Pokec např. o kurtování nákladu, vysílačky+rádia, tachografy, poruchy, výbava aut, spotřeba, navigace,nooteboky, atd...

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Venca R
Příspěvky: 1976
Registrován: stř bře 02, 2011 12:00 pm
Bydliště: Vychodní čechy

Příspěvek

dobré ceny dokázali i LukOil ale Mol už má jinou politiku
To jo, příjde mě že ty stojany s benzínem jsou v těch bufetech a trafikách spíš ze zvyku...
stř lis 23, 2016 8:41 pm

PETR1
Příspěvky: 442
Registrován: ned bře 21, 2010 11:46 am
Bydliště: u tří koček

Příspěvek

nediv se ze šopu jsou větší peníze než z phm
stř lis 23, 2016 8:52 pm

xkubisekx
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 363
Registrován: ned lis 02, 2008 1:32 am
Bydliště: Zlín

UTA

Příspěvek

Ahoj, já zkoušel po malých pumpách dobrou cenu a na fakturu. Pár jich mám na fakturu, ale s cenou za L se na stojanovou cenu ONO nedostanou.
Asi před měsícem mi jen tak zavolali z UTA, nabídli 35 hal. dolů od stojanu na ONO, bez kauce DE a CZ mýto, umí i SK (ale to si dobíjím sám přez net).
Za vystavení karty chcou 100kč, a prý mají provizi 0,5% z transakcí provedených kartama (na mýtu jsou bez provize), dali mi 14 denní limit 400.000 a fakturu s 14 denní splatností.
Dnes přišla první faktura, protankováno 45tis, s DPH provize 35 kč.

Takže já su spokojený... Plus přez jejich stránky možnost komplet kontroly toho co kdo s kterou kartou kdy platil.
Jsou tam slevy i u jiných pump, ale ONO nemá s cenou konkurenci.

A k tématu, ze začátku tankovali kluci jen a jen na Eurooil - bez řepkovou naftu, pak jsem párkrát zkusil jedno auto natankovat na ONO a jedinné co mi kluk říkal, tak trochu víc kouřilo. Po vyjetí nádrže zase Eurooil a tvrdil,
že to určitě líp jede. Ve spotřebě byl rozdíl zanedbatelný. Pod 38 se nedostal nikdy.
Od podzimu už tankují z 50% na ONO, 50% je na mini pumpách co jsou na fakturu. Nějaký rozdíl v kvalitě tam asi bude, ale když vidím ty cenové rozdíly, tak na malé rozdíly v kvalitě kašlu.

Celá firma projezdí měsíčně cca 12-13tis L nafty, při rozdílu 1,5 kč už je to poznat, takže rači tankování na ONOu, a každému dám vánoční prémie...
Není umění jet na západ, ale na východ. Do portugalska dojede i chobot s osobákem, do Kazachstánu Pan řidič...
stř lis 23, 2016 9:07 pm

vašek
Příspěvky: 1449
Registrován: úte úno 19, 2008 12:02 pm
Bydliště: Morava

Příspěvek

chci zkusit shell kartu kvůli pohodlí, možná lepší naftě, menší fronty na pumpách, mýto postpay že snad zařídí sami, jinak bych musel vyřizovat v bance záruku, a to se mi nechce. pokud bude cena vycházet jak teď tak mi to za to pohodlí stojí. Pokud by byla shell výrazně dražší tak není problém tam rvát zas ONO. :D
stř lis 23, 2016 10:16 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11910
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Příspěvek

vašek... no zaujala mě jedna věc.... podnikavcovo přístup ... na šofery seru , i bodíky jim nenechám , jen když dostanu pětník slevu :roll: :roll: :roll: no ty vole , kolik máš aut ???? 1000?? že ti to za to stojí ?? už jen u takovejch prkotin je vidět, co je kdo za člověka .... tohle mě hlava nebere
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
stř lis 23, 2016 10:28 pm

vašek
Příspěvky: 1449
Registrován: úte úno 19, 2008 12:02 pm
Bydliště: Morava

Příspěvek

to sou zas dedukce :shock:
stř lis 23, 2016 10:31 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11910
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Příspěvek

jaká dedukce ??? dyť si to tam sám napsal :lol: :lol: :lol:
radši větší slevu než body když to půjde.

já dostal tuhle nabídku
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
stř lis 23, 2016 10:44 pm

vašek
Příspěvky: 1449
Registrován: úte úno 19, 2008 12:02 pm
Bydliště: Morava

Příspěvek

na ONU žádný body nejsou a ještě mi šofci neříkali že je mám nějak odměňovat za to že tankují za moje peníze

tak jsem netušil že by z toho mohl být nějaký problém :idea:
stř lis 23, 2016 11:08 pm

cestovatel110
Příspěvky: 445
Registrován: ned úno 14, 2010 7:06 am
Bydliště: Mělnicko

Příspěvek

Třeba u nás je Ono a Shell 100m od sebe,a drží cenu většinou stejnou nebo rozdílnou o 10 haléřu.Kluk i já berem na Shellce ze zvyku,asi kvůli značce,na body si nehraju,auto jede stejně.V pátek jsem omylem zakřivdil Benzině :roll: .Naší vesnicí se v klidu doplácám v koloně k Benzině,pátek,kolona pražáku semafor nevidíc jedoucí 40,mimo ves i 50 to rozhulákali.Nakrmil jsem tam 52 litříku,zátáhnu a ejhle,na 3 max 80,na 6 max 120,nasranej na Benzinu ani neotvírám vrata,hned na ulici pohledem pod kapotu zjistím,že svině kuna,co dala 5 let pokoj,uhryzala 5ti žílovej svazek k váze vzduchu,přesně 7,5 cm chybělo,takže 30 minut zábavy s pájkou,a omluva Benzině :lol:
stř lis 23, 2016 11:29 pm

mikac
Příspěvky: 427
Registrován: stř led 07, 2009 7:25 pm
Bydliště: Valašské klobouky- Lipina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Za mě benzina a když potřebuju adblue tak i ono,ale malokdy. Na avi d D75 se kouše motor, a bude to prej kvuli nafte z ona. Tak uvidíme.
Obrázek

LF 45.170 7,5t
LF45.220 12 T
čtv lis 24, 2016 5:16 pm

vašek
Příspěvky: 1449
Registrován: úte úno 19, 2008 12:02 pm
Bydliště: Morava

Příspěvek

to nebude naftou, že se kousne motor
čtv lis 24, 2016 6:10 pm

PETR1
Příspěvky: 442
Registrován: ned bře 21, 2010 11:46 am
Bydliště: u tří koček

Příspěvek

Martine začni podnikat a pochopíš :D
čtv lis 24, 2016 7:15 pm

vn 2000
Příspěvky: 110
Registrován: stř lis 26, 2014 10:04 pm
Bydliště: Humenne

Příspěvek

Podla mňa Martin nie je šofér ale majiteľ mega úspešnej autodopravy, kde šoféri stoja v radoch a prosia o zamestnanie. Tu si z nás iba chodí robiť srandu. :)
čtv lis 24, 2016 8:30 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11910
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Příspěvek

vn 2000....PETR1.. jasně si dělám prdel ...co jinýho by Vás mohlo taky napadnout že :D

... ono chlapcí podnikat se dá i slušně a "lidsky" jo s lidma je potíž , o tom žádná , ale prkotiny dělaj z firmy to, že lidi k ní cítí nějakou sounáležitost , ví že když se v rámci možností budou snažit o co nej výsledky , tak se jim to částečně vrátí v solidním chování, v nějakém tom benefitu a pod. system rozkazů, příkazů, nařízení, pokut toho zkurvili mnohem víc, než přinesli dobrýho ... to sem viděl na vlastní oči u mnoha firem , včetně tý mý poslední ( bohužel jezdím jen chvilku, abych to mohl fundovaně posoudit cca + 30 let ).....samozřejmě pochopím, že se šmejdem se nedá vyjít , benefit mu nic neříká , má všechno u prdele .....to je potom těžký ... umění dělat rozdíly mezi lidma na východě obecně skoro úplně chybí...ani nebyl zájem že donedávna ..... páni podnikavci i podnikatelé ..... je potřeba se učit i věci, které sice něco stojí, ale sakra se vyplatí ...... obvzlášť v dopravě , protože bude hůř , mnohem hůř... nakoupit si mužete fára jaký chcete že , ohne problem, ALE koho do toho posadit ??? (pokud možno s mozkem) nechci nikoho soudit ano posuzovat firmu, či člověka který osobně neznám ... to platí samozřejmě i pro vašek naběhl si na smeč :D myslel sem to v nadsázce , o nic jinýho nešlo ...bohužel se "chytil" jako mnoho dalších ...... vymizela mnohým radost z práce, slušnost, schopnost normální komunikace, a hlavně .. smysl pro humor ..... každý hledá úskoky, svinstva , místo aby se zasmál.... takový je bohužel celý podnikání u nás i na východě ..... zkuste se někdy podívat jak se k sobě chovají šéfové a lidi jinde , pak pochopíte o čem tu je řeč :wink: ( ti kteří to neznají....)
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
čtv lis 24, 2016 10:00 pm

sof
Příspěvky: 3887
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Příspěvek

.
Naposledy upravil(a) sof dne sob kvě 25, 2019 11:52 am, celkem upraveno 1 x.
čtv lis 24, 2016 11:09 pm

Odpovědět

Zpět na „Technická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 hostů