Pokec např. o kurtování nákladu, vysílačky+rádia, tachografy, poruchy, výbava aut, spotřeba, navigace,nooteboky, atd...

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Uživatelský avatar
john.1
Příspěvky: 49
Registrován: čtv čer 30, 2011 7:12 pm
Bydliště: Olomouc

Příspěvek

Ani bych to nekytoval pokud tam nejsou extra hluboké rýhy, lehce bych to zabrousil šmirglem, a přestříkal šedým sprejem, co je přímo na na nárazníky, má takový odstín.
Actros 1844
Mercedes-Benz w124
ned čer 03, 2012 10:48 pm

grifin6

Příspěvek

nech to vyřešit toho kdo to udelal.proč bys do toho mel investovat?.mozna to je trošku jinak :lol: .
pon čer 04, 2012 6:43 am

Uživatelský avatar
Giovanni
Příspěvky: 9
Registrován: ned kvě 08, 2011 9:43 am
Bydliště: Brno

Příspěvek

Grifin: A jak je to? Ti to povím jak to bylo, šel jsem dělat velkou pauzu abych mohl vyjet v neděli ráno a šéf dal moje nové auto střídači,
který nikdy nejezdil, ať jede něco převézt. Jenže se netrefil do brány a odřel mi to. Kdyby ho při tom neviděl skladník, bylo by to na mě.
Problém je v laxním přístupu šéfa k vozovému parku a slovy "krása auta peníze nevydělá", celou záležitost ukončil. Na 99% s tím autem jezdím já
a proto tady zjišťuju, jak to zaplácnout. Fráze " to já ne, to udělal kolega" je nedůvěryhodná, nemyslíš?:?:
ned čer 10, 2012 8:05 am

mirazapletal
Příspěvky: 4562
Registrován: pon lis 28, 2011 10:06 pm
Bydliště: Zlín

Příspěvek

nech to vyřešit toho kdo to udelal.proč bys do toho mel investovat?.mozna to je trošku jinak
No trošku naivní, ne? ještě sem neviděl, aby se nějaký viník hrnul do opravy, kor když šéfovi je to jedno a když někoho do nějaké opravy dotlačíš, tak ti tak kydne štětcem šedé barvy a řekne "to je dobrý". Nikdy to neudělá tak aby se na tom nadřel, takže pokud to chceš dobře, musíš si to udělat sám.

Já bych to zatmelil, přebrousil, dnes ti v lakovně namíchají přesný odstín rovnou do spreje a stříknul.
ned čer 10, 2012 11:21 am

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11909
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Příspěvek

pokud je to jen plast ..jde to lehce zabrousit a teplem natavit vrchní vrstvu....ne u všech plastů to jde a vždy to je vidět , ale není to tak nápadný :wink:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
ned čer 10, 2012 11:31 am

grifin6

Příspěvek

ok.uš mlčím.take mam pamatku na kolegu od nas.sedim o vanoční dovolene u tv a vola mi kolega JÁ DO TEBE NACOUVAL.... povidam jen NO CO ? JEBAT TĚ BUDE NEKDO JINEJ... :cry: .vymenili zrcatko a zadni část plastoveho blatniku.u scanie.naštěsti dveře nepromačkl.takže mi zustaly na pamatku 2 rypance na ofuku za boudou,2 rypance na klice dveří a ta replika casti blatniku? VUBEC NENI POZNAT ŽE JE MADE IN POLAND :lol: chitla totiš časem uplne jinej odstin,takovej šedej . :withstupid:
stř čer 13, 2012 6:52 am

Uživatelský avatar
Study
Příspěvky: 177
Registrován: pon pro 24, 2007 10:17 pm
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Když už se tu načalo kitování, jaké přechody je ještě vhodné přejet jemným bílým a co už pobere plnič?
sob črc 18, 2015 6:36 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Dej tam nalepku,co maji asi vsichni-treba tu zelenou,President CB.Nebo tu o Truckerech.Anebo nejaky autohof,to taky vidim casto.Kazdy polak ma vzadu Nevada center. :D
Neřeším...
úte črc 28, 2015 7:47 pm

paprna
Příspěvky: 714
Registrován: stř říj 21, 2009 10:27 am
Bydliště: Morava

Příspěvek

Doporuci nekdo nejaku barvu na naboje kol na navesu? Mam to orezle a je to skarede. tak neco, co tam vydrzi. Dik.
Střídač. Uz nestridam :P
http://www.youtube.com/paprna
pon srp 10, 2015 12:10 pm

pučanges
Příspěvky: 757
Registrován: stř lis 06, 2013 7:13 pm
Bydliště: CZ

Příspěvek

ten 100 a 400 smirgl je celkem brutalita, to je tak na drevo na plot, to budes brousit furt vetsi a vetsi plochu a drapancu bude vic a vic :-) .. aby to nebylo poznat to neudelas a pokud budes kytovat tak uz vubec, tyhle dily se strikaj cely, rozstrik na takovy ploze neudelas aby nebyl videt...jestli budes brousit, bez kytu, tak vem tak 800 papir na to nejhorsi a pak 1000 nebo 2000 na dohlazeni pod vodou, podle jak to pujde, pak to vem sprejem a hotovo...nezapomen, ze KAZDEJ kousek co budes strikat, kam prijde barva, musis zdrsnit a odmastit, jinak se to oloupe!! a bude to vypadat jeste hur nez tohle ;-) ..neni to prace na pul hodky ;-)
pon srp 10, 2015 2:51 pm

pučanges
Příspěvky: 757
Registrován: stř lis 06, 2013 7:13 pm
Bydliště: CZ

Příspěvek

v mobilu to vypada ze je to az na plast, tak se bez podkladu, plnice neobejdes, vem nejakou nalepku jak pise jozin a je to, nejakyho smajlika a je opraveno ;-)


a na naboje bych vzal stribrenku na kamna, ta vydrzi vysnky teploty, asi nejlevnejsi varianta, nevim, jestli je nejaka chytra barva co je na vyzsi teploty, nejakej hemerit nebo jak se to jmenuje :-)
pon srp 10, 2015 2:58 pm

pučanges
Příspěvky: 757
Registrován: stř lis 06, 2013 7:13 pm
Bydliště: CZ

Příspěvek

i kdyz, tak me napadlo, koupit mikrokyt a plastovou sterkou to zamaznout a pak 2000 papir pod vodu, obrousit do hladka a pak bud sprejem lehce, nebo mensi dirky jsem delal houbickou namocenou v barve a lehce jakoby potukavat vrstvicky barvy, ten mikrokyt je super vec a nemusela by se barva propadnout ani bez plnice ..jako poznat to bude, ale pokud te ten drapanec tak trapi ;-)
pon srp 10, 2015 3:07 pm

thomask1988
Příspěvky: 18
Registrován: čtv bře 07, 2013 10:56 pm
Bydliště: Europe

Příspěvek

:D :D Jožin to vystihl nejlépe !
sob srp 22, 2015 10:00 am

Odpovědět

Zpět na „Technická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů