Mýtné/známky na Slovensku, tipy na truckstopy, pravidla apod.

Moderátoři: Olda, cuisine, BajlachVT

Odpovědět

Aky mate nato nazor?

NIE
44
86%
ANO
7
14%
 
Celkem hlasů: 51

++++
Pupajz
Příspěvky: 176
Registrován: pon říj 11, 2010 9:34 am

Příspěvek

Čerstvé info ohledně pokut na nefukční "kabicu od bot".Nový kolega ve firmě (neznal,neuměl,nevšiml nebo na to sr.l).Ocenění policií 1650 EURO.Zabaven řidičák a čekání na peníze.Stalo se to tento týden.Dost drsný :roll:
sob dub 30, 2011 10:48 am

Uživatelský avatar
ico77
Příspěvky: 50
Registrován: čtv dub 02, 2009 8:58 pm
Bydliště: SLOVENSKO
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

ta aktivace po pul roce je pravda.Mám dojem že když jí máš pod proudem stále tak to neplatí.Dám taky radu- když víte že jí budete na hranici vracet propočítejte si to aby tam bylo méně jak 100 euro.Když tam zůstane více nevrátí neprojetou částku hotově pouze na bank.účet.nepočítá se ta kauce 50e tu Vám vrátí hotově vždy.

Ja len upresním doba vrátenia kreditu nad 100 euro je 2 mesiace :mad: - osobná skúsenosť
www.na-cestu.sk auto kamery - čierne skrinky , vysielačky a cb príslušenstvo
sob kvě 21, 2011 11:14 pm

lukasV

Příspěvek

Este ked sme pri tom myte, tak upozornim: Ked idete do Polska cez Svidnik (cca 18km ku hraniciam) tak dajte pozor aby ste mali nabite eurace. Kontroluje sa tam 24/7. Je to usek, kde kazdy dufa ze tych 18km nejak da...
ned kvě 22, 2011 5:51 pm

grifin6

Příspěvek

včera prvně na mne začala blikat sk mytna krabka.po ujištěni pres cb jsem se stavil pro credit v senici na slovnaftu.tam mi obsluha ríká mate štěstí,je tam 1,2 eur :shock: .jestli se totiš dostanete do minusu-zaplatite pokutu 5eur hned při dobijení (když vas ovšem nelapne tamni policie nebo celnici.to by bylo o moc horší). takže POZOR :!: na to !!!!. :kun: "73"
stř čer 13, 2012 7:05 am

STIWRX
Příspěvky: 70
Registrován: sob bře 24, 2012 5:05 pm
Bydliště: OSTRAVA!!!

Příspěvek

Mne rikali ze tech 5 eur je to za odblokovani krabice. A kdyz te chyti tak pry 1600 euro a nebo 600? ted si nejsem jisty ale kadopadne dost nesmyslna castka. Mne vraceli pri vraceni krabicky 4,20. Ted tam jedu zas takze si zase ten kram vyzvednu a radsi nabiju 100eurama az po nabiti sem totiz prisel na to ze ti zlocinci si od toho odecitaji dph takze sem predtim nabil 50eur a na krabici sem razem mel misto 50ti jen 41 a nake drobne. Kdyby na to aspon upozornili...
úte čer 19, 2012 7:34 pm

grifin6

Příspěvek

no jistě.BACHA NA DPH !!!!.....příště staci když mrkneš na ůčtenku a hned viš kolik jsi vlastně dobil . :!:
pát čer 22, 2012 11:36 pm

grifin6

Příspěvek

prostudoval jsem si podrobne sazby myta SK. a muzu vam rict ŽE CENY MYTA ASI VYMYSLEL NEJAKEJ BAČA OD OVCI. takže klasicke lkw motor e3 (5 naprav) na dalnici 0.193 .eur/km.no dobře. ale tandem odprahne vlek nastavi pouze 3 napravy a????........PLATI STEJNE !!! take 0,193 eur/km... :wall: uveze pul nakladu a plati stejne????? :shock: MÁM DOST. a dal......4 osa souprava nad 12t (NASTAVI 4 NAPRAVY) neuveze 24t a PLATI JESTĚ VIC !!!!!!! :wave: :clap: :banana: :smich: :savle: 199eur/km !!!!!....... TAKŽE VZHURU DO BANANOVE REPUBLIKY !!!!!!. :stavka: .když jsem se na toto ptal borečka na makově co jsem u neho dobijel credit mi nejdrive odvetil ČO TO TÁRATĚ ???.... (PÁČ TO SAM NEVĚDĚL) pote prostudoval brožuru a pak mi řekl NO NEČUDUJTE SA JSTE NA SLOVENSKU ..... :valetsesmihy: ...
sob črc 21, 2012 8:23 am

Uživatelský avatar
Gepas
Příspěvky: 3381
Registrován: pát črc 03, 2009 10:54 pm
Bydliště: skoro Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

chtěl jsem se zeptat, otec zapoměl po cestě z Lanžhota do Lozorna zapnout do zásuvky mýtnou jednotku, je to cca 70km, druhý den se stavoval na hranicích, ale doplatit to prý nejde, má čekat nějakou závratnou pokutu?
Gepasovo - aneb toulky mladého začátečníka po naší oblíbené domovině....
http://www.gepasovo.cz
úte srp 28, 2012 7:17 pm

Uživatelský avatar
Zoli
Příspěvky: 306
Registrován: čtv úno 17, 2011 8:22 pm
Bydliště: Galanta

Příspěvek

Gepo: ne ne .... to je v pohode nič nečekej :lol: :lol: ....aspoň usporil :D
IVECO eurocargo - HOBBY and DRIVER
PEUGEOT 307 SW - driver
úte srp 28, 2012 8:39 pm

fufa
Příspěvky: 51
Registrován: stř dub 02, 2008 8:27 pm
Bydliště: u Vsetina

Příspěvek

gepas: neboj ja tak jel do Sučan,jindy do Galanty a vse v poho bez ztraty kytičky :)
úte srp 28, 2012 9:04 pm

Uživatelský avatar
Gepas
Příspěvky: 3381
Registrován: pát črc 03, 2009 10:54 pm
Bydliště: skoro Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

díky pánové :wink: ... Zoli, sice uspořil, ale při další cestě se klepal jak pes, aby ho nechytli :D
Gepasovo - aneb toulky mladého začátečníka po naší oblíbené domovině....
http://www.gepasovo.cz
úte srp 28, 2012 10:16 pm

tommusil
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 1043
Registrován: ned bře 29, 2009 8:16 pm
Bydliště: Moravský Krumlov

Příspěvek

ahoj všem jedu v pondělí do Žiliny skládat a šéf nařídil jet na Makov dá se tam někde koupit ta krabice na mýto?díky za info
pát dub 26, 2013 1:16 pm

Uživatelský avatar
roadtrain
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 10567
Registrován: sob črc 04, 2009 3:51 pm
Bydliště: CZ-Slezsko-Slaskie

Příspěvek

raději jet přes Makov protože u Třince se dělá nová silnice takže maras.
jo na Makově koupíš tu jejich TVMýto krabici.
a hlavně si zkontroluj jestli v krabici je baterie,jinak při vrácení budeš platit pokutu 34 Eur :lol:
Steinkohle kipper Orientexpress
.................
Bonzáky je třeba spacifikovat,bohužel rozbít ciferník jim nelze,takže je třeba odstřihnout je od zdroje informací.
pát dub 26, 2013 3:16 pm

lukasV

Příspěvek

A minimalne 2x za sekundu kontroluj jej stav aby si nebol o 700€ lahsi :x
pát dub 26, 2013 3:19 pm

tommusil
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 1043
Registrován: ned bře 29, 2009 8:16 pm
Bydliště: Moravský Krumlov

Příspěvek

aha díky kluci,bude času habakuk,složím Žilinu a hned tam aj naložím do Vídně a zpět mám jet Hrozenkovem a zas ju tam vrátím.
pát dub 26, 2013 7:58 pm

Odpovědět

Zpět na „Slovensko“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti