Mýtné/známky na Slovensku, tipy na truckstopy, pravidla apod.

Moderátoři: Olda, cuisine, BajlachVT

Odpovědět

Aky mate nato nazor?

NIE
44
86%
ANO
7
14%
 
Celkem hlasů: 51

mike8
Příspěvky: 15
Registrován: sob říj 24, 2009 1:23 am

Příspěvek

tak to mam za sebou,dorazil sem na caru kolem paty rano a bylo to asi na hodku,ten jejich navod je pekne nakokot,pulku veci co mi ta mrcha stihla ta tech sto kilaku ukazat tam nebylo...prijde mi to nebo se to ma tim vykricnikem zapinat?nekdy to chytlo samo od sebe,kdyz ne tak sem podrzel vykricnik a pustila se...v navodu sem nenasel ani slovo,ale necet sem to moc peclive...
stř led 13, 2010 12:16 am

Uživatelský avatar
Ravic420
Příspěvky: 29
Registrován: sob črc 25, 2009 7:22 pm
Bydliště: Zlínský kraj

Příspěvek

Mike,když zapojíš tu kraksnu do zapalovače,tak se ti rozbliká.Po (delší) chvíli by ti měl zůstat svítit počet náprav(+trojúhelník s vykřičníkem,když budeš za čárou na Slovensku).Jakmile si to jednou nastavíš,pak stačí jenom vždycky zastrčit do zapalovače a ty nastavené údaje se ti po chvíli blikání rozsvítí.Myslím si,že nic zapínat nemusíš.Ten superpřístroj se aktivuje tím zastrčením do zapalovače sám :D
stř led 13, 2010 6:18 pm

ŠT-180N
Příspěvky: 398
Registrován: pon led 08, 2007 6:00 pm
Bydliště: Kojetín

Příspěvek

kluci potřebuju poradit jedu do senca přes sudoměřice a nesmím jed z trnavy po dálnici nařízení šéfa a nwm jak to udělat z trnavy dál abych nejel po dálnici nevíte jestli se to dá objet po té 61 a jestli to ide kde na nu v té trnavě najedu, já sem na slovensku byl jen jednou :oops:
pane řidiči co to je za značku?? zákaz vjezdu nakláďáků ..... no a tak proč ste sem teda vjel?? šak to je avia ...
ned led 17, 2010 12:01 pm

KUNA
Příspěvky: 117
Registrován: čtv říj 22, 2009 7:30 pm
Bydliště: Hospoda

Příspěvek

Jakým způsobem se ta hovadina dobíjí, začalo mi ten trouhelníček blikat.
stř led 20, 2010 7:03 pm

Vegáč

Příspěvek

to je dobrej dotaz,taky nevím,jestli to mám tahat sebou či jen nahlásit číslo auta..
pát led 22, 2010 4:47 pm

Uživatelský avatar
Ravic420
Příspěvky: 29
Registrován: sob črc 25, 2009 7:22 pm
Bydliště: Zlínský kraj

Příspěvek

Chlapi,nic tahat nemusíte,stačí nahlásit spz a vysolit groše
pát led 22, 2010 6:23 pm

Uživatelský avatar
vitecekk
Příspěvky: 228
Registrován: sob led 03, 2009 9:29 am
Bydliště: Česká lípa

Příspěvek

Jinak nám to už došlo a bylo to červené a v pohodě. Když jsme našli konečně pumpu kde se to dá zaplatit tak žádnej problém stačila spz a bylo to.
pát led 22, 2010 7:17 pm

Jozynek
Příspěvky: 196
Registrován: pát úno 15, 2008 10:52 pm
Bydliště: Košice-Slovakia

Příspěvek

Škoda 130 LR 1984
Fiat Ducato 2.3JtD 2005
Fiat Ducato 2.3JtD 2007
Fiat Ducato 2.3JtD 2009
stř led 27, 2010 6:09 pm

Uživatelský avatar
PeDaM
Příspěvky: 23
Registrován: pon led 04, 2010 3:11 pm
Bydliště: Holice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

No... to bude zaujímavejšie ako v januári. :clap:
stř led 27, 2010 8:54 pm

Uživatelský avatar
schimi
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 898
Registrován: stř říj 21, 2009 11:46 am
Bydliště: Příbram

Příspěvek

Ravic 420: pravdu má ten chlapec :D

Tak už tu kraksnu mám taky,funguje,ale než se udržela na těch supr přísavkách na skle, tak mi 5-6x drbla až na podlahu,ale funguje. Dobré pro mě (a peněženku šéfa) je, že i když jsem byl v SK s vlekem a měl jsem 4 nápravy,pořád jsem byl do 12T,(Dejvů+malý vlek s 2 nápravami) takže nejlevnější tlačítko number 1 :D . Divné bylo, že Fico zrušil do 31.1.010 platbu na silnicích I. třídy a mě ta "svině" pípala i tam (Bratislava-Šamorín do H a Kúty-Senica). Jinak dejte bacha, když jsem se registroval, tak po mě chtěli e-mailovou adresu firmy (šéfa) a paní mi řekla, že na tuto adresu bude chodit veškeré info o použití mýtného SK (kdy,kde jsem byl odkud kam jsem jel, v kolik hodin, kolik kilometrů, kolik to stálo), prostě fšecko. Tohle mají vymakané a je to vynikající pro firmy, ale asi ne pro nás :mad:

Jo a když prodáte auto, tak vrátíte nepoškozenou mega krabici, tak vám vrátí 50E za krabici a zbytek creditu. Teď se od pondělka těším na "českou" krabičku. V neděli ji budeme se šéfem "instalovat"
Brandon Walsh
sob led 30, 2010 12:08 pm

Uživatelský avatar
Ravic420
Příspěvky: 29
Registrován: sob črc 25, 2009 7:22 pm
Bydliště: Zlínský kraj

Příspěvek

schimi: Já jsem se byl na to informovat a bylo mi řečeno,že škatule bude pípat pořád,ale chechtáky to nebere.Podle toho co stála cesta Hrozenkov-Nové Zámky před a po,mi nezbývá než opravdu tomu věřit. Ta kraxna mi padala ze skla také pořád,než jsem dostal nerva a pořádně odmastil čelní sklo.Teď už drží,ikdyž ji pořád hypnotizuju očima :) :)
sob led 30, 2010 5:33 pm

Jozynek
Příspěvky: 196
Registrován: pát úno 15, 2008 10:52 pm
Bydliště: Košice-Slovakia

Příspěvek

Škoda 130 LR 1984
Fiat Ducato 2.3JtD 2005
Fiat Ducato 2.3JtD 2007
Fiat Ducato 2.3JtD 2009
ned led 31, 2010 11:43 pm

Uživatelský avatar
schimi
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 898
Registrován: stř říj 21, 2009 11:46 am
Bydliště: Příbram

Příspěvek

ti řidiči byli na ty benga moc měkký, nejdřív bych si opsal jejich čísla a jména, vše nafotil, pak bych na ně podal trestní oznámení.Vím, že v tom byli nevinně, dostali rozkaz, ale když se kácí les, lítají třísky. A pak se ti řidiči měli domluvit s tím polákem a když mu benga uvolňovali cestu, tak se za něj měli pověsit a vyjet na dálnici jako vláček a benga by si mohli vylízat pr... to je neskutečné co tam s kolegama prováděj. Kolegové z SK fandím Vám, vydržte a přeji Vám aby jste dosáhli svých cílů a práv!!!
Brandon Walsh
ned úno 07, 2010 5:58 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11891
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Příspěvek

je to velká prasečina , tady je krásně vidět kam až spěje arogance moci, když někdo už neví, jak by se pomstil , ani si Ti takzvaní "ochránci" zákona neuvědomují, že rozdmíchávají nenávist a že klidně někomu mohli bouchnout saze a když by nastala obrácená situace, že ONI-policie by potřebovala pomoci, tak se na ně po právu každej vy.......je to moc krásnej příklad a ukázkovej..... aspoň si každej udělá obrázek jak je to vlastně s heslem

pomáhat a chránit ??? nebo buzerovat a trestat :?: :?:

zase platí, že v každým stádě se najde svině..... věřím, že ne všichni jsou takový, jak na slovensku, tak i u nás, ale to už jsme úplně jinde :roll:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
ned úno 07, 2010 6:16 pm

Uživatelský avatar
x.zdenda
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2675
Registrován: úte bře 10, 2009 10:33 pm
Bydliště: Plzeň-JIH

Příspěvek

tak tohle jsem nepochopil
divim se, že to tam někomu neujelo, že ti řidiči byli takový klidný, ani jedno sprostý slovo, fandim jim a kdybych jezdil do SK, stávkoval bych klído s nima.
Opět se potvrdilo to co si o policii myslim. Ano jsou mezi nima i ,,Normální,, lidi, těch je ale málo.
ned úno 07, 2010 6:40 pm

Odpovědět

Zpět na „Slovensko“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti