Moderátoři: martin_100, Leoš H, Olda, Globe, Hynek, Frenky, cuisine

gert
Příspěvky: 181
Registrován: stř lis 22, 2006 4:59 pm
Bydliště: gieten , holland

Liazy ve světě - Liaz trucks all around the world

Příspěvek

hello truck enthousiasts , here are 2 photo`s of the only 3 liaz truck who are ever sold in in holland in the mid 90`s.
around 1996 / 97 the transport company called blouw tranport bought 2 liaz tractor 4x2 tractor units , the red tractor has never been on the road with dutch licence plates , the truck were sold back to CZ in the end of 1999 , maybe does anyone of you have a photo of these trucks ??

Obrázek

Obrázek
i hope that you can read my englisch writing , it is not the best :D
stř lis 22, 2006 5:10 pm

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Hello Gert!
Very nice pictures of very nice Liaz Trucks! That´s a pitty, that you don´t have more photos. And what´s was your opinion on Liaz trucks? Were they comparable with other trucks?
stř lis 22, 2006 5:22 pm

gert
Příspěvky: 181
Registrován: stř lis 22, 2006 4:59 pm
Bydliště: gieten , holland

Příspěvek

david píše:Hello Gert!
Very nice pictures of very nice Liaz Trucks! That´s a pitty, that you don´t have more photos. And what´s was your opinion on Liaz trucks? Were they comparable with other trucks?
my opinion ?? , in cz and other eastern europe they drive liaz and i think that those trucks are from good quality , if they were not i dont think that the international truckdrivers come al the way to holland wtih the liaz trucks , i have some more liaz photo`s in my collection , but these are the only 2 of the ducth trucks . :D
and i also have some documentation of liaz in my collection , i realy like them.
stř lis 22, 2006 5:26 pm

riko
Příspěvky: 936
Registrován: sob dub 15, 2006 10:49 am
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek

nemohl by někdo nám,co se učili rusky,nějak ve zkratce objasnit o čem se tu píše? :mad:
pát lis 24, 2006 2:31 pm

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Liazy ve světě - Liaz trucks all around the world

Příspěvek

gert píše:hello truck enthousiasts , here are 2 photo`s of the only 3 liaz truck who are ever sold in in holland in the mid 90`s.
around 1996 / 97 the transport company called blouw tranport bought 2 liaz tractor 4x2 tractor units , the red tractor has never been on the road with dutch licence plates , the truck were sold back to CZ in the end of 1999 , maybe does anyone of you have a photo of these trucks ??
Překlad:
Zdravím nadšence náklaďáků! Přidávám sem dvě fotky jediných tří liazů, které jsem kdy prodal zde v holandsku v půlce 90.let.
Kolem roku 1996/97 dopravní společnost Blouw transport koupila 2 tahače 4x3, červený tahač nikdy nebyl na holandských SPZkách, vozidlo bylo prodáno zpět do Čech v roce 1999. Nemáte ještě někdo náhodou fotky těchto tahačů??
pát lis 24, 2006 3:33 pm

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

gert píše:my opinion ?? , in cz and other eastern europe they drive liaz and i think that those trucks are from good quality , if they were not i dont think that the international truckdrivers come al the way to holland wtih the liaz trucks , i have some more liaz photo`s in my collection , but these are the only 2 of the ducth trucks . :D
and i also have some documentation of liaz in my collection , i realy like them.
Překlad: Můj názor na Liazy? V Čechách a ve východní evropě se hodně používají. Jsou to kvalitní vozy. Ale moc řidičů v mezinárodní dopravě do Holandka je už moc nepoužívá (Teda asi tak bych tu větu pochopil pozn. redakce). Mám ještě nějaké další obrázky Liazů v mé sbírce, ale bohužel pouze ty předchozí dva jsou doslova holandské.
Mám i nějakou dokumentaci (asi prospekty) od těchto vozů. Velice se mi líbí.
pát lis 24, 2006 3:37 pm

riko
Příspěvky: 936
Registrován: sob dub 15, 2006 10:49 am
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek

very díky :D :D
pát lis 24, 2006 3:44 pm

nero
Příspěvky: 3960
Registrován: stř bře 29, 2006 11:54 pm
Bydliště: Brno, Praha

Příspěvek

david píše:
gert píše:my opinion ?? , in cz and other eastern europe they drive liaz and i think that those trucks are from good quality , if they were not i dont think that the international truckdrivers come al the way to holland wtih the liaz trucks , i have some more liaz photo`s in my collection , but these are the only 2 of the ducth trucks . :D
and i also have some documentation of liaz in my collection , i realy like them.
Překlad: Můj názor na Liazy? V Čechách a ve východní evropě se hodně používají. Jsou to kvalitní vozy. Ale moc řidičů v mezinárodní dopravě do Holandka je už moc nepoužívá (Teda asi tak bych tu větu pochopil pozn. redakce). Mám ještě nějaké další obrázky Liazů v mé sbírce, ale bohužel pouze ty předchozí dva jsou doslova holandské.
Mám i nějakou dokumentaci (asi prospekty) od těchto vozů. Velice se mi líbí.
Nechci dělat chytrýho, ale myslím že to spíš bylo myšlený tak, že to jsou kvalitní auta, protože kdyby nebyly, tak si myslí, že by s nima řidiči neujeli takovou cestu až do Holandska. :oops: Volně přeloženo, ale možná se pletu...
pát lis 24, 2006 10:56 pm

Uživatelský avatar
Toretto
Příspěvky: 1396
Registrován: pát bře 24, 2006 8:40 pm
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

možná dojeli do Holanska, ale tvrzení, že jsou Liaz kvalitní vozy to je asi jen slušná fráze :-)

sám jeden mám a vím o čem mluvím Liaz mám rád, ale kvalitní vůz to fakt ne :-)
sob lis 25, 2006 4:32 pm

Uživatelský avatar
petersen
Příspěvky: 942
Registrován: stř bře 15, 2006 6:44 pm
Bydliště: praha

Příspěvek

Toretto píše:možná dojeli do Holanska, ale tvrzení, že jsou Liaz kvalitní vozy to je asi jen slušná fráze :-)

sám jeden mám a vím o čem mluvím Liaz mám rád, ale kvalitní vůz to fakt ne :-)
No oni tam nejenom dojely ale ony tam dokonce i jezdily všimnul jsis že to auto má holandské značky :wink: a má na dveřích ne zrovna českého špeditéra :D :D :D

Jinak Liazka umí náhodou sloužit dobře jen jí musíš věnovat trochu více volného času a stále se v něčem hrabat zkrátka auto pro kutila fainšmekra :lol: co se nebojí strávit svůj volný čas pod vozem :D
sob lis 25, 2006 5:32 pm

gert
Příspěvky: 181
Registrován: stř lis 22, 2006 4:59 pm
Bydliště: gieten , holland

Příspěvek

Obrázek
photo send to me by email . photographer unknown

both liaz tractor units , to bad they don`t drive in holland anymore :mad:
Naposledy upravil(a) gert dne sob lis 25, 2006 7:24 pm, celkem upraveno 1 x.
BLACK WIND , FIRE AND STEEL
sob lis 25, 2006 7:02 pm

Janik
Příspěvky: 450
Registrován: pát říj 20, 2006 10:51 pm
Bydliště: Spiska Nova Ves SLOVAKIA

Příspěvek

Na LIAZKU nedam dopustit. Mam na starosti 5 LIAZOK a dva Renaulty. Na LIAZKU zozeniem co nechces a za lacno. Napr. teraz som zohnal motor za 13000Sk. Skus zohnat nieco do renaulta. Pod 5000Sk som suciastku na Renault este nekupoval. A potom to naradie. Na LIAZKU mi stacia klasicke kluce a na Renaulta mas pomaly vsetko specialne naradie. Je sice pravda ze pri LIAZKE stravis pomaly vsetok volny cas ale ked ta to bavy nevidim problem.
sob lis 25, 2006 7:12 pm

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

nero píše:Nechci dělat chytrýho, ale myslím že to spíš bylo myšlený tak, že to jsou kvalitní auta, protože kdyby nebyly, tak si myslí, že by s nima řidiči neujeli takovou cestu až do Holandska. :oops: Volně přeloženo, ale možná se pletu...
Já jsem to překládat nechtěl...ale nikdo lepší nebyl po ruce. Přiznávám, že v tom překladu jsem si nebyl extra jistej. ;-)
sob lis 25, 2006 8:40 pm

Uživatelský avatar
rummi
Příspěvky: 1480
Registrován: čtv bře 02, 2006 11:57 am
Bydliště: Praha

Příspěvek

Ta protisluneční clona nad oknem u těch holadskejch krasavic je z Volvíčka FH že :?:,no vypadá to dost dobře :wink:
ned lis 26, 2006 12:20 pm

nero
Příspěvky: 3960
Registrován: stř bře 29, 2006 11:54 pm
Bydliště: Brno, Praha

Příspěvek

david píše:
nero píše:Nechci dělat chytrýho, ale myslím že to spíš bylo myšlený tak, že to jsou kvalitní auta, protože kdyby nebyly, tak si myslí, že by s nima řidiči neujeli takovou cestu až do Holandska. :oops: Volně přeloženo, ale možná se pletu...
Já jsem to překládat nechtěl...ale nikdo lepší nebyl po ruce. Přiznávám, že v tom překladu jsem si nebyl extra jistej. ;-)
No, on to taky nenapsal úplně správně, takže pak se i hůř překládá. :wink:
ned lis 26, 2006 8:08 pm

Odpovědět

Zpět na „LIAZ“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů