Moderátoři: martin_100, Leoš H, Olda, Globe, Hynek, Frenky, cuisine

Odpovědět
Hynek
Příspěvky: 6784
Registrován: ned bře 19, 2006 7:10 pm
Bydliště: U Mělníka

řada 300

Příspěvek

Nenašel jsem žádné vhodné fórum, tak tady je nové, kdyžtak to přesuňte.

LIAZ 19.33 TBV s jednoosou mlékárnou s nerez.cisternou "Poldi" od BODOSu - stojí už tři měsíce v areálu mlékárny Pragolaktos v Kyjích. Fotka klidně taky na web :wink:

Obrázek
ned srp 27, 2006 8:41 am

Samer

Re: Fotky - řada 300

Příspěvek

To je spíš 18.33 TBV, protože má ještě starší boční kryty, na Maxíkovi je vidět že byl nanejtovanej starej spoiler a vzduchojemy jsou vzadu před kolem....todle neni 19.33... Ale ono to už není snad ani 18.33 jak na něj koukám... to je spíš už jen 17,5.32 :D
ned srp 27, 2006 9:11 am

Hynek
Příspěvky: 6784
Registrován: ned bře 19, 2006 7:10 pm
Bydliště: U Mělníka

Re: Fotky - řada 300

Příspěvek

Samer píše:To je spíš 18.33 TBV, protože má ještě starší boční kryty, na Maxíkovi je vidět že byl nanejtovanej starej spoiler a vzduchojemy jsou vzadu před kolem....todle neni 19.33... Ale ono to už není snad ani 18.33 jak na něj koukám... to je spíš už jen 17,5.32 :D
Původně jsem myslel, že je to nějakej bastl, ale zavěšení nápravy i interiér odpovídají třístovce - tak nevím - od tohohle v kanclu techničák nemáme :(
ned srp 27, 2006 9:33 am

Uživatelský avatar
Samer
Příspěvky: 2171
Registrován: úte bře 21, 2006 9:55 am
Bydliště: Hamry nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Re: Fotky - řada 300

Příspěvek

Hynek píše:
Samer píše:To je spíš 18.33 TBV, protože má ještě starší boční kryty, na Maxíkovi je vidět že byl nanejtovanej starej spoiler a vzduchojemy jsou vzadu před kolem....todle neni 19.33... Ale ono to už není snad ani 18.33 jak na něj koukám... to je spíš už jen 17,5.32 :D
Původně jsem myslel, že je to nějakej bastl, ale zavěšení nápravy i interiér odpovídají třístovce - tak nevím - od tohohle v kanclu techničák nemáme :(

Eee...to vypada pomerne slusne seriove... Myslim ze to dodavali podobne rezaty uz z podniku... :)
Stara Liazka rezavi. Stara laska nikoli.
ned srp 27, 2006 9:37 am

Hynek
Příspěvky: 6784
Registrován: ned bře 19, 2006 7:10 pm
Bydliště: U Mělníka

Re: Fotky - řada 300

Příspěvek

Samer-www.liaztrucks.com píše: Eee...to vypada pomerne slusne seriove... Myslim ze to dodavali podobne rezaty uz z podniku... :)
Grrrrr :x
ned srp 27, 2006 9:47 am

Uživatelský avatar
Samer
Příspěvky: 2171
Registrován: úte bře 21, 2006 9:55 am
Bydliště: Hamry nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Re: Fotky - řada 300

Příspěvek

Hynek píše:
Samer-www.liaztrucks.com píše: Eee...to vypada pomerne slusne seriove... Myslim ze to dodavali podobne rezaty uz z podniku... :)
Grrrrr :x
Copak? 8)
Stara Liazka rezavi. Stara laska nikoli.
ned srp 27, 2006 10:01 am

Uživatelský avatar
petersen
Příspěvky: 942
Registrován: stř bře 15, 2006 6:44 pm
Bydliště: praha

Příspěvek

v areálu pragolaktosu ? no mi mívali v trojské mlékárně nerezovou cisternu na podvozku tříosého Liazu a taky skončila v pragolaktosu :cry: poté co troju zrušily jen mě mrzí že jsem si ji tenkrát nenafotil stejně jako ten tříosí cisternový návěs s natáčecí zadní nápravou :doh: :( :(
ned srp 27, 2006 10:18 am

Uživatelský avatar
Samer
Příspěvky: 2171
Registrován: úte bře 21, 2006 9:55 am
Bydliště: Hamry nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

petr.truck píše:v areálu pragolaktosu ? no mi mívali v trojské mlékárně nerezovou cisternu na podvozku tříosého Liazu a taky skončila v pragolaktosu :cry: poté co troju zrušily jen mě mrzí že jsem si ji tenkrát nenafotil stejně jako ten tříosí cisternový návěs s natáčecí zadní nápravou :doh: :( :(


tříosí cisternový návěs s natáčecí zadní nápravou :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: viz. muj prispevek v sekci Navesy-BSS :? :? :cry: :cry:
Stara Liazka rezavi. Stara laska nikoli.
ned srp 27, 2006 10:39 am

Hynek
Příspěvky: 6784
Registrován: ned bře 19, 2006 7:10 pm
Bydliště: U Mělníka

Příspěvek

petr.truck píše:v areálu pragolaktosu ? no mi mívali v trojské mlékárně nerezovou cisternu na podvozku tříosého Liazu a taky skončila v pragolaktosu :cry: poté co troju zrušily jen mě mrzí že jsem si ji tenkrát nenafotil stejně jako ten tříosí cisternový návěs s natáčecí zadní nápravou :doh: :( :(
Bohužel, to už na firmě nemáme, alespoň na středisku v Praze ne, zeptám se šéfa dopravy, jestli je nemáme jinde (máme po republice 14 středisek), firma Alimpex food, u které jezdím, převzala dopravu v Pragolaktosu, Mlékárně Klatovy, Promilu a Mlékárně Louny, takže máme leccos, ale ne tady, v Práglu. Tady je jeden LIAZ 110 4x2 nerezák na mlíko (nejezdí, ex-Louny), dvě Iveca EuroTech 4x2 (nejezdí, vraky), tři návěsy (dva jednoosé a jeden tříosý klasika BSS) a pak nové MB Actrosy MP1 1831 a MP2 1832 a MAN TG-A s tříosými vleky s nápisy Müller. Jinak pro nás jezdí mj.Bodos s Volvy a Scaniemi. Ostatní cisterny/tahače s cisternami (jen v Promilu Nový Bydžov jich bylo několik) jsou jinde. zjistím, dám vědět.

Tak jsem volal šéfovo sekretářce, zítra mi pošle kompletní seznam aut, které máme.
ned srp 27, 2006 11:25 am

Uživatelský avatar
Samer
Příspěvky: 2171
Registrován: úte bře 21, 2006 9:55 am
Bydliště: Hamry nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Hynek píše:
petr.truck píše:v areálu pragolaktosu ? no mi mívali v trojské mlékárně nerezovou cisternu na podvozku tříosého Liazu a taky skončila v pragolaktosu :cry: poté co troju zrušily jen mě mrzí že jsem si ji tenkrát nenafotil stejně jako ten tříosí cisternový návěs s natáčecí zadní nápravou :doh: :( :(
Bohužel, to už na firmě nemáme, alespoň na středisku v Praze ne, zeptám se šéfa dopravy, jestli je nemáme jinde (máme po republice 14 středisek), firma Alimpex food, u které jezdím, převzala dopravu v Pragolaktosu, Mlékárně Klatovy, Promilu a Mlékárně Louny, takže máme leccos, ale ne tady, v Práglu. Tady je jeden LIAZ 110 4x2 nerezák na mlíko (nejezdí, ex-Louny), dvě Iveca EuroTech 4x2 (nejezdí, vraky), tři návěsy (dva jednoosé a jeden tříosý klasika BSS) a pak nové MB Actrosy MP1 1831 a MP2 1832 a MAN TG-A s tříosými vleky s nápisy Müller. Jinak pro nás jezdí mj.Bodos s Volvy a Scaniemi. Ostatní cisterny/tahače s cisternami (jen v Promilu Nový Bydžov jich bylo několik) jsou jinde. zjistím, dám vědět.

Tak jsem volal šéfovo sekretářce, zítra mi pošle kompletní seznam aut, které máme.
Nestojí třeba taky něde v kopřivách?

Bodos nedávnou koupil naše (Kladenské) auta...ex-čsda Kladno
Stara Liazka rezavi. Stara laska nikoli.
ned srp 27, 2006 11:39 am

Hynek
Příspěvky: 6784
Registrován: ned bře 19, 2006 7:10 pm
Bydliště: U Mělníka

Příspěvek

Tak tohle jsem našel na netu - asi je to třístovka 6x2 PHM, bohužel je to mizerná kvalita, pokusím se od autora sehnat lepší.

Obrázek
ned srp 27, 2006 3:48 pm

Uživatelský avatar
Samer
Příspěvky: 2171
Registrován: úte bře 21, 2006 9:55 am
Bydliště: Hamry nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Hynek píše:Tak tohle jsem našel na netu - asi je to třístovka 6x2 PHM, bohužel je to mizerná kvalita, pokusím se od autora sehnat lepší.

Jj, to je pomerne znamy auto protoze je v hodne prospektech a bylo kdysi i na autotecu. My sme so s Ondrou potkali ted nekdy na jare a vypadalo jeste docela obstojne... Je to tusim 24.33 PZV/ADR bo tak nak :roll:
Stara Liazka rezavi. Stara laska nikoli.
ned srp 27, 2006 4:33 pm

Hynek
Příspěvky: 6784
Registrován: ned bře 19, 2006 7:10 pm
Bydliště: U Mělníka

Příspěvek

Tohohle krasavce jsem dneska fotil v mlékárně v Opočně:

Obrázek

Obrázek
úte srp 29, 2006 8:46 pm

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Hynek píše:Tohohle krasavce jsem dneska fotil v mlékárně v Opočně:
Hmmm....pěkně vymazlenej ;-)
stř srp 30, 2006 8:18 am

Uživatelský avatar
Samer
Příspěvky: 2171
Registrován: úte bře 21, 2006 9:55 am
Bydliště: Hamry nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Hynek píše:Tohohle krasavce jsem dneska fotil v mlékárně v Opočně:
Pěkná, pěkná...
Stara Liazka rezavi. Stara laska nikoli.
stř srp 30, 2006 8:46 am

Odpovědět

Zpět na „LIAZ“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti