Pokec např. o kurtování nákladu, vysílačky+rádia, tachografy, poruchy, výbava aut, spotřeba, navigace,nooteboky, atd...

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
gugýto
Příspěvky: 3642
Registrován: pon pro 18, 2006 7:14 pm
Bydliště: Okres HODONÍN

Příspěvek

Mám je tam zatím první týden. až mě lapnou tak ti řeknu :D jinak mě se zdá,že budu pokutovat jen za svítivost :?
Rozvážet a Loupat
Cibka Express.
ned srp 08, 2010 12:45 pm

Uživatelský avatar
embo
Příspěvky: 887
Registrován: stř led 14, 2009 4:14 pm
Bydliště: BRTNICE-OPATOV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

GUGÍTO, ty máš na Avči rampu? To sem nikde nepostřehl :D No asi to tak bude, zatím s kým se o tom bavím, tak vždy jsou problém jen světla a ne rampa. Něco jinýho je, když tam mají ten rám na srnky na předku, s tím je prej věčnej problém. Z firmy kde rampy dělají se mi ještě neozvali s cenovou nabídkou, tak si to asi udělám nějak svépomocí :)
Dříve MAN teď Slepice R420,R450
ned srp 08, 2010 1:18 pm

kruji
Příspěvky: 2440
Registrován: sob pro 05, 2009 10:55 am
Bydliště: hodonin

Příspěvek

Mě jednou prcali jen za svítivost, atest na rampu je nezajímal.
Obrázek
Lesu zmar!
ned srp 08, 2010 1:33 pm

Uživatelský avatar
embo
Příspěvky: 887
Registrován: stř led 14, 2009 4:14 pm
Bydliště: BRTNICE-OPATOV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Kruji a ty na to asi atest máš viď? Rampu tam máš od výrobce, nebo až potom přidávanou? A nevíš kde ji dělali? Ještě jedna otázka, za to že ty světla mají modrou barvu tě nedrbali? Díky :)
Dříve MAN teď Slepice R420,R450
ned srp 08, 2010 2:05 pm

kruji
Příspěvky: 2440
Registrován: sob pro 05, 2009 10:55 am
Bydliště: hodonin

Příspěvek

Embo, rampu nechal dělat výrobce nástavby AUTOIPMEX Velká Bíteš. Jestli chceš můžu ti poslat přes SZ číslo na člověka, který to domlouval.
Modrá barva polišům nevadila, světla svítí normálně bíle.
Na MANech máme takové:
Obrázek
Lesu zmar!
ned srp 08, 2010 3:23 pm

gugýto
Příspěvky: 3642
Registrován: pon pro 18, 2006 7:14 pm
Bydliště: Okres HODONÍN

Příspěvek

4embo. Mám jí tam týden :D
Rozvážet a Loupat
Cibka Express.
ned srp 08, 2010 3:42 pm

Uživatelský avatar
embo
Příspěvky: 887
Registrován: stř led 14, 2009 4:14 pm
Bydliště: BRTNICE-OPATOV
Kontaktovat uživatele:

ě pár

Příspěvek

Guga: Tak že ještě nebyla nikde fotka :lol: ?
Kruji: já bych chtěl tady takovou
Obrázek
má ji kolega z DAJA WOODU, ale ty to mají dělaný celý v rakousku. Ještě já tam mám už majáky jako ty a nevím jesti by jim ta rampa nepřekážela, ikdyž kdyby byla přidělaná jen kousek nad kabinou, tak by neměla a ještě by majáky i chránila. No skusím poslat ještě pár mejlů do jinejh firem co tu jsou a uvidíme jestli odpoví. Když tak pak dám vědět o číslo na Impex :) Díky
Dříve MAN teď Slepice R420,R450
ned srp 08, 2010 4:09 pm

gugýto
Příspěvky: 3642
Registrován: pon pro 18, 2006 7:14 pm
Bydliště: Okres HODONÍN

Příspěvek

Fotku mám na FC aj tady.,..v plecháčách...hledej :wink:
Rozvážet a Loupat
Cibka Express.
ned srp 08, 2010 4:16 pm

Uživatelský avatar
-Lucas-
doprovody
Příspěvky: 318
Registrován: čtv led 14, 2010 5:18 pm
Bydliště: Bratislava

Příspěvek

chalani neviete kde zoženiem pozičné svetlá do tej rampy?? také jak má Severní Hvězda vzadu..
pon srp 23, 2010 5:31 pm

Mario_s
Příspěvky: 12
Registrován: ned říj 11, 2009 9:57 am

pridavne svetla Volvo FH

Příspěvek

caute chalani.chcel by som namontovat pridavne svetla na Volvo FH.chcem ich umiestnit na skrutky,ktore drzia slnecnu clonu nad oknom.kadial tahat kable alebo ako to zapojit...dakujem za rady :) pridavam aj foto ukazku jedneho Volva
Obrázek
ned zář 05, 2010 1:11 pm

Uživatelský avatar
Tomik
Příspěvky: 4855
Registrován: sob pro 15, 2007 9:31 pm
Bydliště: Praha 10

Příspěvek

gugíto,taky budu mít na avče rampu :D už se na ní těším :D
2x Nissan atleon 210
pon zář 06, 2010 8:14 pm

iconek
Příspěvky: 524
Registrován: sob kvě 29, 2010 10:48 pm
Bydliště: Mělnicko

Přídavný světla

Příspěvek

Hele a co mám dělat já když mě chytěj policajti?Mám na Volvu FH 16 rampu dole i nahoře originál montovanou.Nahoře 4 světla,dole taky.V horních je takový to kolečko okololampy svítící bíle a v těch dolních jsou modré LED.Dolní i horní světla jsou přes zvláštní vypínač s kontrolkou a na hlavním ovladači světel je poloha pro normální světlaa světla spolu s přídavnými.Původně byly ty spodní zakrytý ale já je odkryl a vyleštil chrom.Dobře to vypadá a používám je jen když opravdu někde v noci v lese potřebuju posvítit nebo v jinympřípadě,každopádně nejsou určeny k oslnění protijedoucích vozidel.Pokusím se vložit foto.S pozdravem Tomáš

http://2i.cz/f2f07a5083
čtv zář 23, 2010 7:44 pm

Uživatelský avatar
Robes
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 274
Registrován: ned zář 05, 2010 4:30 pm
Bydliště: Teplice Scheurend Rubber

Příspěvek

Takhle přesně to má táta a v CZ je zakrývá a v Rakousku nekoukaj na to jestli svítěj ale je zajímá že do nich vede kabel takže CZ a Rakousko je má tata zakrytý dokonce mu u nás řekli ať zakrývá i horní že to rakušákům vadí.

Obrázek
PS TRANS Czech international transport
čtv zář 23, 2010 7:50 pm

Uživatelský avatar
Shelby
Příspěvky: 69
Registrován: stř srp 18, 2010 11:43 pm

Příspěvek

to je ale ňuňínek :wub: :wub: přistoupit k vozu jen s bryndákem :P
Kůň je nebezpečný zezadu, vůl je nebezpečný zepředu, ale blbec, je nebezpečný ze všech stran.
čtv zář 23, 2010 8:25 pm

cuisine
Příspěvky: 4179
Registrován: stř bře 08, 2006 9:26 pm

Příspěvek

tady máte odkaz na světla ( EHK 48) který řeší montáž světel na auta .. http://docs.google.com/viewer?a=v&q=cac ... a_qgp0MRbg

je tam i kolik může být maximálně dálkových světel a i jak se k tomu dá dopočítat zda to vozidlo splňuje nebo ne ... a pokavaď to překračuje tak buď sundat a nebo to přepojit na zvláštní vypíneč tuším s oranžovou kontrolkou a mít to jako pracovní světlomety ...
ad rámy atp, výrobce by k nim měl dávat prohlášení o shodě, kde je vyznačen např. "Atest 8SD" a číslo konkrétního schválení ... nějaký samodomo nebrat je to neschválená součást a při bouračce/kontrole/stk jen buzerace ...
čtv zář 23, 2010 10:09 pm

Odpovědět

Zpět na „Technická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 41 hostů