Mýtné na Ukrajině, tipy na truckstopy, pravidla apod.
Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

To je foceno tady s kraje na Zakarpatske oblasti, Uzgorod, Mukacevo a okoli! :lol: Je to pekny! :lol:
ned srp 26, 2012 8:12 am

jarda
Příspěvky: 215
Registrován: úte bře 28, 2006 7:24 pm

Příspěvek

Ano je to Zakarpatí od Užhorodu po Tjačev a okolí.
ned srp 26, 2012 11:12 am

jarda
Příspěvky: 215
Registrován: úte bře 28, 2006 7:24 pm

Příspěvek

ObrázekObrázek ObrázekObrázek ObrázekObrázek ObrázekObrázek
ned srp 26, 2012 11:50 am

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

Tak zrovna na Zakarpatske oblasti tam jsem jak doma, tak to znam jak svoje boty! :lol:
ned srp 26, 2012 11:50 am

jarda
Příspěvky: 215
Registrován: úte bře 28, 2006 7:24 pm

Příspěvek

ObrázekObrázek ObrázekObrázek
ned srp 26, 2012 11:58 am

jarda
Příspěvky: 215
Registrován: úte bře 28, 2006 7:24 pm

Příspěvek

ObrázekObrázek ObrázekObrázek ObrázekObrázek ObrázekObrázek
ned srp 26, 2012 12:10 pm

jarda
Příspěvky: 215
Registrován: úte bře 28, 2006 7:24 pm

Příspěvek

ObrázekObrázek ObrázekObrázek ObrázekObrázek ObrázekObrázek Obrázek ObrázekObrázek ObrázekObrázek ObrázekObrázek ObrázekObrázek ObrázekObrázek ObrázekObrázek ObrázekObrázek ObrázekObrázek ObrázekObrázek ObrázekObrázek ObrázekObrázek
ned srp 26, 2012 1:05 pm

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

Pekny fotky! Velice pekny! :lol: Az to chce kopnout do vrtule a vyjet na Ukrajinu! :lol: To je jiny svet! :lol: takovy cisty, neskazeny! Jednoduchy prosti a uprimni lide, pekna priroda, slovem parada! :lol:
ned srp 26, 2012 1:20 pm

jarda
Příspěvky: 215
Registrován: úte bře 28, 2006 7:24 pm

Příspěvek

ObrázekObrázek ObrázekObrázek ObrázekObrázek ObrázekObrázek ObrázekObrázek
ned srp 26, 2012 1:30 pm

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

Karsny fotky! Ja jsem na zakarpaske oblasti porad, ale spousty veci beru jak zcela beznou vec, tak takovych fotek ani nemam! :lol: Clovek je zblblej s tech tater, tak to je porad dookola jenom Tatra Tatra a zase jenom Tatra! :lol:
ned srp 26, 2012 2:08 pm

Uživatelský avatar
Matúš Sabo
Zaklinač
Příspěvky: 2428
Registrován: úte úno 22, 2011 3:08 pm
Bydliště: Bystre n/T

Příspěvek

docela huste fotky, slovom parada :thumbud:
ned srp 26, 2012 5:49 pm

jarda
Příspěvky: 215
Registrován: úte bře 28, 2006 7:24 pm

Příspěvek

Fotili jsme všechno i běžné věci kterých si člověk moc nevšimne už kuli tomu aby si tady ty běžné věci připomenul a ty fotky ze silnice jsou více méně na ukázku na forum, i kůli tomu že ty auta dříve byli běžný, ale tet jsou tady rarity a myslím že časem budou ustupovat i tam.
ned srp 26, 2012 9:19 pm

jarda
Příspěvky: 215
Registrován: úte bře 28, 2006 7:24 pm

Příspěvek

řadím ty fotky vedle sebe a bez přihlášení se mi zobrazí po sebou, po přihlášení tak jak jsem je vložil, nevim snad nedostanu sprdunk za to jak jsem to vložil.
ned srp 26, 2012 9:22 pm

jarda
Příspěvky: 215
Registrován: úte bře 28, 2006 7:24 pm

Příspěvek

Líbylo se mi tohle originální držadlo na vratech.

Obrázek
ned srp 26, 2012 9:28 pm

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

Tak na Ukrajine ustup starych aut to je otazkou nedohledna! Protoze ten system tam je takovy jak je! Jen malo lidi ma dosah ke korytu, jinak ten zbytek zije z toho c je! A tak penez je malo, lidi zijou prevazne z ruky do huby, a na nejakou modernizaci a inovace, obnovy vozidel, tech penez neni!
Ja daval do vlakna tri T cestu jak jsem tahal udeesku na Kavkaz. Tak jak jsem se vracel spet ze starou udeeskou ktera sa pokurvila hned za hranici pri vjezdu na Ukrajinu, tak jsem tyden stravil ve meste Antracit, a to vam povim, to byla sila! Mesto kde se tezi uhli, je hlad a bida, ani v bankach nejsou penize, protoze vse sezere Kiev. Takze jsem prosel nekolik bank abych vymenil nejake eura, a nakonec to dopadlo tak ze jsem je vymenil az na bazaru u valutcikov, protoze v bankach nebylo penez vymenit ani posranych 50 euro!
Na ulicich provoz minimalni z nakladaku co tam jezdilo tak par sklapecich kamazu, ktere vozili uhli, a pak nove MAN-y to byly z Kieva jak mistni rikali zak to jsou auta kievskych banditu!
Takze jak se rika na vychode "палка двух конца" (klacek ma dva konce). A clovek se nestaci divit ze na te Ukrajine v kraji Donecka, Dnepropetrovska, kde se tezi ruda, uhli je tezka metalurgie a stav je k zaplakani! Vse sezere Kiev.
Jo obilnice Ukrajiny, Poltava, Charkov a lidi tam nemaji na chleba!
Takze posuzovat Ukrajinu s pohledu Zakarpatske Ukrajiny je hovadina! tady na Zakarpatske oblasti si ukrajinci zijou! I to je vse za ucet benzinu, nafty a cigaret ktere tahaji na Slovensko a do Madarska! A ti co maji ty svoje cigaretovody, nebo vlastni ropovody, tak ti staveji baraky od 300 tisic euro i vice. Vzdyt ted jak jsem byl v Uzgorodu tak jsem jezdil z Valerou na tatre a jsem nafotil ty baraky na BAM-u. Zrovna objevili dalsi cigaretovod v Selmencich!
Ale jinak mzda bezneho smrtelnika ta se pohybuje v prumeru 100 az 130 USD co zase neni az takovy zazrak, kdyz ceny potravin jsou v nekterych momentech drahsi nez u nas.
A tak kdyz pojede clovek se podivat do Ternopola, tak se nestaci divit. Prace tam neni zadna, penize lidi nemaji. slovem je to tam hotovy! Ukrajina! Kdyz si to tak vemu tak Ukrajina je Kiev a okoli! Zbytek je nic!
Ukrajinci jsou dobri lide, pracoviti, snazivy, ale tech moznosti pro seberealizaci je tam strasne malo, a kdyz delaji tak za par griven. Takze zijou z toho co doma sami vypestuji, nebo na dace! Kdo nema dacu tak ma smulu!
ned srp 26, 2012 9:40 pm

Odpovědět

Zpět na „Ukrajina“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů