Mýtné/známky na Slovensku, tipy na truckstopy, pravidla apod.

Moderátoři: Olda, cuisine, BajlachVT

Odpovědět
Uživatelský avatar
Hansov
Příspěvky: 118
Registrován: čtv lis 06, 2008 8:40 am
Bydliště: Ostrava

Propadlá mýtná krabička

Příspěvek

Nedávno jsem jel naládat na Slovensko a nevěděl jsem, jestli mám dostatečně nabitou jednotku tak jsem šel na čáře si jí dobít. Chlapík mi řekl, že jí mám propadlou, ale není dlouho, a že na firmu příjde dopis a do 14 dnů jí máš buď vrátit bez pokuty nebo si jí vyměnit. Hned mi jí vyměnili, pokud platíš kartou tak vrátí hotově peníze ze staré krabičky, převedou kauci na novou krabičku, dobiješ si krabičku a vyplníš papíry o vrácení a o nové krabičce a frčíš. Jinak, pokud nevrátíš jednotku do 14 dnů od doby co příjde dopis na firmu tak zaplatíš 300EUR. Ptal jsem se, že pokud bych delší dobu nebyl na Slovensku, jestli je možné si projet osobákem se zapnutou krabičkou přes čáru aby mi nepropadla tak říkal, že někteří to tak dělají, ale neví co by na to řekli celňáci. Myslím si, že by z toho neměli dělat problém, ale někdy se najde nějaký aktivista.
ned led 15, 2017 9:47 am

Uživatelský avatar
fahrer
Příspěvky: 661
Registrován: ned čer 08, 2008 1:51 pm

Re: Propadlá mýtná krabička

Příspěvek

Vzdyt si to nemusis v tom osobaku montovat na sklo. Pak ji nikdo neuvidi. Kdysi mi prisel taky dopis a skatuly jsem jim poslal kuryrem. Protoze tam uz moc nejezdim, tak ji pri vyjezdu vzdycky vratim.
ned bře 26, 2017 7:46 pm

besttracker
Příspěvky: 331
Registrován: pon čer 15, 2009 8:20 pm
Bydliště: Honolulu

Re: Propadlá mýtná krabička

Příspěvek

fahrer
ta krabička od mýta má svou baterii, která vydrží tusim 4 hod ačkoliv je mimo napájena ...



Hansov
pokud ji chces ist vrátit do SR tu krabičku od mýta můžeš mít / vest i ve osobním / nákladním autě ALE třeba zavolat na Zákaznickou telefonickou linku (https://emyto.sk/sk/kontakty/zakaznicka-linka-kontakt) a požádat o transportním MOD, zavoláš nadiktujes dlouhé čislo ktere je na zadní straně krabičky zmáčkne nějaké tlačitko na 10 sekund (operátorka řekne) a můžeš ji vést v autě .....

ale mat ji zapnutou v osobním autě by si ji neměl mat ....
:-)
pát pro 29, 2017 9:46 pm

Odpovědět

Zpět na „Slovensko“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host