Moderátoři: martin_100, Leoš H, Olda, Globe, Hynek, Frenky, cuisine

Zamčeno
Žabka
Příspěvky: 2
Registrován: stř říj 10, 2007 7:25 pm

Nezávislé topení Eberspäecher

Příspěvek

Nazdár Liazáci, potřeboval bych poslat elektrické schéma nezávislého topením v mojí Liízince. Je to Eberspäecher D5W. Pomožte mi někdo PLS. Přestalo hořet, nesepne ani čerpadýlko na naftu, jenom se v něm něco roztočí a hned to přestane točit. Ani se nenažhaví žhavič. Máte s tím nějaké zkušenosti.
pon říj 15, 2007 9:26 pm

Uživatelský avatar
Samer
Příspěvky: 2171
Registrován: úte bře 21, 2006 9:55 am
Bydliště: Hamry nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Re: Nezávislé topení Eberspäecher

Příspěvek

Žabka píše:Nazdár Liazáci, potřeboval bych poslat elektrické schéma nezávislého topením v mojí Liízince. Je to Eberspäecher D5W. Pomožte mi někdo PLS. Přestalo hořet, nesepne ani čerpadýlko na naftu, jenom se v něm něco roztočí a hned to přestane točit. Ani se nenažhaví žhavič. Máte s tím nějaké zkušenosti.
Hm, nám se kdysi vysypalo na americe, celou noc sme topili motorem a pak jsme s tím zajeli do servisu a tam si to napíchli na počítač a chvili se v tom vrtal, neco vymenil a bylo. Na liazáckej typ servisu mi to připadalo moc citlivý, já bych se do toho doma nepouštěl...
Stara Liazka rezavi. Stara laska nikoli.
pon říj 15, 2007 10:08 pm

Uživatelský avatar
Toretto
Příspěvky: 1396
Registrován: pát bře 24, 2006 8:40 pm
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

mě se stala podobná věc a odešel mi ten mozek co to ovladá vypadá to jako velké relé a podruhé se i to celé ucpalo. No sám nic nezmůžeš musís sehnat někoho, kdo se tím zabíva a on to napojí na počítač a budete chytřejší jestli jsi od Prahy tak ti kontakt na někoho dám!
úte říj 16, 2007 6:25 pm

Uživatelský avatar
Samer
Příspěvky: 2171
Registrován: úte bře 21, 2006 9:55 am
Bydliště: Hamry nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Toretto píše:mě se stala podobná věc a odešel mi ten mozek co to ovladá vypadá to jako velké relé a podruhé se i to celé ucpalo. No sám nic nezmůžeš musís sehnat někoho, kdo se tím zabíva a on to napojí na počítač a budete chytřejší jestli jsi od Prahy tak ti kontakt na někoho dám!

My s tím byli v Praze v areálu Vodních staveb...je to směrem na Jesenici...pokud si to dobře vybavuju, ten servisák taky nadával co že to tankujeme za naftu...
Stara Liazka rezavi. Stara laska nikoli.
úte říj 16, 2007 7:55 pm

Žabka
Příspěvky: 2
Registrován: stř říj 10, 2007 7:25 pm

Příspěvek

Od Prahy bohužel nejsem, ale dost často se motám okola Brna. Tak kdyby někdo věděl kontakt na někoho kdo se zabívá tím servisem a je z Brna a nebo okolí tak dejte prosím vědět. A pravdu máte v tom že doma to némá cenu ani zkoušet zpravovat. Ono přes počítač je to přece jen lepší! Tak dík všem za pomoc. :wink:
stř říj 17, 2007 6:05 pm

Uživatelský avatar
Samer
Příspěvky: 2171
Registrován: úte bře 21, 2006 9:55 am
Bydliště: Hamry nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Žabka píše:Od Prahy bohužel nejsem, ale dost často se motám okola Brna. Tak kdyby někdo věděl kontakt na někoho kdo se zabívá tím servisem a je z Brna a nebo okolí tak dejte prosím vědět. A pravdu máte v tom že doma to némá cenu ani zkoušet zpravovat. Ono přes počítač je to přece jen lepší! Tak dík všem za pomoc. :wink:
Tak se podívej na seznam.cz. Zadej tam něco jako "servis eberspacher brno" a uvidis co ti to vyhodi...


duplicitní téma dále pokračujte zde http://www.liaz.cz/forum/viewtopic.php?t=1998 :idea:
Stara Liazka rezavi. Stara laska nikoli.
čtv říj 18, 2007 9:11 am

Zamčeno

Zpět na „LIAZ“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 hostů