Pokec např. o kurtování nákladu, vysílačky+rádia, tachografy, poruchy, výbava aut, spotřeba, navigace,nooteboky, atd...

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Maarty
Příspěvky: 177
Registrován: čtv úno 26, 2009 9:21 pm
Bydliště: Plzeň

SAV nápravy - díly

Příspěvek

Zdarec.Kde se dá sehnat ložisko náby SAF . číslo : FAG 809220 dííííky
Piju a kouřím za West Velorex Bohemia :-)
pát bře 25, 2016 7:34 pm

xkubisekx
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 363
Registrován: ned lis 02, 2008 1:32 am
Bydliště: Zlín

Příspěvek

Hele, nechci ti do toho moc kecat, ale pokud máš nákladní techniku tak jistě víš kde shánět. A prodejen náhradních dílů je s prominutím plná prdel. Jen namátkou tady na moravě: RS Truck, ADIP, ADIMA, Pento, BVT, E.M.T.
Občas by nebylo špatné zkusit vyhledávač Google...
A třeba konkrétně ložiska - prodává např. ve Vizovicích firma TOBA (Tomáš je i tady na Truck Foru), sežene origo SKF za poloviční cenu než rádoby originální ložisko ze servisu.
Není umění jet na západ, ale na východ. Do portugalska dojede i chobot s osobákem, do Kazachstánu Pan řidič...
pát bře 25, 2016 8:28 pm

Maarty
Příspěvky: 177
Registrován: čtv úno 26, 2009 9:21 pm
Bydliště: Plzeň

.

Příspěvek

díky za rady. ono sehnat někoho kdo má skladem dané ložisko + Matku M75 1,5 levým závitem je problém!
Piju a kouřím za West Velorex Bohemia :-)
stř bře 30, 2016 7:52 pm

xkubisekx
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 363
Registrován: ned lis 02, 2008 1:32 am
Bydliště: Zlín

Příspěvek

No, nevím, zatím jsem neměl problém a to mám nápravy Mercedes, BWP (nebo BPW) i SAF. Kdo hledá najde... A navíc, každý má jinou cenu za stejné zboží, proto mám najitých několik dodavatelů
Není umění jet na západ, ale na východ. Do portugalska dojede i chobot s osobákem, do Kazachstánu Pan řidič...
stř bře 30, 2016 9:55 pm

Odpovědět

Zpět na „Technická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot] a 21 hostů