Moderátoři: martin_100, Leoš H, Olda, Globe, Hynek, Frenky, cuisine

Uživatelský avatar
Karlos
Příspěvky: 442
Registrován: stř led 24, 2007 10:25 pm
Bydliště: Doma

Příspěvek

Samer: dej pak vedet na co jsi prisel celkem by me to zajimalo,jak jsem tu cetl tak se vseci vicemene shodujem ze problem by mohl byt kolem ventilu nebo sedel.Toz at pri oprave uspejes Karel
ned říj 07, 2007 9:53 pm

Uživatelský avatar
Samer
Příspěvky: 2171
Registrován: úte bře 21, 2006 9:55 am
Bydliště: Hamry nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Karlos píše:Samer: dej pak vedet na co jsi prisel celkem by me to zajimalo,jak jsem tu cetl tak se vseci vicemene shodujem ze problem by mohl byt kolem ventilu nebo sedel.Toz at pri oprave uspejes Karel
Jasně že dám vědět. Ještě se chci zeptat...to sedlo je tam nalisovaný nebo je to s hlavou dokonce jeden odlitek? Znamená to vyměnit celou hlavu...resp. její odpovídající třetinu?
Stara Liazka rezavi. Stara laska nikoli.
pon říj 08, 2007 2:57 pm

Uživatelský avatar
Karlos
Příspěvky: 442
Registrován: stř led 24, 2007 10:25 pm
Bydliště: Doma

Příspěvek

Sedla jsou do hlav nalisovany a daji se vymenit.Ale jestli mas druhou hlavu je rychlejsi ji vymenit celou.Doma by jsi to asi tezko prelisovaval bez potrebnych pripravku a dnes neni takovy problem tu hlavu nechat zgeneralkovat ve firme kde s tim maji zkusenosti. U nas to delaji napr v PAS Zabreh na Mor.
pon říj 08, 2007 7:00 pm

Uživatelský avatar
Samer
Příspěvky: 2171
Registrován: úte bře 21, 2006 9:55 am
Bydliště: Hamry nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Karlos píše:Sedla jsou do hlav nalisovany a daji se vymenit.Ale jestli mas druhou hlavu je rychlejsi ji vymenit celou.Doma by jsi to asi tezko prelisovaval bez potrebnych pripravku a dnes neni takovy problem tu hlavu nechat zgeneralkovat ve firme kde s tim maji zkusenosti. U nas to delaji napr v PAS Zabreh na Mor.
Jo, muvil jsem s kamarádem a ten na toho někoho má tak uvídíme v pátek.
Stara Liazka rezavi. Stara laska nikoli.
stř říj 10, 2007 6:58 pm

Karel334
Příspěvky: 1602
Registrován: sob bře 11, 2006 8:36 pm

Příspěvek

Samer-www.liaztrucks.com píše:
Karlos píše:Sedla jsou do hlav nalisovany a daji se vymenit.Ale jestli mas druhou hlavu je rychlejsi ji vymenit celou.Doma by jsi to asi tezko prelisovaval bez potrebnych pripravku a dnes neni takovy problem tu hlavu nechat zgeneralkovat ve firme kde s tim maji zkusenosti. U nas to delaji napr v PAS Zabreh na Mor.
Jo, muvil jsem s kamarádem a ten na toho někoho má tak uvídíme v pátek.
Kolik těch hlav potřebuješ?
stř říj 10, 2007 9:08 pm

Uživatelský avatar
Samer
Příspěvky: 2171
Registrován: úte bře 21, 2006 9:55 am
Bydliště: Hamry nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Karel334 píše:
Samer-www.liaztrucks.com píše:
Karlos píše:Sedla jsou do hlav nalisovany a daji se vymenit.Ale jestli mas druhou hlavu je rychlejsi ji vymenit celou.Doma by jsi to asi tezko prelisovaval bez potrebnych pripravku a dnes neni takovy problem tu hlavu nechat zgeneralkovat ve firme kde s tim maji zkusenosti. U nas to delaji napr v PAS Zabreh na Mor.
Jo, muvil jsem s kamarádem a ten na toho někoho má tak uvídíme v pátek.
Kolik těch hlav potřebuješ?
:lol: Já doufám, že žádnou, ale pokud dojde na lámání chleba, tak asi jednu.
Stara Liazka rezavi. Stara laska nikoli.
stř říj 10, 2007 9:12 pm

Rosea666
Příspěvky: 108
Registrován: úte úno 06, 2007 3:00 am
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

riko píše:co takovéto těsnění k výfuku?nevím jak to správně jmenuje,my sme tomu říkali brýle
Zdar, jo říka se tomu furt brýle :)
pát říj 12, 2007 10:57 pm

Uživatelský avatar
Samer
Příspěvky: 2171
Registrován: úte bře 21, 2006 9:55 am
Bydliště: Hamry nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

No, takže stačilo sundat sací kanál a bylo slyšet, že to pod ventilama fouká. Inu hlavy dolu a tři sedla byly volný. Tak, že když jsem povolil ventil a nechal ho zase dovřít, to sedlo se viditelně pohnulo. To bude asi ten problém, co?
Stara Liazka rezavi. Stara laska nikoli.
ned říj 14, 2007 6:13 pm

Odpovědět

Zpět na „LIAZ“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 hostů