Pokec např. o kurtování nákladu, vysílačky+rádia, tachografy, poruchy, výbava aut, spotřeba, navigace,nooteboky, atd...

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11897
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Oprava tahače po nehodě

Příspěvek

Plechus... však v pohodě ... chtěl si názor , dostal si ho ...já zrovna dafa po přestavbě do novýho rámu měl , měl necelejch pul roku když to jeden položil na bok na místě.... žádná rána a byl tam u toho makáč z fabriky a bylo stejný jako nový..... ..... tohle modrý je vodhoukaná vrána ...zbavit se toho jakýmkoliv způsobem....osobně bych už do toho asi nesedl .... možná když by se jevilo po opravě naprosto v cajku , ale tomu nevěřim , ten kus železa je prostě po ráně tečka ....pryč od toho , ale každej to máme jinak , já to píšu jak to vidim ...... měj se
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
ned pro 02, 2018 9:40 am

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11897
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Oprava tahače po nehodě

Příspěvek

Jirka Novák...osobně si myslím že to indukčně ohřáli srovnali, natahli ,,,, a převařili, či přenejtovali dodatečnýma flastrama a na východ , nebo :wink: jih od turecka to nikdo neřeší....
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
ned pro 02, 2018 9:44 am

milan.p
Příspěvky: 493
Registrován: úte čer 24, 2008 9:16 am
Bydliště: Praha

Re: Oprava tahače po nehodě

Příspěvek

V Dafu v Modleticích mi před pár lety dělali bouračku LFka, bylo " lehce" vzatý na sloupek u řidiče. Pojištovna na to dala 600 000 kč. V Dafu řekli že to za tu cenu udělají a udělali. Po sundání kabiny zjistili že je vlnka na rámu u převodovky, i tu nechali srovnat, viděl jsem to před i po rovnání, nebylo nic poznat. Nerovnají to tam, někam to odtáhli. Jediný co po opravě nešlo byla couvací kamera. Nechal jsem si pro jistotu ještě jinde zkontrolovat geometrii s tím že je auto po rovnání rámu a vše bylo Ok. Jestli ti auto vibruje a jde špatně řadit tak to mohlo nárazem odnést uložení motoru.
ned pro 02, 2018 9:53 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3399
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Oprava tahače po nehodě

Příspěvek

do mého osobáku buchlo zezadu auto a kromě plechu v háji motor, měl jsem zařazenou rychlost rozvody v pi...
pon pro 03, 2018 1:25 pm

Odpovědět

Zpět na „Technická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Bing [Bot] a 5 hostů