Moderátoři: martin_100, Leoš H, Olda, Globe, Hynek, Frenky, cuisine

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

40.33 SC 8x4 NA PRODEJ

Příspěvek

Ach jo...jak rád bych si založil nějaký muzeum Liazu...kam bych si koupil tuhle jedinou 8x4ku, pak ten autobus 18.25 0B....a takovejch "raritních" aut by se našlo víc.

Nemáte někdo milion? Hledám sponzora:-D
http://www.tipcars.com/applications/scr ... volvo=1368
stř bře 08, 2006 1:38 pm

martin_100
pomocný admin
Příspěvky: 2809
Registrován: stř bře 01, 2006 3:05 pm
Bydliště: beercity

Příspěvek

A hele to nám tu v Plzni sváží popílek z teplárny na úložiště....je to vona nebo je to jiná :?: :idea:
stř bře 08, 2006 4:38 pm

-zs-
Příspěvky: 185
Registrován: ned bře 05, 2006 8:26 pm
Bydliště: Město piva
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

martin_100 píše:A hele to nám tu v Plzni sváží popílek z teplárny na úložiště....je to vona nebo je to jiná :?: :idea:
Jiná než tadle neni. Nějak se mi nezdá že by ji současnej majitel prodával ten moc dobře ví co má, ale na bojišti se situace mění každým okamžikem :D
stř bře 08, 2006 5:39 pm

martin_100
pomocný admin
Příspěvky: 2809
Registrován: stř bře 01, 2006 3:05 pm
Bydliště: beercity

Příspěvek

-zs- nekoupíme jí na Bahna :?: :lol: :lol: :lol:
stř bře 08, 2006 5:52 pm

-zs-
Příspěvky: 185
Registrován: ned bře 05, 2006 8:26 pm
Bydliště: Město piva
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Klidně si jí kup. Ty máš přece ve střídání aut poměrně velkou praxi.
stř bře 08, 2006 6:10 pm

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Kupte jí, a? je v dobrých rukách! Je opravdu jediná!
Jenom...na Bahna...jako na tu akci ve vojendkým prostoru? A nebyl by pohon 8x4 málo?
stř bře 08, 2006 6:50 pm

martin_100
pomocný admin
Příspěvky: 2809
Registrován: stř bře 01, 2006 3:05 pm
Bydliště: beercity

Příspěvek

david píše:Kupte jí, a? je v dobrých rukách! Je opravdu jediná!
Jenom...na Bahna...jako na tu akci ve vojendkým prostoru? A nebyl by pohon 8x4 málo?
To neřeš aspoň by dostala do těla :lol:
Hmmm kupte kupte....ale gde na to vzít :?:
stř bře 08, 2006 6:55 pm

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

martin_100 píše:
david píše:Kupte jí, a? je v dobrých rukách! Je opravdu jediná!
Jenom...na Bahna...jako na tu akci ve vojendkým prostoru? A nebyl by pohon 8x4 málo?
To neřeš aspoň by dostala do těla :lol:
Hmmm kupte kupte....ale gde na to vzít :?:
Newim:-) Sám mám málo:-) Ale fakt by to chtělo tyhle exotický auta skoupit. Udělejte někdo Liaz Muzeum!
stř bře 08, 2006 6:57 pm

Uživatelský avatar
Zdeněk
Příspěvky: 98
Registrován: stř bře 01, 2006 9:22 am
Bydliště: Plzeň

Příspěvek

- Je to ona(která vozila popílek z teplárny)a ještě vloni jsem mluvil s Levorou(majitel)a ten tvrdil,že je spolehlivá a nechce se jí zbavit.Takže nevím,co se stalo.Chtěl jsem ji pořádně zadokumentovat(včetně detailů) na"digitál",protože ji mám na fotkách ve všech stavech a barvách a takhle zelenou s korbou S2 mám jen momentky ze Sadů(od bývalého výstaviště).Je ale víc šedá než zelená(prostě"jako prase")jednak ze zimních silnic,ale hlavně od popílku a ještě minulý týden jsem ji viděl jezdit s přívěsem a čekal na nafocení na jaro,až ji buď ostříkají nebo trochu"oprší".
- Přeju si,aby se dostala do dobrých rukou nejen kvůli tomu,že je to unikát.
- Muzeum je dobrý nápad,ale jsem na tom s penězi asi jako David(a nejen on).Ideální by bylo technické muzeum(na to je ale dost"mladá")a nebo sponzoři.
- Mějte se hezky.
čtv bře 09, 2006 12:48 pm

Martin-Happy
Příspěvky: 1506
Registrován: stř bře 01, 2006 10:48 am
Bydliště: Starý Plzenec-Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

cuisine píše:safra to je krasavec, to by byl mazlik .... škoda že jsem nevyhrál asi 8 prvních ve sportce abych měl na to co se mi líbí :( tahle by určitě do toho patřila ... taky jí přeji aby se dostala do dobrých rukou a dopadla jako dakarská ...
To jo,akorát bez toho zrezivění a rozebrání.Je to unikát a podle toho by se s nim mělo jednat.Ne jako s TOTALní Tatrou(viz Tatra na Dakaru)Nevíte někdo,proč se furt přendavaly ty kabiny???
úte bře 14, 2006 1:56 pm

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Martin-Happy píše:
cuisine píše:safra to je krasavec, to by byl mazlik .... škoda že jsem nevyhrál asi 8 prvních ve sportce abych měl na to co se mi líbí :( tahle by určitě do toho patřila ... taky jí přeji aby se dostala do dobrých rukou a dopadla jako dakarská ...
To jo,akorát bez toho zrezivění a rozebrání.Je to unikát a podle toho by se s nim mělo jednat.Ne jako s TOTALní Tatrou(viz Tatra na Dakaru)Nevíte někdo,proč se furt přendavaly ty kabiny???
Myslíš jako změny barev? Kabina je jedna a tatáž, ale pro každou výstavu se auto přestříkalo.
úte bře 14, 2006 2:21 pm

Martin-Happy
Příspěvky: 1506
Registrován: stř bře 01, 2006 10:48 am
Bydliště: Starý Plzenec-Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

david píše: Kabina je jedna a tatáž, ale pro každou výstavu se auto přestříkalo.
A k čemu to bylo dobrý?
úte bře 14, 2006 2:27 pm

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Martin-Happy píše:
david píše: Kabina je jedna a tatáž, ale pro každou výstavu se auto přestříkalo.
A k čemu to bylo dobrý?
Mátlo to lidi...a mysleli si, že těch aut je víc:-) Jinak...no...tak všechny auta na stánku byly v jedný barvě...asi nic víc.
úte bře 14, 2006 2:44 pm

Uživatelský avatar
Zdeněk
Příspěvky: 98
Registrován: stř bře 01, 2006 9:22 am
Bydliště: Plzeň

Příspěvek

Zdravím.Davide,možná,že se nepřestříkávala ta samá kabina,ale měnila za jinou.Vede mě k tomu to,že u nás jezdí třístovka 4x4 s modrozelenou kabinou a barevnými kruhy a čarami a má pod bočním oknem"40.38".Myslím,že to je ta kabina ze čtyřosky než byla vyměněna za zelenou.Zkusím to zjistit,ale v každém případě ji nafotím(až bude trochu lepší počasí)a pošlu fotky.ZR.
stř bře 15, 2006 7:16 am

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Zdeněk píše:Zdravím.Davide,možná,že se nepřestříkávala ta samá kabina,ale měnila za jinou.Vede mě k tomu to,že u nás jezdí třístovka 4x4 s modrozelenou kabinou a barevnými kruhy a čarami a má pod bočním oknem"40.38".Myslím,že to je ta kabina ze čtyřosky než byla vyměněna za zelenou.Zkusím to zjistit,ale v každém případě ji nafotím(až bude trochu lepší počasí)a pošlu fotky.ZR.
Ahaaaa....no...pokaždý, když jsem se bavil s Liazákama o týhle 40.33, tak zmínili že byla jediná,ale pokaždý přestříkaná....to ale nevylučuje, že byla vyměněná kabina. Zkusím to taky teda proklepnout.
stř bře 15, 2006 8:24 am

Zamčeno

Zpět na „LIAZ“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti