Pokec např. o kurtování nákladu, vysílačky+rádia, tachografy, poruchy, výbava aut, spotřeba, navigace,nooteboky, atd...

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
tomasholt
Příspěvky: 1
Registrován: úte dub 14, 2015 11:54 am
Bydliště: Ostrava

Příspěvek

Ahoj, heleď já mám tu kamerku od Lamaxu tu C7 a zatim drží :D. Záznam je taky dobrej, ani se tolik netřese. Takže doporučuji.
úte kvě 12, 2015 12:36 pm

Uživatelský avatar
John 15
Příspěvky: 210
Registrován: pát čer 20, 2008 11:12 pm
Bydliště: Bojkovice

Příspěvek

http://www.dnoviny.cz/silnicni-doprava/ ... ochrane-ou

Drobná zpráva o používání kamer v autech na území ČR z hlediska legislativy.
úte kvě 12, 2015 6:46 pm

Martinek88
Příspěvky: 15
Registrován: pon led 19, 2015 1:01 pm
Bydliště: Brno

RE misol

Příspěvek

MisoL: velice skvela volba .) take uzasna kamera. ktera se radi top ! :)
ned kvě 24, 2015 5:36 pm

Maraa
Příspěvky: 5
Registrován: stř čer 17, 2015 7:18 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

Mám také truecam, tu nejnovější http://www.truecam.cz/kamery-do-auta-tr ... ruecam-a7/. Super kvalita jak záznamu, tak zbytku zařízení.
ned čer 28, 2015 10:51 pm

Maraa
Příspěvky: 5
Registrován: stř čer 17, 2015 7:18 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

truecam.cz modely A5 i A7 mají jak GPS tak detekci radarů
ned čer 28, 2015 11:43 pm

Uživatelský avatar
fahrer
Příspěvky: 661
Registrován: ned čer 08, 2008 1:51 pm

Příspěvek

To by mě zajímalo, jak to funguje. Nedokážu si představit, že by kamera za 3000,- uměla detekovat radary.
pon čer 29, 2015 9:13 pm

sof
Příspěvky: 3874
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Příspěvek

Nedetekuje, ale ak ma gps, tak moze mat v sebe zoznam radarov a dava info na zaklade gps. To mam aj ja v kamere. Funguje to. Ohlasi len ten radar, ktory ma vo svojej gps databaze.
stř črc 01, 2015 5:39 am

Uživatelský avatar
fahrer
Příspěvky: 661
Registrován: ned čer 08, 2008 1:51 pm

Příspěvek

Jasně, takže nějaké staré stabilky umí. To mě napadlo jako jediná možnost.
stř črc 01, 2015 9:32 am

nejsemzusa
Příspěvky: 8
Registrován: stř led 12, 2011 8:08 am
Bydliště: Ostrava

TrueCam

Příspěvek

http://podpora.magicam.cz/support/discussions. Na této adrese je diskuse o truecam kamerách. Nedá mi to.Dejte pozor. Mám TrueCam A5. Seká se, sama od sebe přestane nahrávat. Často se stane že hlásí "karta je plná" ačkoliv je to nesmysl. Má nahrávat ve smyčce. Při prohlíženi videa jsem zjistil že chybí několikaminutové části záznamu. Při ručním uzamčení smyčky zamkne nepochopitelně např 25minut záznamu, jehož počátkem není doba od počátku smyčky do okamžiku zamčení ale doba od zamčení dále. Výrobce uvádí detekci pohybu. Ta ale funguje tak, že když ji zapnu, kamera sepne jen když zjistí v zorném poli pohyb. To znamená že pokud chci kamerou natáčet celý průběh jízdy, musím detekci pohybu zcela vypnout. Výrobce uvádí napájení 12-24v. kameru ale nelze napájet ze zásuvky 24v. Tedy vlastně lze ale jen krátkodobě a nestartovat!!! Nastartováním se napětí zvýší a to nevydrží nabíječka. Po 4 měsících škvrčící reproduktor. A to tak že jsem jej musel vypnout. Tedy nefunkční hlášení radarů. Ale také nefunkční nahráváni zvuků v kabině.(cvakání blinkrů jako případný důkaz) Koupeno jako Vánoční dárek v prodejně Datart. to uvádím proto že existují napodobeniny. Nevěřím že by se dostaly k tomuto prodejci.
Líbí se mi tohle:
http://www.navistore.cz/p/7-0-gps-navig ... -tir-i-oa/ tedy kamera s navigací (nebo navigace s kamerou)
píšou že tam jedou navigace androidu. Tedy i Sygic. Nejsem zastáncem zařízení 2 v jednom ale tohle by mohlo šlapat. Taky se omlouvám že mezi kamerami uvádím GPS navigaci. Máte už to někdo?? Zkušenosti ??
stř črc 01, 2015 10:30 am

sof
Příspěvky: 3874
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Příspěvek

S tym obrazom a zvukom- mozno je problem v sd karte. Mne na kamerach odchadzali karty po cca pol roku. Ubral som rozlisenie kamery na polovicu- na obraze som to nepoznal, ale na kartu sa toho viac zmestilo a vydrzala dlhsie. Teraz mam kartu uz cca rok a pol a stale v pohode. A este- na niektorych beznych videoprehravacoch my neisiel prehrat zvuk. Teraz pouzivam len original videoprehravac co bol ku kamere a je to ok. Detekciu pohybu nepouzivam.

Poznam soferov co si svoju elektroniku v aute nabijaju zasadne len cez 12v menic. Vraj je to setrnejsie. Ja to zatial nerobim, ale uz sa my jedna kamerka pokazila a vyzera to na problem z nabijanim. Asi sa to oplati napajat 12voltami- ???

Asi koli startovaniu auta sa my uz dva krat pokazil menic 24-220. Davam si na to pozor, ale aj tak sa my obcas stane, ze nastartujem zo spustenym menicom a zapnutym notebukom. Vtedy si nadavam do debilov.Asi si na to prirobim nejaky vypinac.
stř črc 01, 2015 12:47 pm

Gizmo_CZ
Příspěvky: 437
Registrován: pát pro 17, 2010 6:28 pm
Bydliště: Olomoucko (Hopi) :-)

Příspěvek

sekání, poruchy nahrávání, pruhy přes nahraný video, hlášení karta je plná - to vše a podobné dělá to, když si koupíte kartu která je pomalá! Pro tyto kamery by se měli kupovat karty s rychlostí zápisu clas 10. Velikostně max co podporuje kamera - Ostatně nevím jak ostatní já používám starší tip a 8gb karta mě stačí na 8h záznamu v HD kvalitě. bohatě to dostačuje.
Je těžké býti debilem, konkurence je příliš vysoká...
úte črc 07, 2015 7:11 am

nejsemzusa
Příspěvky: 8
Registrován: stř led 12, 2011 8:08 am
Bydliště: Ostrava

Gizmo

Příspěvek

Mám clas 10 jak doporučuje návod k použití. Zkoušel jsem několik značek. Vždy stejný problém. Obraz je vždy v pohodě. Jen ten zbytek... Jak píšu výše. Pokud můžu - nedoporučuju.
úte črc 07, 2015 11:26 am

lukasV

Příspěvek

Ja som si kupil novu kameru Ambarella A7LA70. Ma to externe GPS, podpora 32GB microSDHC kariet. Za 2 tyzdne prevadzky uplne super. Rozlisenie videa 2304x1296 (2K).
úte črc 07, 2015 11:35 am

tommusil
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 1043
Registrován: ned bře 29, 2009 8:16 pm
Bydliště: Moravský Krumlov

Příspěvek

sem slyšel že prej v rakousku dávají pokutu když tě sní chytnou,je to pravda?
čtv črc 09, 2015 4:00 pm

čtv črc 09, 2015 7:02 pm

Odpovědět

Zpět na „Technická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů