Mýtné v ČR, tipy na truckstopy, pravidla apod.
Odpovědět
EL
Příspěvky: 869
Registrován: stř čer 21, 2006 9:36 am
Bydliště: Vysočina

Re: Parkoviště

Příspěvek

no to ale nejsou soferi, ale kroutici volantem, jinak ja teda nechapu,kdyz delaji pauzu a jsou doma tak co lezou na firmu? Znam ridice, co prijedou ze Spanelska na vikend (rozumej v sobotu nad ranem dojedou dom a v nedeli vecer jedou zase do prace) a v sobotu odpoledne si jdou myt auto a pak se divi, ze se s nim chce manzelka rozvest, ja kdyz mam byt doma,tak po prijezdu na firmu max. natankuju, dodelam papiry a zahodim to na parkoviste jak kurva decko a jdu k rodine, nenapadlo by me si ve svem volnem cas delat o aute, to se ma delat v tydnu,myslim, ze procekaneho casu mame kazdy dost.
...rád se svezu s čímkoliv...
čtv srp 22, 2019 8:18 am

wckr
Příspěvky: 1019
Registrován: čtv čer 01, 2017 6:47 pm
Bydliště: Šumperk

Re: Parkoviště

Příspěvek

Za rok a půl budu mít baterky nový.
čtv srp 22, 2019 5:42 pm

jose rabano
Příspěvky: 7513
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Parkoviště

Příspěvek

Ja mam gelovky,3 roky a nic.jak delam vikend v boude,hned vytahnu klice ze spinacky.vse funguje bez nej.nic nenatacim.mam uz alergii na ty hnupy co klimuji motorem pri 20st a pri 5st zas rachoti bo je kosa.byt to jeho osobak,nedelal by to.technicka otazka-kde se to da odhodit v Melniku na vikend,idealne za plot nekde,placene.dik za info.
čtv srp 22, 2019 10:25 pm

EL
Příspěvky: 869
Registrován: stř čer 21, 2006 9:36 am
Bydliště: Vysočina

Re: Parkoviště

Příspěvek

pokud neni zmena, tak se dalo parkovat na CSAD
...rád se svezu s čímkoliv...
pát srp 23, 2019 3:23 pm

jose rabano
Příspěvky: 7513
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Parkoviště

Příspěvek

Zmena je takova ze zustanu v boude..jsem teprv antwerpy.mel jsem x nakladek,tak se to cele zazdilo.nekde u toho pristavu nebo co to je jsem nejaky parking taky videl,mysleno Melnik.ted uz to je jedno,nikam nespecham,budu rad jak to zitra za deset z Venla vubec zajedu.dik za info
pát srp 23, 2019 5:46 pm

jose rabano
Příspěvky: 7513
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Parkoviště

Příspěvek

Byl jsem dnes podporit ceskou ekonomiku,a to na D11,omv podebrady.stim,ze jsem uz prezrany bucku z domu,co pecu na pomalo 4h a den predtim to lezi v presolenem laku s kminem a feferonou.dal jsem si zapecene testoviny,za sto korun,a nic horsiho jsem v cz dlouho nejedl.nedivim se ze tam truckera nepotkas.stejny blaf bych za 8kc testoviny z penny udelal sam na cervenou na krizovatce..hnus.
pát zář 13, 2019 6:12 pm

wckr
Příspěvky: 1019
Registrován: čtv čer 01, 2017 6:47 pm
Bydliště: Šumperk

Re: Parkoviště

Příspěvek

Tak klasika, ja v česku na pumpě max kafe, a to musí být časová tíseň. Kecám v Berouně na omw směr praha se dá najíst, ale dlouho sem tam nebyl. Už nejím ani na F1 na rozvadově. A když dojedu na WAG na kateřinu tak nikdy nic neměli, tak tam dneska ani nejdu. A ani na pivo. Pač tam někteří řidiči to mají jako domov a poslouchat ty jejich kecy, ne díky.
pát zář 13, 2019 8:07 pm

EL
Příspěvky: 869
Registrován: stř čer 21, 2006 9:36 am
Bydliště: Vysočina

Re: Parkoviště

Příspěvek

Rozvadov F1, vzdy jsem tam miloval vypecky se zelim a knedlikem,docela casto jsem si je tam daval a bud jsem to zazdil pivem nebo kofolou, podle toho, jak jsem tam spal nebo nespal, pak je zdrazili, coz to bych prekous, zdrazuje se vsude, ale to, ze mi zeli vyteklo z talire, maso bylo same tluste a malo, knedliky jak molitan...takovych hospod je vic, viz. Bouchalka.Kde to snad jeste zatim jde je za Brnem Rohlenka rad jezdim do Podoli (Pisek) na Ono anebmi chutna v Usti v Globusu, ale parkovani casto stoji kilicko od mestaku.... takze rychla akce jidlo sebou a na Petrovicich si to v klidu snim.
...rád se svezu s čímkoliv...
pát zář 13, 2019 8:16 pm

jose rabano
Příspěvky: 7513
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Parkoviště

Příspěvek

To Podoli me vzdy zajimalo ale nejak se tam nemuzu furt trefit,jake to tam je??Trosku to rozved.Rozvadov jeste podle me OK,Bouchalka podle me 20let stejne blafy,videl jsem tam x lidi vratit jidlo,ja tam chodim jen na pivo ale to ma dobre musim rict objektivne.U Rousinova byl na Bemzine fajn knajpa,daval tam ten dzbanek se sadlem mezi chody.Globus je vsude stejny si myslim jedno zda Havirov ci UL,to vsak nepocitam do hospod.
sob zář 14, 2019 9:08 am

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4489
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Parkoviště

Příspěvek

To Podolí bude klasická ONO restaurant si myslím, tedy ohřívané vakuované jídlo.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
sob zář 14, 2019 12:48 pm

EL
Příspěvky: 869
Registrován: stř čer 21, 2006 9:36 am
Bydliště: Vysočina

Re: Parkoviště

Příspěvek

jasny, Globus je vsude stejnej, ale v Podoli na Onu normalne vari, zadne vakuovane,prez obed hotovky typu svickova,gulas, rizek, rejze, tam si nejsem histej, esli je nedovazi, ale minutky stopro dela v kuchyni, to je slyset i videt a citit.... minutky-ruzna krkovice,kureci, hovezi, hranolky, brambory na x zpusobu, samozrejme smazak (asi 3 druhy), pak jatra na rostu, spizy a ja nevim co jeste, proste normalni hospoda, parkoviste tak na asi 10 kamionu + dalsich deset se jich vejde pod hospodu, to znamena 10+10=celkem 30 kamionu na pumpe😂 cca. Jinak je to smwr z Pisku na Tabor, je vesnice Temesvar (neni to ten rumunskej), prejede se voda a za vodou to je vpravo, da se naject z obou smeru.Berou tam i eura a maj levnej plyn na vareni.
...rád se svezu s čímkoliv...
sob zář 14, 2019 1:14 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4489
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Parkoviště

Příspěvek

10+10=30 :D :D :D Ale rozumím.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
sob zář 14, 2019 10:31 pm

EL
Příspěvky: 869
Registrován: stř čer 21, 2006 9:36 am
Bydliště: Vysočina

Re: Parkoviště

Příspěvek

no na parkoviste, kde je deset pruhu se vejde jeste dalsich deset aut za prdele a tak a kdyz tak vidim ty pumpy vzdycky vecir, tak se nejakym zahadnym zpusobem na desetimistne parkoviste vejde 30 kamionu😂
...rád se svezu s čímkoliv...
ned zář 15, 2019 1:50 am

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4489
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Parkoviště

Příspěvek

ToEL: No přesně takto jsem tomu rozuměl. :D :D :D
To samé je na Horních Počernicích. Namalovali se jinak čáry a z neoficiálního parkoviště se hned stane oficiální parkoviště a zvýší se počet parkovacích míst. :D :D :D
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
ned zář 15, 2019 8:54 am

jose rabano
Příspěvky: 7513
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Parkoviště

Příspěvek

Solidni hospoda na jidlo,je z Opavy smer Krnov,na pravo plac sotoliny,menu vzdy tri,polivky vsecchny ok,cena kolem kila menu.Davalo se tam i chrapat,ale nekomu tam vybrali naftu pres noc,kontaminovana puda,vybagrovat,naklady velike,tak te vyhodi pres noc.Ceska logika...
ned zář 15, 2019 11:27 am

Odpovědět

Zpět na „Česká Republika“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů