Pokec např. o kurtování nákladu, vysílačky+rádia, tachografy, poruchy, výbava aut, spotřeba, navigace,nooteboky, atd...

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
RAMPA
Příspěvky: 6
Registrován: ned dub 03, 2011 8:25 pm
Bydliště: Nova Paka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Kdo má zájem o rampu z nerezu??? skuste se mi ozvat a neco vymyslime:)
pon dub 04, 2011 11:58 am

RAMPA
Příspěvky: 6
Registrován: ned dub 03, 2011 8:25 pm
Bydliště: Nova Paka
Kontaktovat uživatele:

Svetelny rampy

Příspěvek

Chlapy muzete mi poslat naky fotky vasich svetelnych ramp a ramu?? Diky moc shanim inspiraci. Diky
pon dub 04, 2011 11:50 pm

kruji
Příspěvky: 2440
Registrován: sob pro 05, 2009 10:55 am
Bydliště: hodonin

Příspěvek

Toto nám udělali ve Velké Bíteši.
Obrázek Obrázek
Lesu zmar!
úte dub 05, 2011 9:53 pm

Uživatelský avatar
embo
Příspěvky: 887
Registrován: stř led 14, 2009 4:14 pm
Bydliště: BRTNICE-OPATOV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

tuhle mi dělali v Nové Cerekvi :wink:

Obrázek Obrázek
Dříve MAN teď Slepice R420,R450
pát dub 15, 2011 2:49 pm

Kony15
Příspěvky: 425
Registrován: pát úno 20, 2009 8:15 pm

Příspěvek

a ty rampy jsou teda z nerezu nebo ocel a pochromovane?? uvažuju taky o výrobě rampy dílnu a vybavení mám jen čas chybí, takže nerez? přece jen ta časem zajde a lozit to leštit se mi nechce, chrom má si myslím větší výdrž když je kvalitní ne?.. musím udělat sám páč mně tu rampu asi nikdo nevyrobí podle mojich nesmyslných stále se měnících požadavku :D
pát dub 15, 2011 3:44 pm

Uživatelský avatar
embo
Příspěvky: 887
Registrován: stř led 14, 2009 4:14 pm
Bydliště: BRTNICE-OPATOV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

já mám leštěnej nerez a myslím, že sem tam budeš muset naleštit i chrom... Všechno časem zajde
Dříve MAN teď Slepice R420,R450
pon dub 18, 2011 7:23 am

ajazelko
Příspěvky: 62
Registrován: úte úno 17, 2009 3:46 pm
Bydliště: Louny

Příspěvek

Mám na Scanii R rampu a 4 dálkové světla + parkovačky.Podle technika z stk,světlo které není zapojené tak se bere jako kdyby tam nebylo.K těm třem oranžovým parkovačkám,podle toho se pozná jestly jede auto solo,nebo s vlekem či návěsem.Svítí - je to souprava,nesvítí je solo.V Rusku to musí být.
ned úno 05, 2012 1:17 am

Kony15
Příspěvky: 425
Registrován: pát úno 20, 2009 8:15 pm

Příspěvek

mně zas pomahat a chranit řekli že všechny světla na autě i když tam nemaj co dělat musí svítit - další věc je že tan nemaj co dělat tak je musím sundat ale než je sundám musí svítit a aby mohly svítit tak tam musí být .....
ned úno 05, 2012 6:57 pm

Trucker David
Příspěvky: 833
Registrován: úte čer 16, 2009 10:05 am
Bydliště: Na cestách/Praha/Lukavec

Příspěvek

Mě jednou vyhodili z STK za nesvítící origo mlhovky, zkrátka od výroby tam přední mlhovky nebyly a po ťukanci se tam dal nárazník s origo mlhovkama, ale nezapojovali se. Bylo mi sděleno, že buď se nechají zapojit nebo tam místo nich budou plastové krytky. Nepomohla mi asi pětiminutová debata, že je snad jedno, jestli v tom nárazníku je kus skla, čili nesvítící světlo, že beztak se přední mlhovky málo kdy rozsvicují či kus nevzhledného plastu. :twisted:
úte úno 07, 2012 10:13 am

Uživatelský avatar
HOUZAR
BAN
Příspěvky: 755
Registrován: čtv pro 10, 2009 6:40 pm
Bydliště: Třešť

Příspěvek

na STK měli pravdu ale stačilo je zaslepit a to je jako by tam nabyly,
úte úno 07, 2012 1:28 pm

Kony15
Příspěvky: 425
Registrován: pát úno 20, 2009 8:15 pm

Příspěvek

taky se mi stalo s osobákem na technické že sem měl denní světlomety ale jak byla zima tak to relé nějak nechtělo vypínat prostě sem rozsvítil potkávačky a denní světlomety svítily furt i po vypnutí motoru dělalo to jen v mrazech...taky mně za to buzeroval tak sem to odpojil a pičoval že je to závada...a ve finále mi ještě vytknul že mám vzadu uprostřed 2 brzdové světla! měl sem za oknem jedno origo a jedno na zadním křídle takový diodový malý pásek s homologací se vším...a tamo kretenovi vadilo že mám 2 světla nad sebou :shock: :shock: pro bezpečnost provozu idealní věc nikdo nemohl že brzdím přehlídnout... on mně od tehcnicke za tohle vyhodil....další technickou sem vymontoval přední denni světlomety (taky homologované - ty vcelku drahé kulaté ala bmw X5) a ze zadního okna vymontoval celou kapličku i s brzdovým světlem pak mi to bez problému dal....že sem měl nový gumy , silentbloky,kotouče,repasly třmeny výfuk a nevim co všechno prostě topstav mu bylo jedno...a vedle mně stará bába s fiestou snad z roku 89 děravý prahy lupalo vtom a bezproblemu prošla....vždycky narazím na vola...jednou sem dovezl motorku ze švýcarska a on mi jako dovoz kontroloval uplně všechno - rozměr ráfků,čísla cpu,číslo rámu,a lak a uplně kokotiny i rozetu a počet zubů...pak mi řekl že mi to nedá protože nenašel číslo motoru to už dost nasraný sem mu vzal lampu kod motoru nadiktoval a ukazal (byl pod filtrboxem) a tak mi to teda dal ale do záznamů nezapomně napsat: špatný rozchod přední/zadních blinkrů, vysoký lapač nečistot přední/zadní atd... pulku stránky vyjímek na velkým TP a 2 týdny sem lítal od uřadu k uřadu aby mi to přihlásily takový obstrukce s tím byly to hrozný....a ještě napsal blbě výkon kW a na uřadě mi blblě napsali emise a barvu :roll: :roll: (emise mi napsali i u kamionu na uřadu špatne + barvu a jak sem byl překvapený když sem auto euro 3 nemohl na premid jednotku přihlásit protože jim to podle kodu hlasilo euro 1)to jaký nesmysly mám napsané v celkové/přives/zatižení spoj,zařizeni. u všech aut jsou taky uplne nesmysly...
úte úno 07, 2012 1:33 pm

Uživatelský avatar
Tomik
Příspěvky: 4855
Registrován: sob pro 15, 2007 9:31 pm
Bydliště: Praha 10

Příspěvek

tak rampa je už hotová,jenom bych potřeboval akutně nějáký lepší počasí abych mohl to spaní nabarvit na bílo :twisted:
Obrázek

Uploaded with ImageShack.us
2x Nissan atleon 210
ned úno 19, 2012 10:49 pm

JMaselnikova
Příspěvky: 2
Registrován: stř dub 13, 2016 5:28 pm
Bydliště: Plzeň

Příspěvek

Kony, to je typický úřad, lidi honí za každou p*č*v*nu a sami nejsou schopni ani správně vyplnit doklad :(
Naposledy upravil(a) JMaselnikova dne pon zář 26, 2016 3:54 pm, celkem upraveno 1 x.
pát dub 15, 2016 5:22 pm

Makec
Příspěvky: 62
Registrován: ned říj 31, 2010 9:46 am
Bydliště: Vysočina

Příspěvek

Může mi někdo kdo s tím má zkušenost poradit co je potřeba k montáži nerezových doplňků. Myslím po legislativní stránce -homologace,zápis do otp atd. Moc diky za info
stř kvě 25, 2016 8:11 pm

Karel334
Příspěvky: 1602
Registrován: sob bře 11, 2006 8:36 pm

Příspěvek

Ten kdo to vyrábí nebo prodává ,by to měl i namontovat a následně zapsat do TP (podobně jako lpg) .Sám se do toho v dnešní době nepouštěj! Je to velký neřešitelný problém cokoliv zlegalizovat jako orig doplněk.Např. upravené offroady pevnostní nárazníky ,rámy atd mají velký problém udělat stk když nemají tyto věci zapsaný v TP a zpětně je téměř nemožné to dohlásit sám. Za nějaký čas budou všechny LKW jezdit tak ,jak to vyjelo z továrny ,podobně jako výroba hadrů na nádobí.
ned kvě 29, 2016 7:40 am

Odpovědět

Zpět na „Technická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů