Mýtné na Ukrajině, tipy na truckstopy, pravidla apod.
Odpovědět
falta.pavel
Příspěvky: 15
Registrován: stř bře 19, 2014 7:30 pm
Bydliště: Lično

Poprvé z Polska (Strzegom) na Ukrajinu (Užhorod)

Příspěvek

Zdar kluci, mám jet poprvé na Ukrajinu ( Užhorod) z Polska (Strzegom) a jsem z toho trochu špatný, jelikož jsem tam nikdy nebyl. Můžete mi někdo poradit? Jak to chodí v polsku s mýtem a kde se dá sehnat ta krabíčka na mýtné a jak to dlouho trvá než ji dostanu? Jaká cesta (trasa) je nejlepší? Přes jaký přechod to na Ukrajinu vzít? Jak to chodí na celnicích a jakým jazykem se tam s nima dá domluvit? Jaké cestz jsou na Ukrajině, atd. Děkuji všem moc za radu a pomoc. Pavel
pát říj 17, 2014 3:20 pm

falta.pavel
Příspěvky: 15
Registrován: stř bře 19, 2014 7:30 pm
Bydliště: Lično

Příspěvek

??????????????????????
ned říj 19, 2014 9:43 am

falta.pavel
Příspěvky: 15
Registrován: stř bře 19, 2014 7:30 pm
Bydliště: Lično

Příspěvek

Nikdo nic neví?
úte led 20, 2015 7:05 am

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

Jak se jezdi v Polsku ti nepovim, a co se tyce Ukrajiny, tak Ukrajinu mas nejlepe rozepsanou na vlakne 3T tak se mrkni na TATRA a tam toho mas co se ti ani nezdalo!
A jak to chodi pres hranici je tady take psano vcetne uplatku, tak to chce cist!
úte led 20, 2015 7:41 am

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

Ty prosim tebe, a jeste tak, kam si se na tu Ukrajinu vybral??? Do ktereho mesta nebo oblasti???

Ja se ted nad tim tak zamyslel, kdyz tady jedes poprve, neznas to tady, neznas pomery, tak mne to tak napadlo zda-li te sem neposilaji jenom proto ze to tady neznas a tak te nazenou nekam na vychod, nebo do vychodni casti, a ty tady budes srat magi v kostkach!
Protoze za Kiev dale na vychod uz zrovna neni dvakrat bezpecno! A cim dal vychodneji tak tim vice prihoriva! Proto se ptam!
úte led 20, 2015 7:55 am

Odpovědět

Zpět na „Ukrajina“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti