Pokec např. o kurtování nákladu, vysílačky+rádia, tachografy, poruchy, výbava aut, spotřeba, navigace,nooteboky, atd...

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Bauch
Příspěvky: 3
Registrován: sob bře 03, 2018 9:03 pm

Spatny starter???? Man 8.163

Příspěvek

Dobrý den, mám problém s Manem, nemohl jsem nastartovat asi mi zamrzla nafta, znamy mi poradil polivat palivovy filtr horkou vodou tak jsem udelal,.. tocil jsem starter dokud jsem nevybil baterky,.. druhy den jsem prisel k autu s nabityma baterkama a nedela to vubec nic,.. necvaka netoči,.. očistil jsem vsechny kontakty a nic,.. ani kratky start jenom to zajiskri a ticho.... Dekuji za rady. A bylo to zrovna v tech -15 / -20 :wall:
ned bře 04, 2018 7:37 pm

Uživatelský avatar
vodic216
Příspěvky: 505
Registrován: sob lis 10, 2012 6:46 pm
Bydliště: Martin

Re: Spatny starter???? Man 8.163

Příspěvek

Vyskúšaj buchnúť po štartri. Mohol zostať visieť pastorok v medzipolohe. Skontroluj dotiahnutie všetkých kontaktov štartéra aj batérie aj ukostrenie. Pozri aj poistky.

Ale ak si točil v kuse až do vybitia batérií, mohol aj zhorieť.
ned bře 04, 2018 9:27 pm

Bauch
Příspěvky: 3
Registrován: sob bře 03, 2018 9:03 pm

Re: Spatny starter???? Man 8.163

Příspěvek

shorel,.. byl na repasu ale porat mito nestartuje,.. toči to ale nechytne,.. zkousel jsem vymenit filtr odvzdusnit a stejne nic,... asi uz chybi jen zhavicky,. odchazi to na tehdle manech?
úte bře 06, 2018 12:40 pm

Uživatelský avatar
vodic216
Příspěvky: 505
Registrován: sob lis 10, 2012 6:46 pm
Bydliště: Martin

Re: Spatny starter???? Man 8.163

Příspěvek

Keď štartuješ, ide biely dym z výfuku? Ak dymí, nafta ide do motora. Ak nedymí, hľadaj pokiaľ ide palivo. Nízkotlakový okruh. Je nafta vo vstrekovacom čerpadle? Keď točíš motorom, ide nafta zo vstrekovacieho čerpadla do každého valca? Vstrekovacie trysky pracujú správne?
úte bře 06, 2018 4:27 pm

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Re: Spatny starter???? Man 8.163

Příspěvek

Kolega/kamarád měl na tomhle manu (no, nevím jestli ten samej motor) problémy s čerpadlem
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
stř bře 07, 2018 5:44 am

Odpovědět

Zpět na „Technická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů