Moderátoři: martin_100, Leoš H, Olda, Globe, Hynek, Frenky, cuisine

Zamčeno
rudolf diesel
Příspěvky: 171
Registrován: pon říj 15, 2007 9:13 pm
Bydliště: Plzeň

Převodovky

Příspěvek

Už jsem se tady na to jednou ptal, ale teď bych potřeboval trochu konkrétněji. Takže jaká je možnost záměny převodovky u´stojáka motoru konkrétně 18.33 PB je to valník. Mám tam pragovku a co na ten motor můžu dát šlo by tam ZF a jak se liší uchyty té převodovky a jak to pasuje na motor?Ještě bych sem dal jeden dotaz :) jak složitý je rozebrat a složit převodovku na Liazky , konkrétně tu pragovku, nikdy jsem převodovku u náklaďáku nerozebíral, ale měl jsem rozhozeno pár převodovek u osobáků tam to vcelku jde, ale nerad bych zůstal koukat na rozebranou převodovku :unsure: . A ještě jeden dotaz u té praga převodovky mi nejdou řadit půlky a nevím čím to je mám sice tušení,a le nevím jestli správné :D . púokud hci ty půlky změnit tak to skočí do neutrálu nemám tam prostě nic a sice se mi podaří to nakonec přepnout, ale trvá to třeba půl hodiny a to pořád přepínám a šlapu na spojku než mi tam něco skočí, čím myslíte že to je?
sob led 05, 2008 9:02 pm

Dany
Příspěvky: 531
Registrován: čtv kvě 24, 2007 9:04 pm
Bydliště: Lázně Bělohrad

Příspěvek

To už je třetí téma v sekci Liaz na převodovky asi vás David zabije :!:
sob led 05, 2008 9:19 pm

rudolf diesel
Příspěvky: 171
Registrován: pon říj 15, 2007 9:13 pm
Bydliště: Plzeň

Příspěvek

No asi jo :twisted: , ale tak když to budu všechno cpát do jednoho tématu tak bude mít 50 stran a nikdo to číst nebude.
sob led 05, 2008 9:21 pm

Zamčeno

Zpět na „LIAZ“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 45 hostů