Moderátoři: martin_100, Leoš H, Olda, Globe, Hynek, Frenky, cuisine

Odpovědět
Sysel
Příspěvky: 351
Registrován: ned bře 26, 2006 3:23 pm
Bydliště: CB
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Hynku nic nemaž!!! Buďme rádi, že to vyfotili dva lidé, taky to nemusel vyfotit nikdo a to by bylo horší.
A jak píše Standa, ta skříň tu není a pokud máš nějaký detaily nebo fotky z kterých může být víc zřejmé z čeho je to postavené, tak se taky přimlouvám o jejich zveřejnění :)
Já jsem chcuk mít Krokodýla ..................... a už ho mám ;-)
pát srp 11, 2006 10:21 am

Hynek
Příspěvky: 6784
Registrován: ned bře 19, 2006 7:10 pm
Bydliště: U Mělníka

Příspěvek

Sysel píše:Hynku nic nemaž!!! Buďme rádi, že to vyfotili dva lidé, taky to nemusel vyfotit nikdo a to by bylo horší.
A jak píše Standa, ta skříň tu není a pokud máš nějaký detaily nebo fotky z kterých může být víc zřejmé z čeho je to postavené, tak se taky přimlouvám o jejich zveřejnění :)
Samozřejmě nic nemažu :) u toho RT mám tři fotky, u MT valníku taky a zkusil jsem vyfotit i tu skříň, vypadá to jako přestavěné MTV, ještě tam byly dva přestavěné tahače na valník, jedno byla stovka (okna za roh) a druhé stodesítka a pak taky Tatra 815 NTH předělaná na valník a obytná Líza ?110? původně asi prodejna nebo stěhovák. Odpoledne se sem pokusím dát fotky, musím je zmenšit. Btw mám podrobně nafocený i ten tahač L110 ze Stach a návěs, který dával tatracyber do diskuse o 110, jezdil jsem si tam s ním po dvoře, kamarád je kurátor sbírky stachovského hasičského muzea :wink:
sob srp 12, 2006 8:13 am

tatracyber
Medvěd
Příspěvky: 3182
Registrován: čtv bře 09, 2006 4:27 pm
Bydliště: Reichenberg

Příspěvek

Hynek píše:
Sysel píše:Hynku nic nemaž!!! Buďme rádi, že to vyfotili dva lidé, taky to nemusel vyfotit nikdo a to by bylo horší.
A jak píše Standa, ta skříň tu není a pokud máš nějaký detaily nebo fotky z kterých může být víc zřejmé z čeho je to postavené, tak se taky přimlouvám o jejich zveřejnění :)
Samozřejmě nic nemažu :) u toho RT mám tři fotky, u MT valníku taky a zkusil jsem vyfotit i tu skříň, vypadá to jako přestavěné MTV, ještě tam byly dva přestavěné tahače na valník, jedno byla stovka (okna za roh) a druhé stodesítka a pak taky Tatra 815 NTH předělaná na valník a obytná Líza ?110? původně asi prodejna nebo stěhovák. Odpoledne se sem pokusím dát fotky, musím je zmenšit. Btw mám podrobně nafocený i ten tahač L110 ze Stach a návěs, který dával tatracyber do diskuse o 110, jezdil jsem si tam s ním po dvoře, kamarád je kurátor sbírky stachovského hasičského muzea :wink:
Máš nafocenou i ostatní techniku z toho muzea? Já neměl čas to jít vyfotit.
Už tu nejsem, už mě s fórem neotravujte.
sob srp 12, 2006 8:34 am

Hynek
Příspěvky: 6784
Registrován: ned bře 19, 2006 7:10 pm
Bydliště: U Mělníka

Příspěvek

tatracyber píše:
Hynek píše:
Sysel píše:Hynku nic nemaž!!! Buďme rádi, že to vyfotili dva lidé, taky to nemusel vyfotit nikdo a to by bylo horší.
A jak píše Standa, ta skříň tu není a pokud máš nějaký detaily nebo fotky z kterých může být víc zřejmé z čeho je to postavené, tak se taky přimlouvám o jejich zveřejnění :)
Samozřejmě nic nemažu :) u toho RT mám tři fotky, u MT valníku taky a zkusil jsem vyfotit i tu skříň, vypadá to jako přestavěné MTV, ještě tam byly dva přestavěné tahače na valník, jedno byla stovka (okna za roh) a druhé stodesítka a pak taky Tatra 815 NTH předělaná na valník a obytná Líza ?110? původně asi prodejna nebo stěhovák. Odpoledne se sem pokusím dát fotky, musím je zmenšit. Btw mám podrobně nafocený i ten tahač L110 ze Stach a návěs, který dával tatracyber do diskuse o 110, jezdil jsem si tam s ním po dvoře, kamarád je kurátor sbírky stachovského hasičského muzea :wink:
Máš nafocenou i ostatní techniku z toho muzea? Já neměl čas to jít vyfotit.
No něco jo, ale stojí to za tím servisem, co je ta LIAZka dost naházený. Mám slíbený, že jakmile bude muzeum pod střechou, kluci mi to povytahaj a nafotím to. Mám zatím po jedné fotce práškový Saviem od HZSP Kaučuk, ZIL 131 původně z Železné Rudy a T805 valník původně z Hor Matky Boží. Jinak tam jsou Pragy RN, Aero A150, IFA žebřík a další. Btw.kdy jsi tam byl? Já ve čtvrtek 3.8.
sob srp 12, 2006 10:12 am

tatracyber
Medvěd
Příspěvky: 3182
Registrován: čtv bře 09, 2006 4:27 pm
Bydliště: Reichenberg

Příspěvek

Hynek píše:
tatracyber píše:
Hynek píše: Samozřejmě nic nemažu :) u toho RT mám tři fotky, u MT valníku taky a zkusil jsem vyfotit i tu skříň, vypadá to jako přestavěné MTV, ještě tam byly dva přestavěné tahače na valník, jedno byla stovka (okna za roh) a druhé stodesítka a pak taky Tatra 815 NTH předělaná na valník a obytná Líza ?110? původně asi prodejna nebo stěhovák. Odpoledne se sem pokusím dát fotky, musím je zmenšit. Btw mám podrobně nafocený i ten tahač L110 ze Stach a návěs, který dával tatracyber do diskuse o 110, jezdil jsem si tam s ním po dvoře, kamarád je kurátor sbírky stachovského hasičského muzea :wink:
Máš nafocenou i ostatní techniku z toho muzea? Já neměl čas to jít vyfotit.
No něco jo, ale stojí to za tím servisem, co je ta LIAZka dost naházený. Mám slíbený, že jakmile bude muzeum pod střechou, kluci mi to povytahaj a nafotím to. Mám zatím po jedné fotce práškový Saviem od HZSP Kaučuk, ZIL 131 původně z Železné Rudy a T805 valník původně z Hor Matky Boží. Jinak tam jsou Pragy RN, Aero A150, IFA žebřík a další. Btw.kdy jsi tam byl? Já ve čtvrtek 3.8.
Já v úterý 1.8. Neměl jsem čas se podívat dovnitř.
Jen jsem to blejsknul ze silnice a doufal jsem že se tam stihnu ještě podívat.
Obrázek
Už tu nejsem, už mě s fórem neotravujte.
sob srp 12, 2006 10:26 am

martin_100
pomocný admin
Příspěvky: 2809
Registrován: stř bře 01, 2006 3:05 pm
Bydliště: beercity

Příspěvek

:shock: Kde to je, co to je, proč to je ? :shock:
sob srp 12, 2006 10:53 am

tatracyber
Medvěd
Příspěvky: 3182
Registrován: čtv bře 09, 2006 4:27 pm
Bydliště: Reichenberg

Příspěvek

martin_100 píše::shock: Kde to je, co to je, proč to je ? :shock:
Hasičské museum ve Stachách - jelikož bylo v rekonstrukci tak veškerá technika stála u jedné haly.
Už tu nejsem, už mě s fórem neotravujte.
sob srp 12, 2006 11:25 am

martin_100
pomocný admin
Příspěvky: 2809
Registrován: stř bře 01, 2006 3:05 pm
Bydliště: beercity

Příspěvek

Stachy jako ty na Šumavě?
sob srp 12, 2006 12:12 pm

tatracyber
Medvěd
Příspěvky: 3182
Registrován: čtv bře 09, 2006 4:27 pm
Bydliště: Reichenberg

Příspěvek

martin_100 píše:Stachy jako ty na Šumavě?
Jo, to jsou ony
Už tu nejsem, už mě s fórem neotravujte.
sob srp 12, 2006 12:16 pm

Hynek
Příspěvky: 6784
Registrován: ned bře 19, 2006 7:10 pm
Bydliště: U Mělníka

Příspěvek

tatracyber píše: Já v úterý 1.8. Neměl jsem čas se podívat dovnitř.
Jen jsem to blejsknul ze silnice a doufal jsem že se tam stihnu ještě podívat.
Obrázek
Btw. ta vínová Líza na fotce je docela drsná kombinace aut - podvozek + korba MTSP 24, kabina LIAZ 111.800, motor + převodovka z řady 300.

Jsem línej to přidávat do různých fór, tak to zkoukněte tady - nejdřív ta pou?:

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek Obrázek

A teď ty Stachy, teda alespoň kousek - Zil, hybrid Škoda x LIAZ, Saviem a tahač LIAZ 110:

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
sob srp 12, 2006 12:35 pm

tatracyber
Medvěd
Příspěvky: 3182
Registrován: čtv bře 09, 2006 4:27 pm
Bydliště: Reichenberg

Příspěvek

Koukám žes měl štěstí na tu skříňovou MT. Já se k ní nemohl dostat protože kdykoliv jsem šel kolem s fo?ákem tak před ní stála ta líza a MT nebo před ní stála nějaká maringotka. Prostě smůla :(
Už tu nejsem, už mě s fórem neotravujte.
sob srp 12, 2006 1:34 pm

Hynek
Příspěvky: 6784
Registrován: ned bře 19, 2006 7:10 pm
Bydliště: U Mělníka

Příspěvek

Btw. ten Saviem (a ještě jeho druhého brášku - ten je v muzeu v Nebílovech) ještě pamatuju ve výjezdu v Kaučuku v Kralupech
sob srp 12, 2006 3:42 pm

Uživatelský avatar
Olda
Timy1123
Příspěvky: 5905
Registrován: stř bře 01, 2006 4:37 pm
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

ned srp 13, 2006 11:22 pm

Uživatelský avatar
Olda
Timy1123
Příspěvky: 5905
Registrován: stř bře 01, 2006 4:37 pm
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Obrázek
pon srp 14, 2006 12:48 am

Sysel
Příspěvky: 351
Registrován: ned bře 26, 2006 3:23 pm
Bydliště: CB
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

to Hynek:
A co Barča v muzeu ve Stachách? Jak je na tom v současné době? Když tam máš kamarády, víš o ní něco víc? Odkud je, nějaké staré foto by se nesehnalo atd? Dík.

Škoda, aspoň tu MT skříň od těch světskejch, jsi tam mohl dát nezmenšenou. Jinak tedy nutno uznat, že to musela bejt krásná pou?! Takhle výživné složení vozového parku se už tak často nevidí! Ty toho určitě musej mít dvakrát tolik doma po zahradách......
Já jsem chcuk mít Krokodýla ..................... a už ho mám ;-)
pon srp 14, 2006 8:02 am

Odpovědět

Zpět na „LIAZ“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 54 hostů