Bydliště: hranice

Příspěvek

:shock: :lol: :lol: :lol: no jooo,naši bratři....
ned pro 07, 2014 3:50 pm

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

To vis! Dneska to bratrstvi, to je sila! Rusko s Ukrajinou take jsou bratri, ale dnes to vypada ze jsou to "bratri v triku". :lol:

Kdyz jedes z CR smerem na vychod, takze na Slovensko a uz vidis jak chlastaj po deco, ukrajinci z horcicaku a rusove rovnou s flasky, tak jak vidis to stupnovani v chlastu uz vis ze to je v prdeli! :lol:

Slovaci ti maj policii na vsechno! Takze mytna policie, ti delaj akce typu prehrazeni dalnice a kontroluji kazde auto, osobaky zda-li maj dalnicni znamky, a nakladaky zda-li jim funguje myto!
A u tech policajtu tak delaji akce dalsi, mazi Martinem a Zilinou tam na parkovisti prevazne vidim 50 policajtu, delaj vahy, je tam inspekce prace, myto a ja nevim co vsechno jeste! Takove akce delaj I na Makove, dva krat jsem na ne natrefil na Dargove to je smer Michalovce Kosice.
Slovem prichazis k tomu ze na Slovensku je buzeracka jak se patri, tam asi fakt zijou jenom policajti a cikani, protoze potkat normalniho cloveka se jen tak nepovede.
Na ceskych silnicich tolik policajtu a takovou buzeracku neuvidis.
Pritom kdyz to tak srovnas tak cesti policajti maj alespon nejakou inteligenci, takze se s tebou bavi z maximalni slusnosti na urovni v ramci zakona, co od slovenskych policajtu takoveho jednani stezi ocekavat! Spise vidle do hnoje a to je vse!
ned pro 07, 2014 4:10 pm

jarouš666
Příspěvky: 16
Registrován: sob lis 15, 2014 8:49 pm
Bydliště: hranice

Příspěvek

:( takkoukám že jsem to dostal za trest........... :lol: člověk se nemá bát.......... :? nějak to dopadne,každopádně se svojí horkou hlavou asi budu držet ustní dutinu,,,,,,,,svoji :lol:
ned pro 07, 2014 6:42 pm

Uživatelský avatar
Matúš Sabo
Zaklinač
Příspěvky: 2428
Registrován: úte úno 22, 2011 3:08 pm
Bydliště: Bystre n/T

Příspěvek

Arktik: nestraš Jarouša, ten ma z toho mindraky ako keby mal isť kamionom do Afganistanu :shock:
ned pro 07, 2014 6:52 pm

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

No do Afganistanu to zase az tak nie, ale v Brazilskych pralesoch je urcite lepsie ako na Slovensku! :lol:
Lebo ked ta do zadku stipne mucha CC tak to pre teba tak neskodi, ako ta slovenska demokracia!
ned pro 07, 2014 7:01 pm

Odpovědět

Zpět na „Slovensko“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host