Mýtné/známky na Slovensku, tipy na truckstopy, pravidla apod.

Moderátoři: Olda, cuisine, BajlachVT

Odpovědět
Uživatelský avatar
schimi
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 898
Registrován: stř říj 21, 2009 11:46 am
Bydliště: Příbram

truckstop

Příspěvek

Krásný parking je na D1 mezi Ružomberkom a Liptovským Mikulášom, přímo u Liptovské Mary, cca 10 km od Liptovského Mikuláše. Parking se jmenuje DECHTÁRE a je ve směru od Lipt.Mikuláša, je tam slovenský salaš :D krásně jsem se o pauze vykoupal v Lipt.Mare, dal si bryndzové halušky (2,40E se slaninou 2,80E), pivo Staropramen 12ku (1,20E). Dostanete se k němu i když jedete v opačným směru (na L.Mikuláš)-protože je naproti němu obyč. parking s podchodem po dálnicí. Fakt supeer :clap:

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Brandon Walsh
ned črc 11, 2010 9:57 am

Tyler
Příspěvky: 45
Registrován: ned bře 14, 2010 8:14 pm
Bydliště: Ostrava

Příspěvek

Té z druhé strany jen čtyři místa pro kamiony :(
pát srp 20, 2010 7:33 pm

Michal Kis
Příspěvky: 22
Registrován: stř srp 11, 2010 5:34 pm
Bydliště: Šurany

Příspěvek

dobri parking je v nasom meste Šurany,pre kamiony.ked idete zo smeru Bratislava-Levice taknadjazdom za benzinkou je velky parking.potom staci prejst na druhu stranu pesky a je tu Lidl,Tesco,a take obchody
sob srp 21, 2010 10:09 pm

daf VM
Příspěvky: 847
Registrován: čtv úno 25, 2010 10:02 pm
Bydliště: V. Mýto

Příspěvek

nevíte někdo o nějakém parkovišti s hospodou za Popradem,směr Kežmarok,Stará Lubovňa?
pon bře 28, 2011 7:56 pm

fufa
Příspěvky: 51
Registrován: stř dub 02, 2008 8:27 pm
Bydliště: u Vsetina

Příspěvek

dobře se parkuje,jidlo dobre za normalni penize,pivo zubr :wink: je tam aj docela velke parkovište na přespani,da se i osprchovat v sučanoch,je to za tou benzinkou směrem na poprad na křižo.do prava pak cca.200m rovně a už je to vidět po leve straně,jmenuje se to stara cihelna(myslim)
sob dub 02, 2011 6:59 am

lukasV

Příspěvek

Ahojte, dal by som do pozornosti "Hrádok - Diaľnica D1 smer Bratislava - Žilina, 100 km, pravostranné odpočívadlo".
Je tam momentalne diesel tusim po 1.335€ a vodic ma po natankovani tusim 150l obed zdarma - neviem ci nie az dva.
O kvalite stravy neviem, diesel by mal byt OK.
Ked tak, dajte vediet.
pon dub 25, 2011 12:23 am

f.lubo
Příspěvky: 198
Registrován: pát led 01, 2010 4:10 pm
Bydliště: vsetín

Příspěvek

Jo Sučany můžu doporučit taky a na te benzince při cestě je aj dobré kafe,ale postavili tam jakýsi zasraný bazar,tak vetší auta už tam hůř parkují.Jinak spokojený jsem na tehle trase byl i na Trusalové,je to na takovém kopečku vlevo směrem na Ružomberok.
lubo
úte dub 26, 2011 8:45 pm

++++
Pupajz
Příspěvky: 176
Registrován: pon říj 11, 2010 9:34 am

Příspěvek

schimi-Dechtáre

Teď jsem tam stál směř Ružomberok a bylo mi poraděno od SK řidiče,že pokud tam budu spát,tak se mám postavit na místa pro osobáky pod lampy.Prý na lajnách pro kamiony se krade nafta,chodí prý od přehrady,kam nevidí kamery a je tam šero.No pokud je to pravda,tak je to škoda.V létě super víkendy u vody a lajny pro osobáky bývají beznadějně obsazený.

Edit:voda na Maře už ok,koupal jsem se ve čtvrtek v 5 ráno a dobrý :lol:
Naposledy upravil(a) ++++ dne ned čer 12, 2011 7:47 am, celkem upraveno 1 x.
sob dub 30, 2011 10:03 am

++++
Pupajz
Příspěvky: 176
Registrován: pon říj 11, 2010 9:34 am

Příspěvek

Další místo kde se dá stát a je tam obchod,výběr žádná sláva,ale základ mají a hospoda.Ceny v obchodě asi jak u nás a cena piva značky KELT 0,70€.

Kde:

obec Brekov,silnice 74 mezi Prešovem a Humenné.V úterý nutnost nechat mezi potokem-stokou, místo na šířku dodávky,lebo sů zvyknutý v útorok zavážať predajňu.Stojí se dostatečně daleko od silnice,takže bez "houpání".Místo osvětleno a do hospody cca.20 kroků.NEVAŘÍ TAM!

Mapa:

http://maps.google.cz/maps?f=q&source=s ... 9&t=h&z=18
ned čer 12, 2011 7:46 am

Odpovědět

Zpět na „Slovensko“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot] a 1 host