Pokec např. o kurtování nákladu, vysílačky+rádia, tachografy, poruchy, výbava aut, spotřeba, navigace,nooteboky, atd...

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
wizard
Příspěvky: 73
Registrován: stř bře 11, 2015 9:31 pm

Zařízení na stahování tachografu/karty s displejem, který umožní prohlížení dat bez nutnosti připojení k PC

Příspěvek

Ahoj, prosím tip na zařízení ke stahování tachografu/karty s displejem, který by umožnil prohlížení dat bez nutnosti připojování k PC?

Tedy s možností prohlížení přímo z tohoto zařízení.
Event. přes iPhone. Noťas kvůli tomu tahat nebudu.

Účel jediný - psaní stazek. Už mě z toho šťourání v tachografu bolí za krkem; s novým tahačem ho mám ještě výš :doh: :wall: :lol:
O víkendech dohledávám časy, někdy i za 2 týdny zpětně, kvůli čemuž pak musím nechat i kartu v tachografu, páč tacho bez karty na displej delší než 7denní historii nedá.

Díkes.
čtv lis 07, 2019 2:35 pm

Uživatelský avatar
ATW service
Příspěvky: 924
Registrován: sob dub 21, 2012 10:33 am
Bydliště: King's town
Kontaktovat uživatele:

Re: Zařízení na stahování tachografu/karty s displejem, který umožní prohlížení dat bez nutnosti připojení k PC

Příspěvek

wizard: Zadara to nebude a přes IOS taky ne... třeba https://www.tachtek.cz/DTCO-SmartLink-PRO-d31.htm .
Za půlku by bylo toto https://www.truckmall.cz/21765-sw-tagra ... karet.html, ale komp je potřeba. Za to bys mohl psát stazku doma na gauči...
čtv lis 07, 2019 8:51 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3399
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Zařízení na stahování tachografu/karty s displejem, který umožní prohlížení dat bez nutnosti připojení k PC

Příspěvek

a co vzít časy pro stazku z lokátoru, pokud samozřejmě máš v autě tu jednotku? Ve velký firmě by ti musel dát dispo přístup k adminu své jednotky..? Celý ten systém v tacho je středověk.
ned lis 10, 2019 1:45 pm

wizard
Příspěvky: 73
Registrován: stř bře 11, 2015 9:31 pm

Re: Zařízení na stahování tachografu/karty s displejem, který umožní prohlížení dat bez nutnosti připojení k PC

Příspěvek

ATW service: DTCO Smartlink Pro 👍 Objednáno. V zápětí prozatím stornováno.

DriverBrno: Mno, to je správná kacířská myšlenka. Majitel mi dal nabídku fyzického přístupu k jeho PC za tímto účelem. Tu nevyužívám, páč tam nejsem tak často a taky nechci narušovat osobní prostor. Toto však ověřím. Lze předpokládat přístup přes web na mobilu?

Děkuji pánové oběma.
ned lis 10, 2019 6:36 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3399
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Zařízení na stahování tachografu/karty s displejem, který umožní prohlížení dat bez nutnosti připojení k PC

Příspěvek

já mám toto: http://www.lokatory.cz, normálně spustím v tabletu s Androidem. Je tam celkem přehledná kniha jízd s historií i s mapovým podkladem, dokonce i rychlostmi, tankováním aj. Akorát neví jestli se dá přístup omezit na uživatele a jednotku. Těch systémů je více možná máte něco jiného..
ned lis 10, 2019 8:15 pm

wizard
Příspěvky: 73
Registrován: stř bře 11, 2015 9:31 pm

Re: Zařízení na stahování tachografu/karty s displejem, který umožní prohlížení dat bez nutnosti připojení k PC

Příspěvek

Mno, možná máme TrackUnit. Je to dobré? :lol:

Nakonec jsem to vyřešil šalamounsky, zcela po svém.

1/ Šéfa jsem neobtěžoval s pi.atým dotazem.
2/ SmartLink zatím nekupuji. Bylo by to jen další digitální smetí, kterého mám pocamsaď.
3/ Po každé šichtě přifouknu sedačku tak, že ji mám jak barovou židli (normálně jezdím s vyfouklým vzduchem) a vypíšu danou část komplet a naostro. Začal jsem s tím včera a doufám, že mi to vydrží; bez toho prostě nepůjdu spát. Páč dávat stazku dohromady po 3 týdnech je zkrátka fujtabl, který už nechci zažít :D
pon lis 25, 2019 1:34 pm

wizard
Příspěvky: 73
Registrován: stř bře 11, 2015 9:31 pm

Re: Zařízení na stahování tachografu/karty s displejem, který umožní prohlížení dat bez nutnosti připojení k PC

Příspěvek

Nakonec jsem rezignoval a znovu objednal ten DTCO SmarLink Pro.
https://www.tachtek.cz/DTCO-SmartLink-PRO-d31.htm

Dnes došel a já se raduji. Malý, lehoučký a hlavně: aplikace je i pro iPhone :housle:

Dost bylo stresu se stazkama :lol: Už bude v kabině jen dobře :hvizd:

Vše nejlepší v novém roce a šťastné návraty přeje wizard.
pon pro 30, 2019 11:43 am

DriverBrno
Příspěvky: 3399
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Zařízení na stahování tachografu/karty s displejem, který umožní prohlížení dat bez nutnosti připojení k PC

Příspěvek

zkoušel jsi i appku TIS-Web® Fleet (pokud bys vložil kartu majitele vozu) jestli to funguje?
pon pro 30, 2019 12:14 pm

Odpovědět

Zpět na „Technická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů