Moderátoři: martin_100, Leoš H, Olda, Globe, Hynek, Frenky, cuisine

Uživatelský avatar
Samer
Příspěvky: 2171
Registrován: úte bře 21, 2006 9:55 am
Bydliště: Hamry nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Milan Tesárek píše:
Samer-www.liaztrucks.com píše:Smarja... :roll:

1) Koupil sis novy gumy a na nich by melo bejt napsany na kolik maji bejt maximalne nafoukly. Podle me je to tam na 100%.

2) Pokud to tam neni bo si to tam nenasel, proc nezavolas tam, kde sis je koupil?

3) Kdyz to nevi tam kde si je koupil, proc nezavolas do nejakyho pneuservisu misto toho aby jsi to resil tady?
Uz to neresim, oni to v pondeli na ZDARU poresi za mne :) a na gumach urcite nemas na kolik se foukaji na predku kdyz ty gumy nejsou zadny urceny na predek (385/65)

Smarja Zdar
No a v tom jak se fouka guma napredek a na zadek je rozdil? na napravu mas mit osm tun....bratru plus minut...tak co? Ta guma to musi unest vpredu i vzadu...
Stara Liazka rezavi. Stara laska nikoli.
pát črc 06, 2007 4:50 pm

Uživatelský avatar
talaš.m
Příspěvky: 3597
Registrován: ned čer 18, 2006 2:31 pm
Bydliště: Zlín

Příspěvek

ty woe :wall: dyť to je jedno kam ji dáváš. na každé gumě to máš napsané kolik je max. povolený tlak. a souhlasím taky s rikem-na osm
pát črc 06, 2007 7:36 pm

Uživatelský avatar
talaš.m
Příspěvky: 3597
Registrován: ned čer 18, 2006 2:31 pm
Bydliště: Zlín

Příspěvek

pardon já si nepřečetl druhou stranu tak pouze cituju kolegu tesárka
pát črc 06, 2007 7:38 pm

Milan Tesárek
Příspěvky: 20
Registrován: úte pro 19, 2006 5:27 pm
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Samer-www.liaztrucks.com píše:
Milan Tesárek píše: Uz to neresim, oni to v pondeli na ZDARU poresi za mne :) a na gumach urcite nemas na kolik se foukaji na predku kdyz ty gumy nejsou zadny urceny na predek (385/65)

Smarja Zdar
No a v tom jak se fouka guma napredek a na zadek je rozdil? na napravu mas mit osm tun....bratru plus minut...tak co? Ta guma to musi unest vpredu i vzadu...
29.33 SD na vaze ukaze na predni napravu 4952kg (nalozena 14tun )

.......maly detail:)
pát črc 06, 2007 8:28 pm

Uživatelský avatar
Toretto
Příspěvky: 1396
Registrován: pát bře 24, 2006 8:40 pm
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

ä když pojedeš z kopce a do zatáčky tak tam nebudeš mít 4 tuny musíš brát provoz celkově

prostě tam naper 8 atmosfér a je to :-))

sakra a na můj dotaz mi nikdo neodpový ohledně ZF tak hold musím jet ke kámošovy a omrknout to!
sob črc 07, 2007 8:04 am

Milan Tesárek
Příspěvky: 20
Registrován: úte pro 19, 2006 5:27 pm
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Toretto píše:ä když pojedeš z kopce a do zatáčky tak tam nebudeš mít 4 tuny musíš brát provoz celkově

prostě tam naper 8 atmosfér a je to :-))

sakra a na můj dotaz mi nikdo neodpový ohledně ZF tak hold musím jet ke kámošovy a omrknout to!
jj Toretto, dik ja tam naperu pro jistotu 7,5 :-D, ale se ZF ti neporadim, akdybych ji chtel taky pres zimu dat do 29.33 SD, co bych tam musel dat jinyho???
sob črc 07, 2007 8:27 am

Janik
Příspěvky: 450
Registrován: pát říj 20, 2006 10:51 pm
Bydliště: Spiska Nova Ves SLOVAKIA

Příspěvek

Dneska som pozeral na tie gumy presne taky rozmer aky tu opisujes a maximalny tlak na aky ich mozes fukat je 900 kPa takze sa nemusis nicoho bat
sob črc 07, 2007 10:08 pm

Rada
Příspěvky: 7
Registrován: sob pro 30, 2006 12:39 pm
Bydliště: Moravský Krumlov

Příspěvek

Na většině gum je fakticky napsanej tlak,ale to je maximální na kterej to mužeš foukat jinak na dvou ruznejch autech (nebo nápravách)muže být pro stejnou gumu předepsanej jinej provozní tlak.
čtv črc 12, 2007 5:44 pm

Odpovědět

Zpět na „LIAZ“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 34 hostů