Moderátoři: martin_100, Leoš H, Olda, Globe, Hynek, Frenky, cuisine

Radek Tvrdon
Příspěvky: 17
Registrován: sob dub 22, 2006 12:45 pm
Bydliště: Kojetin

jak dopadla 8x4

Příspěvek

Tak jak to dopadlo s tou 8x4?
úte kvě 02, 2006 7:41 pm

-zs-
Příspěvky: 185
Registrován: ned bře 05, 2006 8:26 pm
Bydliště: Město piva
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Asi je pořád u Levory, minulý týden jsem jí viděl jezdit po Plzni na její obvyklý trase.
úte kvě 02, 2006 8:55 pm

octavus
Příspěvky: 92
Registrován: úte bře 21, 2006 7:59 pm
Bydliště: Prostějov

Příspěvek

Stále je na prodej na tipcars.cz. Ono 990.000 Kč není málo. Je to jenom přece jediná 8x4, takže potencionální kupec se musí zamyslet na tím, jestli jsou dostupný některý náhradní díly, když se něco vysere. Když si necháš něco dělat na zakázku, tak za to dáš majlant.
úte kvě 02, 2006 9:09 pm

Radek Tvrdon
Příspěvky: 17
Registrován: sob dub 22, 2006 12:45 pm
Bydliště: Kojetin

Příspěvek

octavus píše:Stále je na prodej na tipcars.cz. Ono 990.000 Kč není málo. Je to jenom přece jediná 8x4, takže potencionální kupec se musí zamyslet na tím, jestli jsou dostupný některý náhradní díly, když se něco vysere. Když si necháš něco dělat na zakázku, tak za to dáš majlant.
no to je jeji nevýhoda hlavně to řízení musí stát za to :!:
úte kvě 02, 2006 10:04 pm

octavus
Příspěvky: 92
Registrován: úte bře 21, 2006 7:59 pm
Bydliště: Prostějov

Příspěvek

Radek Tvrdon píše:
octavus píše:Stále je na prodej na tipcars.cz. Ono 990.000 Kč není málo. Je to jenom přece jediná 8x4, takže potencionální kupec se musí zamyslet na tím, jestli jsou dostupný některý náhradní díly, když se něco vysere. Když si necháš něco dělat na zakázku, tak za to dáš majlant.
no to je jeji nevýhoda hlavně to řízení musí stát za to :!:
právě díky tomu řízení je to riskantní, protože je to dost namáhaná věc, ale třeba to v Liazu podchytili a nejsou s tím a nebudou problémy :? .
úte kvě 02, 2006 10:37 pm

Uživatelský avatar
Zdeněk
Příspěvky: 98
Registrován: stř bře 01, 2006 9:22 am
Bydliště: Plzeň

Příspěvek

octavus píše:
Radek Tvrdon píše:
octavus píše:Stále je na prodej na tipcars.cz. Ono 990.000 Kč není málo. Je to jenom přece jediná 8x4, takže potencionální kupec se musí zamyslet na tím, jestli jsou dostupný některý náhradní díly, když se něco vysere. Když si necháš něco dělat na zakázku, tak za to dáš majlant.
no to je jeji nevýhoda hlavně to řízení musí stát za to :!:
právě díky tomu řízení je to riskantní, protože je to dost namáhaná věc, ale třeba to v Liazu podchytili a nejsou s tím a nebudou problémy :? .
Zdravím.Podle posledních informací příští týden bude předána novému majiteli.Podle Davida to má být člověk,u kterého bude v dobrých rukách.Myslím,že si to(nejen tohle auto)zaslouží.Mějte se hezky.ZR.
stř kvě 03, 2006 7:35 am

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Pokud ten obchod teda dopadne, tak by měla jít do Opavy...a podle toho, co jsem mluvil s tím zájemcem, tak bude opravdu v dobrých rukách. Bavili jsme se i o účastech na srazech....a ptal se mě, jestli by s tím mohl přijet na TruckFest. Tak jsem mu řekl, že s tímhle raritním autem je účast povinná! :-) Tak jen držet palce, aby to dopadlo.
stř kvě 03, 2006 9:19 am

Dr.Street
Příspěvky: 728
Registrován: pon bře 27, 2006 3:18 pm
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek

david píše:Pokud ten obchod teda dopadne, tak by měla jít do Opavy...a podle toho, co jsem mluvil s tím zájemcem, tak bude opravdu v dobrých rukách. Bavili jsme se i o účastech na srazech....a ptal se mě, jestli by s tím mohl přijet na TruckFest. Tak jsem mu řekl, že s tímhle raritním autem je účast povinná! :-) Tak jen držet palce, aby to dopadlo.
A to bude jako sloužit u nějaký firmy? nebo to ten new majitel bude mít jako muzejní kousek ?
stř kvě 03, 2006 2:34 pm

octavus
Příspěvky: 92
Registrován: úte bře 21, 2006 7:59 pm
Bydliště: Prostějov

Příspěvek

Dr.Street píše:
david píše:Pokud ten obchod teda dopadne, tak by měla jít do Opavy...a podle toho, co jsem mluvil s tím zájemcem, tak bude opravdu v dobrých rukách. Bavili jsme se i o účastech na srazech....a ptal se mě, jestli by s tím mohl přijet na TruckFest. Tak jsem mu řekl, že s tímhle raritním autem je účast povinná! :-) Tak jen držet palce, aby to dopadlo.
A to bude jako sloužit u nějaký firmy? nebo to ten new majitel bude mít jako muzejní kousek ?
Vsadil bych se, že určo na práci.
stř kvě 03, 2006 8:30 pm

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Teda nevím to určitě, ale neumím si v dnešní době představit nikoho, kdo by si koupil Liaz za milion jen na to, aby mu stála někde v hale jako exponát. Je to normálně na práci.
čtv kvě 04, 2006 8:12 am

tatracyber
Medvěd
Příspěvky: 3182
Registrován: čtv bře 09, 2006 4:27 pm
Bydliště: Reichenberg

Příspěvek

Nejezdila ta liazka prvních pár let svého provozu po liberci? Já ji tam před asi sedmi lety viděl občas parkovat v doubí
Už tu nejsem, už mě s fórem neotravujte.
čtv kvě 04, 2006 10:55 am

Uživatelský avatar
Zdeněk
Příspěvky: 98
Registrován: stř bře 01, 2006 9:22 am
Bydliště: Plzeň

Příspěvek

tatracyber píše:Nejezdila ta liazka prvních pár let svého provozu po liberci? Já ji tam před asi sedmi lety viděl občas parkovat v doubí
Zdravím.Podle slov jejího majitele(zatím ještě pro něj jezdí)je prvním vlastníkem po LIAZu.Ten ji měl jako předváděcí auto na výstavách a jiných propagačních akcích.Vím,že s ní jezdil a jezdí jen v Plzni a trasy Plzeň-Sokolov a zpět.Možná,že v Liberci mohla být,ale myslím spíš ještě za LIAZu.Velký"techničák"jsem zatím neviděl,ale pokusím se to zjistit.Mějte se hezky.ZR.
čtv kvě 04, 2006 11:57 am

Dr.Street
Příspěvky: 728
Registrován: pon bře 27, 2006 3:18 pm
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek

Tady je článek liazce 8x4 a hlavně to nejdůležitější velmi obsáhlá Galerka.Davide snad ti nebude vadit že je to od konkurence.
http://liaz.developstudio.com/4033.php
čtv kvě 04, 2006 2:14 pm

cuisine
Příspěvky: 4179
Registrován: stř bře 08, 2006 9:26 pm

Příspěvek

no to mám radsot ... tohle autí si určitě takového majitele zaslouží ... doufám že se na nějakém srazu objeví :lol:
čtv kvě 04, 2006 7:01 pm

Martin-Happy
Příspěvky: 1506
Registrován: stř bře 01, 2006 10:48 am
Bydliště: Starý Plzenec-Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Akorát mě trochu mrzí,že v Plzni přijdem o raritu.To je škoda.Přeci jen sem trochu patriot
pát kvě 05, 2006 8:19 pm

Zamčeno

Zpět na „LIAZ“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů