Pokec např. o kurtování nákladu, vysílačky+rádia, tachografy, poruchy, výbava aut, spotřeba, navigace,nooteboky, atd...

Moderátoři: Olda, -Ondra-, martin_100, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
kuntík

Re: MINI TRUCK CHALLENGE 2016 - test tahačů

Příspěvek

Musí se jakoby podseknout sloupek od kolen, nebo nevím jak bych přesně to popsal. Může to jít docela z tuha hlavně třeba u nového kusu.Těch prvních 14dní jsem nadával jako pes, začal jsem vzteky lomcovat do všech stran a ejhle kouzlo bylo na světě, pak už docela pohoda, není to jako slepice, ale ujde to.
asi se na tu šoféřinu...
už se stalo...
ned čer 11, 2017 10:51 pm

ATW service
Kontaktovat uživatele:

Re: MINI TRUCK CHALLENGE 2016 - test tahačů

Příspěvek

David: Klidně vlákno přejmenuj, nemám s tím problém...

Venca R: Je to tak, 460 převlečená za 510... Ty nové motory (XF 2017) už prý údajně ECO režim neužívají (možná v něm jedou pořád :-) )

Pavel Šebek: Tak je v podstatě jen 7 možností. Já už vím, co si vyberu příště... ;-) To třeba výběr bot mi někdy připadá mnohem komplikovanější...

Pavell: I Renault si najde své fanoušky. U volantu mě překvapilo, že šel mírně nastavit i ve směru levá/pravá... Na stmívání displeje už se bohužel nepamatuju... :-(
pon čer 12, 2017 10:06 pm

Pavell

Re: Mini Truck Challenge aneb vybíráme nového tahače

Příspěvek

Výsledek mojeho testování je takový, že bylo vybráno auto, ve kterém jsem ani nejel. :D Volvo FH 500 XL.Bylo nakonec rozhodnuto, že půjdem do ročního pronájmu a na tohle byla akční cena od jedné společnosti na celou soupravu.

Dopředu upozorňuji, že nenosím trenky Volvo ani nemám nikde nápisy Volvo king of the road, nebo tak něco :-D ,ale podle mě celkově co týče jízdy, pohodlí, motor, převodovka, je to společně s novou Scanií nejlepší auto na trhu. Nevýhodou je podle mě jen omezený prostor u spolejezdce. Ve 2 bych v tom fakt jezdit nechtěl. Zatím mám ujeto 5000 km a v servisu jsem ještě nebyl, tak třeba mám povedený kus. Uvidíme.

Moje nadšení z Rencka opadlo, když jsem spočítal spotřebu podle tankování. PC kecalo o cca 4 litry... Prodejce mi tvrdil, že to není možné, ale ta nafta se do toho natankovala, tak nevím, třeba ji někdo vytáhl.
ned črc 16, 2017 8:08 am

Odpovědět

Zpět na „Technická témata“