Mýtné v ČR, tipy na truckstopy, pravidla apod.
bonnek
Příspěvky: 25
Registrován: stř bře 04, 2009 5:33 pm
Bydliště: Praha-Hostivař

Info CB Praha

Příspěvek

Na 10. CB kanále v Praze funguje již pár měsíců info, na kterém můžete slyšet človíčka s volačkou " Petr na kopci". Od 1.3.2009 dává info každý den od 6:30 do 11:30 a od 13:00 prakticky až do večerních hodin. Spolu s ním na dopravních informacích pracuje i několik "pomocníků" jako Zdeněk Zeleneč,Horal,Pepíno Kobylisy, Splašenej Karel Petrovice a moje maličkost Bonek Hostivař.
Chtěl bych Vás tímto porosit o shovívavost, ne vždy jsou "infíčka" přesné a pak se stává, že někteří kolegové řidiči nadávají..... atd. Je třeba si uvědomit, že informace ,které podáváme, jsou převzata od Vás šoferů. Tady z domova na cesty NEVIDíME. Samozřejmě mimo kamer a dopravních informací,které jsou volně přístupné na internetu.
Rád budu tlumočit Vaše připomínky a nápady na zlepšení infa na "KOPEC".


73 dobrej dojezd



PS: služba je provozována jen jako koníček a snaha pomoci Vám všem řidičům
sob bře 07, 2009 9:58 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11897
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Příspěvek

víme , hodně "lidiček" rádo skáče do toho ,kde sou doby z r.1990 bylo to jiný kafe a jiná slušnost......v brně to funguje taky a slušnosti je tam mnohem víc ....bohudík :wink:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
sob bře 07, 2009 10:08 pm

Helena

Příspěvek

:thumbud: to je perfektní, tak vám přeju pevný nervy.
sob bře 07, 2009 10:22 pm

mates
Příspěvky: 4115
Registrován: úte led 23, 2007 4:37 pm
Bydliště: Budilov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

zrovna jsem na vás chtěl hulákat ohledně uveřejnění zde nebo podobných stránek.
mimo to napsat 675 jako pomocníka no nevim, nevim jednu chvíli po Ditě to táhl sám . no nic
takže pánové ať se daří zdraví Martin - Háje
www.proridice.eu, www.sdruzeniridicu.cz ....řidiči pro sebe
CB10(7) Martin-Háje
original pražskej pepik s botama od hnoje.....t.č trvale u hnoje
ned bře 08, 2009 3:37 pm

bonnek
Příspěvky: 25
Registrován: stř bře 04, 2009 5:33 pm
Bydliště: Praha-Hostivař

Příspěvek

"Pomocníci" proto, že každý z nás má své zaměstnání a chodí každý den do práce. Jako "jedničku" považujem -Petra na kopsi- proto,že se této činnosti věnuje každý den a je to jeho náplň práce,za kterou,ač se to zdá neuvěřitelné,dostává i nějaké korunky. Také má největší pokrytí příjmu a vysílání. Jinak se tady po Praze vystřídalo hodně "informátorů" ,od např. Pavla Baranndov po zmiňovanou DITU atd. Takže ,aby se někdo necítil uražen,nebo někoho nepohoršovalo pořadí ve kterém jsem napsal pořadí volaček......
Takhle jsem to nemyslel!!!! :lol: Protože taky jezdím kamionem,tak o Brněnském infu vím. Michal to vede velice pěkně. A samo nemůžu zapomenout na Karla Česká Lípa. Taky super info. Jinak pište své připomínky a co by ste chtěli zlepšit na INFU

PS: budem rádi za každý REPORT

73 Bonek
ned bře 08, 2009 5:22 pm

mates
Příspěvky: 4115
Registrován: úte led 23, 2007 4:37 pm
Bydliště: Budilov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

jo pokrytí je fajn, nic prosímtě nevyčítám a nechtěl jsem aby to tak vyznělo. nicméně malej problém co pozoruju je v tom, že petr se dovolá do lokality R1X Kralovarská , 1/7 místech sjezdů Kněževes a Středokluky, ale odtud se není možný dohoukat zpětně. tudíž se pak stává to, že neni možný zde dostat oblíbené info na trasu novořeporyjská, barrandov, a dále j.spojka směr hradec. to co by si tam chlapi dali mezi s sebou je petrem mazáno a místní situaci se dozví vždy se spožděním než někdo dojede po spojce blíže nebo to náhodou přeřve z barrandovskýho kopce. to je asi tak vše, motám se tu denně.další poznatky přidám
www.proridice.eu, www.sdruzeniridicu.cz ....řidiči pro sebe
CB10(7) Martin-Háje
original pražskej pepik s botama od hnoje.....t.č trvale u hnoje
ned bře 08, 2009 5:47 pm

bonnek
Příspěvky: 25
Registrován: stř bře 04, 2009 5:33 pm
Bydliště: Praha-Hostivař

Příspěvek

OK a díky. Pokusím se Petrovi navrhnout ,aby mimo dotázů o průjezdnosti hlásil i pravidelná kolečka s aktuální průjezdností.Když je menší provoz,tak to už i dělá. Ono je to těžké, když pojedeš v nějakou pozdní hodinu,tak se i doťukáš. Přes den je to horší ,protože na tom stabilu je hrozný šrumec. Bereš tady prakticky co si kdo povídá po celé Praze a hlavně ty nejsilnější(většinou co jsou tady opodál). Pak nemáš na tu vzdálenost šanci se dobouchat. Ale to snad každý zná.
Petr chystá vysunout anténku o další 2 metry,takže na tom budete ještě líp,info bude slyšet ještě trošku dál. Možná se časem vytvoří i info na nějakém dalším kanále,kde by se radily adresy,firmy atd. v rámci Prahy a okolí. No, to by ale bylo odkázané na někoho z nás dalších,aby toho na Peťase nebylo moc. Když jsem na příjmu já, tak to zatím padá na mě.
CB President George, anténa 1/2 SIRIO GPS 27
ned bře 08, 2009 7:34 pm

mates
Příspěvky: 4115
Registrován: úte led 23, 2007 4:37 pm
Bydliště: Budilov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

on ty kolečka celekm dává co jsme tak poslouchal, ale jak říkám ze severozápadu je problém, že to tam maže a odtud se nedocvakneš. no třeba se to zlepší jak říkáš. fakt je , že my co tu jezdíme denně už moc neposloucháme je to pořád stejný vyjma nějaký nehody a tak podobně :D :D
sklopky na 11 kanále jsou celekm spolehlivý taky na info a hodně tho jezdí na 7. i my s kolegou
www.proridice.eu, www.sdruzeniridicu.cz ....řidiči pro sebe
CB10(7) Martin-Háje
original pražskej pepik s botama od hnoje.....t.č trvale u hnoje
ned bře 08, 2009 9:10 pm

bonnek
Příspěvky: 25
Registrován: stř bře 04, 2009 5:33 pm
Bydliště: Praha-Hostivař

Příspěvek

První pokus o internetový blog
:P koukněte na stránky http://cb10praha.txt.cz/
CB President George, anténa 1/2 SIRIO GPS 27
ned bře 08, 2009 9:21 pm

bonnek
Příspěvky: 25
Registrován: stř bře 04, 2009 5:33 pm
Bydliště: Praha-Hostivař

Petr na kopci

Příspěvek

email na Petra: petrnakopci@seznam.cz

Navštivte náž blog !!!!!!
CB President George, anténa 1/2 SIRIO GPS 27
ned bře 15, 2009 8:15 pm

bonnek
Příspěvky: 25
Registrován: stř bře 04, 2009 5:33 pm
Bydliště: Praha-Hostivař

Příspěvek

Relátko na D5
Dan Trubín
Od pondělí 23.3.09 Vám bude podávat čerstvé info na D5 Dan Trubín. Zejména se bude jednat o info průjezdnosti ulice Novořeporyjská(přivaděč na ulici K Baranndovu),dále směry Karlovy Vary a Chomutov a trasy Beroun - Kladno, Bavoryně - Příbram(jen malé auta). Informace bude čerpat jak z medií, tak spoluprácí s pražským dopravním infem. Dana můžete zaslechnout v okolí 22 km dálnice Praha - Rozvadov.
CB President George, anténa 1/2 SIRIO GPS 27
ned bře 22, 2009 4:26 pm

mates
Příspěvky: 4115
Registrován: úte led 23, 2007 4:37 pm
Bydliště: Budilov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

tak to je pěkné , jen tak dál
www.proridice.eu, www.sdruzeniridicu.cz ....řidiči pro sebe
CB10(7) Martin-Háje
original pražskej pepik s botama od hnoje.....t.č trvale u hnoje
ned bře 22, 2009 5:48 pm

mates
Příspěvky: 4115
Registrován: úte led 23, 2007 4:37 pm
Bydliště: Budilov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

www.proridice.eu, www.sdruzeniridicu.cz ....řidiči pro sebe
CB10(7) Martin-Háje
original pražskej pepik s botama od hnoje.....t.č trvale u hnoje
úte bře 24, 2009 6:24 pm

Uživatelský avatar
Volvo FH 480
Příspěvky: 480
Registrován: pon dub 06, 2009 8:36 pm

Příspěvek

Jo taky už sem vás slyšel.Asi 2x
Volvo FH 480 Globetrotter XL euro V
...REVOLVOLUTION...
čtv dub 23, 2009 3:08 pm

Helena

Příspěvek

Včera jsem poslouchala celý odpoledne, měli jste teda pěknej fofr, jeden den před svátkem. Co jsem včera na tý jižní spojce zažila, z toho se budu několik dní vzpamatovávat. Nejhorší byla ta bezohlednost řidičů osobáků. Je mi z toho smutno.
pát kvě 01, 2009 1:18 pm

Odpovědět

Zpět na „Česká Republika“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti