Moderátoři: martin_100, Leoš H, Olda, Globe, Hynek, Frenky, cuisine

Odpovědět
cibusp
Příspěvky: 4
Registrován: úte zář 11, 2007 4:50 pm

rozvody Š 706

Příspěvek

hoj, nemáte někdo dílenskou příručku k tomuhle motoru?? Jde o typ M 634. Potřebuju nastavení rozvodových kol ty ňoumy tam neudělali rysky, ani jinou začku, a mě se to pootočilo. Jestli byste mi to mohli oskenovat a poslat na cibusp@seznam.cz Moc by mi to pomohlo. dík
úte zář 11, 2007 7:38 pm

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Tady je sekce s návodama k obsluze...včetně 706tky...ale jestli tam je to co potřebuješ, to nevím.
http://www.liaz.cz/navody_k_obsluze.php
stř zář 12, 2007 9:18 am

ŠT-180N
Příspěvky: 398
Registrován: pon led 08, 2007 6:00 pm
Bydliště: Kojetín

Re: rozvody Š 706

Příspěvek

cibusp píše:hoj, nemáte někdo dílenskou příručku k tomuhle motoru?? Jde o typ M 634. Potřebuju nastavení rozvodových kol ty ňoumy tam neudělali rysky, ani jinou začku, a mě se to pootočilo. Jestli byste mi to mohli oskenovat a poslat na cibusp@seznam.cz Moc by mi to pomohlo. dík
čau mám příručku a je to tam určitě ale mám ji doma ted jsem na intru takže nejdříve v pátek ale jestli je to aktuální tak se můžu poptat hned zítra jestli to někdo má :wink:
pane řidiči co to je za značku?? zákaz vjezdu nakláďáků ..... no a tak proč ste sem teda vjel?? šak to je avia ...
stř zář 12, 2007 7:59 pm

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

ŠT-180N...hele, jestli to je jiná, než mám na webu ke stažení, takby nebylo vůbec špatný jí převýzt do elektronický podoby...a já bych to dal na web pro všechny;-)
čtv zář 13, 2007 8:24 am

cibusp
Příspěvky: 4
Registrován: úte zář 11, 2007 4:50 pm

Příspěvek

to jo, já to vydržim, zatim na mě nespěchaj, ale pokud by to bylo to co lovim, tak by to bylo supr to sem dát, našel jsem už pár dotazů, třeba i na ty rozvody, tak si myslim že by to pár lidem pomohlo. Jinak dík za snahu :wink:
čtv zář 13, 2007 7:52 pm

Odpovědět

Zpět na „LIAZ“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 hostů