Pokec např. o kurtování nákladu, vysílačky+rádia, tachografy, poruchy, výbava aut, spotřeba, navigace,nooteboky, atd...

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

peter gasparovic
Příspěvky: 4515
Registrován: stř lis 05, 2008 10:50 pm

Příspěvek

Jurzi - jo to je, akurat musis davat bacha na karavanistov, ktory to najednou zatapnu a fotia si prirodu. To je pak na facky :pray: :wall: :kun: :lol:
Vo víne je pravda, v pive sloboda, v pálenke sila a vo vode baktérie...
ned bře 08, 2015 3:51 am

Prouza88
Příspěvky: 6764
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: 10 krokov ako zalozit Retaze

Příspěvek

Ty peter, a vlastně šici co dáváte řetězy jednou rukou..
Dát je umím jasný :D Ale, napadl mě takovej "Prouzůf zlepšovák" :D Škoda, že už tu nejsou ty fotky, ale to bude cca stejný jako tohle:
Obrázek
Dycky je nejhorší(aspoň pro můj pupek :mrgreen: ) tam zaháknout ten háček mezi tuplákama(vlevo v kroužku), vůbec v blatě :doh: Napadlo mě si ho nechat zaháklej, třeba volnějc, šponungem dólu a přehodit řetěz přes kolo celej, až mezi tuplák(něco jako když obouvají gumu na disk a přehodí to přes první hranu), narovnat pěkně 1/4 otáčku a popojet. Tím se řetěz dostane pod kolo, vzadu ho natáhnu za gumu, nahoře ho vytáhnu z mezitupláku, srovnám, sepnu a dotáhnu.. Šlo by to, nebo zkoušel někdo(já to pak zkusím, ale víte jak :mrgreen: )?
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
sob úno 22, 2020 7:04 pm

Odpovědět

Zpět na „Technická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 hostů