Moderátoři: martin_100, Leoš H, Olda, Globe, Hynek, Frenky, cuisine

Odpovědět
Michi
Příspěvky: 1276
Registrován: čtv kvě 07, 2009 7:05 pm
Bydliště: Rousínov (Vyškov)

Příspěvek

Zdar všichni. Jelikož stále nestíhám a mám to z ruky, kde bych sehnal pro sebe a kamaráda 3. díl knížky :?:
čtv říj 10, 2013 7:52 pm

Hynek
Příspěvky: 6784
Registrován: ned bře 19, 2006 7:10 pm
Bydliště: U Mělníka

Příspěvek

čtv říj 10, 2013 7:55 pm

Michi
Příspěvky: 1276
Registrován: čtv kvě 07, 2009 7:05 pm
Bydliště: Rousínov (Vyškov)

Příspěvek

Díky za tip a díky všem co se podíleli na knize(hách)... :clap:
čtv říj 10, 2013 8:19 pm

Landiss
Příspěvky: 315
Registrován: pon říj 16, 2006 1:07 pm
Bydliště: Střední čechy

Příspěvek

Samer díky, tak nějak jsem si to myslel, protože to auto se objevilo jen v Brně a pak už o něm nikdy nic...
pát říj 11, 2013 8:02 am

Ettlik
Příspěvky: 7
Registrován: čtv kvě 24, 2012 5:36 am
Bydliště: Křinec

Příspěvek

Je to poslední knížka, nebo ještě nějaká bude, podle toho otevřeného konce?
sob říj 12, 2013 6:11 pm

Uživatelský avatar
Luďa
Příspěvky: 1426
Registrován: sob říj 31, 2009 10:24 pm
Bydliště: Nížkov (ZR) - Brno

Příspěvek

Eště zbejvá Tedom Fox
Když se potíš u polívky - jsi zdravý.
Když se potíš u acylpyrinu - jsi nemocný.
Když se potíš u sexu - jsi starý.
Když se potíš u práce - jsi blbý
sob říj 12, 2013 6:22 pm

Ettlik
Příspěvky: 7
Registrován: čtv kvě 24, 2012 5:36 am
Bydliště: Křinec

Příspěvek

Tedomy jsou zahrnuty v třetí knížce.
sob říj 12, 2013 6:49 pm

Uživatelský avatar
Timy
Příspěvky: 2208
Registrován: stř lis 26, 2008 6:04 pm
Bydliště: Gottwaldov

Příspěvek

V tématu "osmikolky" jsem slíbil panu Václavíkovi nějaké ty chvalozpěvy na jeho dílo. Takže slyšte, slyšte! :lol:

Prvně bych chtěl vyjádřit velký obdiv nad celou trilogií, nad její nedocenitelnou informativní hodnotou a poděkovat autorovi (autorům) a vlastně všem, kteří se jakýmkoli způsobem na vzniku tohoto díla podíleli. DĚKUJI.
Teď k třetímu dílu - včera večer jsem jej vyzvedl na poště, dnes odpoledne jsem dočetl. Samozřejmě se k ní budu neustále vracet, tak jako k předchozím dvěma. Samozřejmě je v knize spousta cenných informací, které mi opět rozšířily mé "liazácké obzory", ale pokusím se z toho všeho vybrat nejzásadnější důvody mé radosti:
1) informace o přesunu Vonšovského a spol. z kategorie P2 do S3. Pro někoho bezvýznamná nicneříkající věta, pro mě ovšem rozuzlení několikaleté "nerozluštitelné záhady". Děkuji mnohokrát!
2) fotografie trialového Liazu sezony 97, dakarských vozidel 687 z roku 88 a 622 z roku 89 a samozřejmě osmikolka Fox
3) tabulka s osudy vozů Xena
4) informace o vývoji řad 200 a 300, včetně technických popisů a vyobrazení
5) 24.33 PY Maxi, o které jsem dosud ani netušil, že existuje
6) Madara
7) úplně celá knížka, respektive celá trilogie :D

Přesto však zůstalo stále ještě dosti otázek, na které neznám odpověď ani po přečtení tohoto rozsáhlého díla... :(
!LIAZ 4life!
čtv říj 17, 2013 10:14 pm

Uživatelský avatar
Luďa
Příspěvky: 1426
Registrován: sob říj 31, 2009 10:24 pm
Bydliště: Nížkov (ZR) - Brno

Příspěvek

Tak dneska mi knížka přišla :-D
Každej řeší obsah, taj já ukážu "obal". I přes důkladný zabalení má ohlej rožek :( , ale to vem čert. :)

Ps.: než přijde ježíšek a knihu mi šlohne, tak ji du aspoň prolistovat. Mám na to 30 minut :P


Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Když se potíš u polívky - jsi zdravý.
Když se potíš u acylpyrinu - jsi nemocný.
Když se potíš u sexu - jsi starý.
Když se potíš u práce - jsi blbý
pát říj 18, 2013 12:54 pm

Michi
Příspěvky: 1276
Registrován: čtv kvě 07, 2009 7:05 pm
Bydliště: Rousínov (Vyškov)

Příspěvek

Tak jsem v pátek obdržel nervózně očekávanou troj-knihu. Přinesl ji soused, protože pošta balení sice nepoškodila, ale zvládla to doručit někomu jinému... :roll: Soused byl po noční a se zalepenýma očima balík převzal, netuše oč jde...
Každopádně jsem právě dohltal první díl. Konečně jsem si ujasnil značení a typy 706ek... :oops:
Děkuju autorům a blahopřeji k perfektní práci... :!:
ned říj 27, 2013 9:02 pm

SION
Příspěvky: 267
Registrován: ned zář 02, 2007 7:28 pm
Bydliště: Český Brod
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

To Luďa: s tímto se setkávám dosti často a nejenom u ČP, ale i jiných balíkových služeb.
Všem tedy radím, když vám cpou do ruky takto zřetelně poškozený balík, nepřebírat příp.rozebrat a zkontrolovat obsah a sepsat reklamaci. Když si ho tedy už nedočkavostí přeberete a pak zjistíte že je to rozmlácený, pak na ČP a reklamace, ale jak ta může dopadnout to nikdo neví.Může být i zamítnuta.
Na druhou stranu, bych tyto fotky poslal i do Saxi, ať vidí co je ČP schopná udělat i když si tam zelenou fixou něco napíšou.Takže by i oni mohli přes ty rohy přeložit nějakou vrstvu kartonu když to balej, prevence je prostě prevence a nemůžou se spoléhat jen na nápis a na slušné zacházení ČP.
Mě minulý díl knihy příšel taky s mírně ťuklím rohem na kterém to není ani moc vidět, ale ten tvůj je pěkně bouchlej a jsem zvědavej co s takto poničenou knihou budeš dělat.Asi to prostě udělal ježíšek...
Plánuju si objednat pod vánoční roští třetí díl, ale zatím váhám, když vidim jak to balej a v jakym stavu to dojde.
stř říj 30, 2013 10:08 pm

Hynek
Příspěvky: 6784
Registrován: ned bře 19, 2006 7:10 pm
Bydliště: U Mělníka

Příspěvek

SION: Koukám si z Českého Brodu - k dostání je třeba v Coroně v Praze u Masaryčky a nemusíš poštu použít, teda pokud se občas do Prahy dostaneš.
stř říj 30, 2013 10:26 pm

SION
Příspěvky: 267
Registrován: ned zář 02, 2007 7:28 pm
Bydliště: Český Brod
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Hynku,ano jsem z Brodu a na masárnu se taky dostanu, díky za tip a i pro ostatní kam můžou pro knihu, ale bohužel stejně budu muset využít ČP, protože jsem si ze Saxi chtěl k tomu vzít i nějaké železniční věci, takže mě to asi stejně čeká.Díky a konec OT ohledně balení a způsobů zacházení u ČP.
čtv říj 31, 2013 10:30 pm

Uživatelský avatar
Toretto
Příspěvky: 1396
Registrován: pát bře 24, 2006 8:40 pm
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Tak už jsem taky majitelem knihy. Daroval mi ji kamarád a Tatrovák Milan Horka, který mi jí nachal podepsat u pana václavíka s věnováním. Jsem dojat :-) Hned jsem listoval a zaujala mě Liazka 34.33 SD a tak by mě zajímalo jaký je rozdíl oproti 29.33 SD??

děkuji Milane a Karle :-)
vezmeme to zkratkou je to sice dál, zato horší cesta
sob lis 02, 2013 7:34 pm

SION
Příspěvky: 267
Registrován: ned zář 02, 2007 7:28 pm
Bydliště: Český Brod
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Toretto gratuluji ti, že jsi hrdým majitelem této knihy :wink:
Data o líze 34.33SD zde:
http://www.liaz.cz/galerie/rada_300_pro ... sdstr1.jpg
http://www.liaz.cz/galerie/rada_300_pro ... sdstr2.jpg
sob lis 02, 2013 8:06 pm

Odpovědět

Zpět na „LIAZ“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů