Mýtné na Ukrajině, tipy na truckstopy, pravidla apod.
jarda
Příspěvky: 215
Registrován: úte bře 28, 2006 7:24 pm

Příspěvek

ObrázekObrázek ObrázekObrázek ObrázekObrázek ObrázekObrázek ObrázekObrázek ObrázekObrázek ObrázekObrázek ObrázekObrázek
ned srp 26, 2012 9:50 pm

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

Ukrajina! Kolik krat jedu, manzelka mne furt nasklada veci ktere uz doma nepotrebujeme, tak jedu a furt nekomu daruju. Obleceni, boty a pod. Dejme tomu auto tak ja si obuju nove gumy na Ukrajine a ty moje stare pneumatiky take nekomu dam jeste poslouzi! ted nedavno jsem prezouval gumy na felicii tak ty stare odemne koupil taxikar. Ja bych muje v klidu dal, vzdyt stejne bych je nechal v pneuservisu, ale taxikar se nenechal a za kazdou gumu mne zaplatil. Ja ty penize nechtel ale zase on nechtel zadarmo! Bylo mne hloupe vzit tech nejakych posranych 20 euro za 4 gumy!
Co delam s tatrama, tak je to same! Kolik krat tem svym tatrovakum daruji dilu!
Oni tam prevazne berou jenom vse pouzite dily nakolik nove jsou pro ne drahe! Co znam tak jenom jedna firma co u mne bere novych tatrovackych dilu. Jinak vse jenom pouzite! Ale delaji skladaji a jezdi!
Zase kdyz si tak vemu restaurace a hospody tak je to zajimave ze penez nemaji ale bary, restaurace a hospody k veceru ozivaji! Takze je vsude plno! Dejme tomu v Uzgorodu se u hotelu Uzgorod na rohu Nabereznoj stratili devocky na sex! :lol: Kdysi u mostu na Naberznoj na rohu hotelu tam jich bylo habadej, na vyber, a to byly kocky ne nejake slapky z nasi E 55. Ale velice pekne devocky! Dnes uz nejsou! Vytratili se! Zase na takovych frekventovanych krizovatkech je videt zebraky, invalidi, ale to jsou lidi kteri zebraj pro sve ochrance na podil! takze ten zebrak zebra cely den a z toho ma par griven! Zbytek odvede tomu komu ten rajon a krizovatka patri!
Clovek kdyz jde k doktorovi tak veskery material jako obvazy, leky, injekcni strikacky, jehly a pod. slovem vse si predem v lekarne zakoupi az tepreve jde k doktorovi. A u doktora zalezi od nemoci vyvali prachy na stul az pak se mu dostane nejake pece! Vyse penez zalezi od kvality pece! Cim vic tim lip!
Jinak spousty obchodu funguje nonstop, takze v libovolnou dobu se da vse koupit.
Taxik? Neni problem! Staci se postavit u silnice a mavnout rukou! Kdyz ne prvni tak druhe auto hned zastavi a odveze kam je potreba! V Uzgorodu taxik po meste 7 az 10 griven jizda! Na okraj mesta z centra 15 do nejblizsich vesnic nanejvys tak 20 griven!
Taxik na vyzvu po telefonu je pristaven do 3 minut od vyzvani! Takze Ukrajina! To by se dalo povidat a povidat!
ned srp 26, 2012 10:15 pm

jarda
Příspěvky: 215
Registrován: úte bře 28, 2006 7:24 pm

Příspěvek

ObrázekObrázek ObrázekObrázek ObrázekObrázek ObrázekObrázek ObrázekObrázek ObrázekObrázek ObrázekObrázek ObrázekObrázek ObrázekObrázek
ned srp 26, 2012 11:08 pm

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

Jo! Ukrajina, Ukrajina, podkarpatska rus, tam si zije, vodku pije ukrajinsky rus! :lol: :lol: :lol:

Tak ja ted jedu na Ukrajinu do Kieva! Zrovna cekam, maji mne z Ruska zavolat a rict presny tremin kdy mam bit na letisti Borispol! Schuzka na pul cesty! :lol:
pon srp 27, 2012 4:05 pm

jarda
Příspěvky: 215
Registrován: úte bře 28, 2006 7:24 pm

Příspěvek

Vždycky mně udivuje dřívější způsob plynofikace a ten kohout na konci tý roury na konci vesnice je prostě super je to volně přístupný a nikdo si toho nevšímá, jak by to asi bylo tady u nás ????

ObrázekObrázek
pon srp 27, 2012 9:35 pm

jarda
Příspěvky: 215
Registrován: úte bře 28, 2006 7:24 pm

Příspěvek

ObrázekObrázek ObrázekObrázek ObrázekObrázek ObrázekObrázek ObrázekObrázek ObrázekObrázek ObrázekObrázek ObrázekObrázek
pon srp 27, 2012 9:56 pm

jarda
Příspěvky: 215
Registrován: úte bře 28, 2006 7:24 pm

Příspěvek

Strašně se mi líbí to fotbalový hřiště vlevo na to svahu nad silnicej, myslím že by to chtělo hranatej míč aby se nezkutálel, bezva sranda nápad.
Obrázek
pon srp 27, 2012 10:00 pm

jarda
Příspěvky: 215
Registrován: úte bře 28, 2006 7:24 pm

Příspěvek

Tohle by mohl někdo poznat kde to je.
ObrázekObrázek
pon srp 27, 2012 10:06 pm

jarda
Příspěvky: 215
Registrován: úte bře 28, 2006 7:24 pm

Příspěvek

ObrázekObrázek

A šup smněr domů.

Obrázek
pon srp 27, 2012 10:11 pm

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

To fotbalove hriste tak to mas kdyz jedes smerem z Mukaceva na Uzgorod tak je hned jak zacina pred Serednym ta siroka dvouproudova silnice, tak to hriste mas po leve ruce! :lol:
Ta skamenelina to nevim, nejak mne ty vykopavky nezajimaji! Nejsem archeolog! :lol:
úte srp 28, 2012 6:11 pm

jarda
Příspěvky: 215
Registrován: úte bře 28, 2006 7:24 pm

Příspěvek

Je to přesně jak píšeš a ta rozvalina je Templářský hrad v Serednem. Je vidět i ze silnice, je mezi silnicí a vesnicí, když se jede tam tak když mineš to první odbočení do Seredneho a silnice se stáčí doprava mírně dolů tak je malý moment vidět vlevo, je to tam okolo dost zarostlé zelení a není na vyvýšenině tak ta zřícenina není moc výrazná.
úte srp 28, 2012 8:20 pm

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

Ta Seredne tam kdyz prijedes do stredu vesnice tak je takova T krizovatka (na krizovatce je lekarna) na ni se das do prava, a hned asi treti barak v nem je obchod (smisene zbozi) a ve dvore stoji zluta Tatra 815-ka S1 ma sedou korbu! :lol: To vim na 120% nakolik z majitelem jsem kamarad! :lol: On tech tater ma 5 kousku! :lol:
Ale kde je jaky zamek tak to ti kamarade nepovim! :lol:
úte srp 28, 2012 8:42 pm

jarda
Příspěvky: 215
Registrován: úte bře 28, 2006 7:24 pm

Příspěvek

V té lékárně se manželka ptala kudy kam když jsme ty rozvaliny hledali, tet už vím že se tam odbočuje u starého mlýna kousek od lékárny z průtahu obcí. Ještě jsem koukal jak velké je tam to vinařství, ale na návštěvu a ochutnávky nezbyl čas.
úte srp 28, 2012 9:31 pm

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

Tak ja to tam znam, ale zase svym pohledem! :lol: A vino zase neni moje stranka! Spise gorilka (vodka) a ta je na kazdem kroku! Takze ji nemusim hledat! :lol:
Ja jedu na Ukrajinu ted ve ctvrtek hned z rana! :lol:
úte srp 28, 2012 9:50 pm

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

Ty fotky uz jsou na vlakne tri T, ale dam trosicku i sem! :lol:

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

slovem vychod! :lol:

Obrázek
úte srp 28, 2012 10:15 pm

Odpovědět

Zpět na „Ukrajina“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti